درآمد سازمان دیده بان: زمان را به یک نفس به عنوان درآمد کند اما شما ممکن است بخواهید برای جلوگیری از اعداد به آرامش

در حالی که لحن درآمدی نیست به خصوص تشویق سرعت گزارش را در نهایت آرامش در هفته پیش رو است که دلیل کافی برای تنف

توسط NEWSAMINS در 21 اردیبهشت 1399

در حالی که لحن درآمدی نیست به خصوص تشویق سرعت گزارش را در نهایت آرامش در هفته پیش رو است که دلیل کافی برای تنفس آه امداد.

بیش از 85 درصد از S&P 500 شاخص SPX +1.68% شرکت سود گزارش شده در این سه ماهه — که اکثر آنها در دو هفته گذشته — و فقط 18 اجزای مجموعه به گزارش در هفته پیش رو همراه با تنها یک میانگین صنعتی داو جونز DJIA, +1.90% شرکت: Cisco Systems, Inc. CSCO, +3.91%

آن نبوده است, خیلی کشش تا کنون به عنوان شرکت های دقیق اوایل اثرات COVID-19 همه گیر در عملکرد مالی خود را. مجموع درآمد برای سه ماهه اول انتظار می رود به پایین در حدود 13.6% از یک سال پیش بدترین عملکرد از سه ماهه سوم سال 2009 با توجه به FactSet ارشد درآمد تحلیلگر جان Butters. که راه را از انتظارات برای 4.5% رشد در شروع سه ماهه اول.

از شرکت هایی که گزارش نتایج 66% ضرب و شتم درآمد هر سهم انتظارات با توجه به گیاهی در آینده در زیر 5 سال به طور متوسط 73 درصد. این سه ماهه را ضرب و شتم رای است در مسیر به کمترین میزان از سه ماهه چهارم سال 2016.

کسب و کار در عصر COVID-19: بیشتر در مورد بزرگترین شرکت هایی هستند که تحت تاثیر این بیماری همه گیر

بدترین انجام بخش تا کنون است که مصرف کننده اختیاری است که دیده می شود درآمد تقریبا به نصف کاهش دهد به عنوان COVID-19 مربوط به مستندات نگه داشتن رستوران ها و خرده فروشان توقیف. بخش مالی نیز تلاش با سود کردن 43.5%. بسیار روند در خرده فروشی و بانکی را انرژی نتایج تقریبا خوب نگاه کنید در مقایسه ، درآمد پایین 27.9% به قیمت های آتی نفت خام CL00, -0.44% باید سقوط 61% در طول 12 ماه گذشته.

بهترین-انجام بخش آب و برق, ورزشی 6.8% رشد درآمد و مراقبت های بهداشتی که دیدم سود صعود 6.6%.

درآمد انتظار می رود به مراتب بدتر برای سه ماهه دوم با تحلیلگران خواستار 41 درصد سقوط با توجه به FactSet. که علامت بزرگترین افت پس از سه ماهه اول سال 2009 با 10 از 11 بخش نشان دادن کاهش می یابد. به عنوان Dec. 31 تحلیلگران شد طرح 6 درصد افزایش درآمد برای سه ماهه دوم و رشد در همه بخش ها اما مالی است.

بیشتر به صدا درآمد تخته سنگ در هفته پیش رو از ویژگی های سیسکو با عنوان خوانده شده در شرکت های بزرگ تکنولوژی, هزینه, همراه با یک سبد از خرده فروشان و شرکت های گلدان. در اینجا برخی از نکات برجسته.

فروشگاه, بحث

ما در مورد به دست آوردن یک نگاه چگونه خرده فروشی شرکت های شانس در اوایل هفته از COVID-19 بیماری همه گیر. Under Armour, Inc. UAA, +3.85% بزرگترین نام برای تماشا و در حالی که این شرکت نشده اند ممکن است صدمه دیده بیش از حد در سه ماهه اول محوری پژوهش گروه میچ Kummetz نگران است که خرده فروشی شرکای "با احتیاط reined در سقوط prebooks." او نیز به دنبال سنجش تاثیر از هزینه های شرکت-برش طرح های که شرکت پوشاک گزارش صبح روز دوشنبه.

پیوستن Under Armour دوشنبه Coty Inc. COTY, +5.47% که نشان می دهد چگونه آرایش فروش در حال برگزاری تا حالا که مردم نمی, ترک خانه های خود. VF Corp. VFC, +1.65% بسته شدن هفته با آن صبح روز جمعه گزارش. این شرکت کامیون های تجاری بهره مند نیست از اقامت در خانه تناسب اندام روند تحلیلگر Wedbush کریستوفر Svezia گفت: اما او انتظار دارد که آن را به "دیدن به سرعت در حال رشد از سر" یک بار مصرف-خرید عادات به حالت عادی بازگشت.

احتکار tech?

سیسکو بحث خواهد شد هزینه های شرکت های بزرگ چشم انداز بعد از ظهر چهارشنبه و در حالی که این شرکت ممکن است را دیده اند قدرت در آن شرکت بخش برای مارس چهارم ریموند جیمز تحلیلگر سیمون لئوپولد نگران است چه آمده است. "ما نگرانی در مورد هزینه های بالقوه مکث ناشی از شرکت های بزرگ و ارائه دهندگان خدمات," او نوشت و از ماه آوریل فروش ممکن است منعکس کرده اند "احتکار رانده ترس از کمبود عرضه مربوط به COVID-19."

که در آن وجود دارد دود ...

مبارزه شاهدانه صنعت خواهد بود شایع, شروع با نتایج بعد از ظهر دوشنبه از سابق IPO عزیزم Tilray Inc. TLRY, +2.23% و GW داروسازی PLC. GWPH, +0.89% Tilray موفق به پیدا کردن تامین مالی در سختی بودجه محیط زیست در اوایل این سه ماهه اما از نظر بودند نه چندان دوستانه در حالی که GW داروسازی marijuna مبتنی بر صرع-فروش مواد مخدر در حال انتظار نمی رود که به تحت تاثیر قرار بیش از حد از این بیماری همه گیر.

در روز پنج شنبه بعد از ظهر, Aurora, شاهدانه, Inc. ACB, -3.18% ACB, -5.20% گزارش خواهد شد پس از این شرکت 12 به 1 معکوس سهام تقسیم می گیرد جلوتر از هفته آینده اولین جلسه معاملاتی. فراتر از بسته بندی انبار شده اند وجود دارد بسیاری از تغییرات در شفق قطبی در ماه های اخیر از جمله خروج از مدیر عامل شرکت تری غرفه — شرکت می تواند برخی از اخبار در جایگزینی دائمی یا فقط جزئیات این طرح به صورت مداوم با رهبر موقت مایکل خواننده. این شرکت سهم بازار کاهش یافته است در سه ماهه گذشته و مدیران راه اندازی ارزان تر گلدان در پاسخ — کانادایی ها می خواهند ارزان علف های هرز آن را به عنوان معلوم — بنابراین سرمایه گذاران باید انتظار برای دیدن نشانه های اولیه چگونه است که تلاش کرایه.

یک نگاه اجمالی در چین

JD.com Inc. JD +4.51% ارائه می دهد یک نگاه صبح روز جمعه در چگونه چینی تجارت الکترونیکی شرکت های اب و هوای این بحران است. تحلیلگر UBS جری لیو است که مشتاق در مورد این شرکت مارس دوباره بجای اول برگشتن خواهد شد به دنبال تفسیر در دو کلید خطرات پیش رو: "اثرات ثانویه از شیوع جهانی در چین مصرف و [یک] پتانسیل موج دوم یا موارد بدون علامت در چین است." این تهدید به مانع شرکت بازیابی, او گفت:.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de