پروژه سندیکا: آیا تهمت را چین پریش سندرم?

ساحل شرقی, Md. (پروژه سندیکا ) — در مه 21, وزارت امور خارجه ایالات متحده اعلام کرد یک 250.000 دلار کمک مالی بر

توسط NEWSAMINS در 8 خرداد 1399

ساحل شرقی, Md. (پروژه سندیکا ) — در مه 21, وزارت امور خارجه ایالات متحده اعلام کرد یک 250.000 دلار کمک مالی برای "افشای روسی سلامت دروغ" که از سفارت روسیه در واشنگتن بلافاصله پاسخ داد که امریکا تا به حال نشان داده شده است آن "نیت واقعی... در طول یک مشکل جهانی و همه گیر."

به طور معمول من می خواهم و نه طرف با کرملین. اما من نمی تواند کمک کند تعجب که آیا Russophobia موجود در برخی از بخش های در امریکا, سیاسی و رسانه ای تبدیل شده است پاتولوژیک.

برای مطمئن شود, در ماه آوریل وزارت امور خارجه هشدار داد که روسیه همراه با چین و ایران بود پله تا آن دروغ تلاش در میان COVID-19 بحران است. و در عین حال همیشه از 2016 آمریکا انتخابات ریاست جمهوری, رسانه های جریان اصلی و دموکرات ها (حزب خود من) شده اند wringing دست خود را بیش از روسیه اغلب متوسل به محض هیستری.

" زمانی که کاملا همه چیز را مقصر رئیس جمهور روسیه, ولادیمیر پوتین, کرملین به دلیل کمی نیست برای ادامه ادبی. "

هر چند کرملین را دخالت در انتخابات را تضعیف هیلاری کلینتون در نتیجه در نهایت کمک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متعاقب آن تحقیقات هیچ شواهدی از clear-cut "تبانی" است که بسیاری در امریکا رسانه ها برجسته به حال مدت طولانی فرض شده بود وجود دارد.

به عنوان سردبیر اجرایی نیویورک تایمز دین Baquet اذعان کرد در سال گذشته در طول یک داخلی اتاق خبر نشست "ما ساخته شده اتاق خبر برای پوشش یک داستان و ما آن را واقعا خوب است. در حال حاضر ما باید برای تجدید قوا و تغییر منابع و تاکید را در یک داستان متفاوت است." به عبارت دیگر نیویورک تایمز مانند دیگر جریان اصلی نشریات است که در کسب و کار شکل دادن به روایت. به عنوان والتر انتگرالی ليپمن — خواندن مورد نیاز در مدارس روزنامه نگاری — با اشاره به تقریبا 100 سال پیش کسی است که به "سر در گم گله" به چه فکر کنم.

این نشان می دهد که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه هیچ ربطی به پاسخ. او کرملین در واقع به دنبال تضعیف دموکراسی های غربی. آن را سرکوب آزادی های مدنی در خانه گسترش نظامی روسیه و نیروهای امنیتی و برپا جنگ در اوکراین, گرجستان بلاروس و سوریه است.

آن را حتی ارسال شنیدها در خارج از کشور به تهدید یا از بین بردن مخالفان سیاسی مانند سابق روسیه سرگئی Skripal که به سختی جان سالم به ترور در بریتانیا در سال 2018 (الکساندر لیتوینکو دیگر متمرد جاسوسی هدفمند در انگلستان در سال 2006 بود و نه خیلی خوش شانس).

اما ایالات متحده نیز دخالت در کشورهای دیگر امور به طوری که کرملین همیشه می توانید آن را متهم به استفاده از یک استاندارد دوگانه است. برای پوتین است که فراموش شده ایالات متحده در تلاش برای آوردن موسیقی راک و شلوار جین آبی به اتحاد جماهیر شوروی دخالت است و تنها پاسخ مناسب به meddlers.

علاوه بر این زمانی که غرب روسیه را متهم به تضعیف آن دموکراسی کرملین همیشه می توانید می گویند که آن را ایجاد نمی کند غرب مشکلات نژادپرستی و نابرابری. به عنوان جان Herrman از نیویورک تایمز نشان داد که در ماه اوت سال 2016 در حالی که بسیاری از hyper-حزبی داستان که ویروسی در Facebook گزارش شده توسط کرملین-ارتباط رسانه ها مانند RT آنها سرچشمه در امریکا است.

اخیر نیویورک تایمز داستان "پوتین جنگ طولانی در برابر علوم آمریکا" اشاره می کند که کرملین "دروغ حمله رعد اسا است همزمان با افت واکسیناسیون نرخ در میان کودکان در ایالات متحده و افزایش سرخک یک بیماری و یک بار در نظر گرفته مغلوب." به طور جدی ؟ تئوری های توطئه در مورد واکسن شده است به یک جزء اصلی از ایالات متحده گفتمان سیاسی برای یک نسل یا بیشتر.

وقتی که همه چیز می شود روسیه تقصیر پوتین هیچ دلیل خوبی نیست برای شرکت در نوع رفتار او را متهم به هر حال. هر چند روسیه سقوط کرد رسانه های غربی رادار در طول ماه های اولیه از COVID-19 همه گیر آن است که در حال حاضر در محل موردتوجه وتماشای عموم. به نقل از یک مقام آمریکایی یاهو نیوز گزارش در اوایل ماه آوریل که "روسیه سرویس های اطلاعاتی 'به احتمال زیاد در حال تماشای ایالات متحده در پاسخ به COVID-19 همه گیر'" برای شناسایی زنجیره عرضه نقاط ضعف و آسیب پذیری.

باید این واقعا به عنوان یک شگفتی آمده? کل جهان شده است تماشای مغلوب ساختن پیشی جستن را دست و پا چلفتی feckless پاسخ بیشتر با وحشت.

رسانه های غربی رسانه ها نیز مشغول بررسی روسیه تجربه خود با این بیماری همه گیر سوال خود را به ظاهر کم عفونت و مرگ و مير. در مارس 13, عصر ایران, اخبار تیتر در ابتدا اظهار داشت: "کارشناسان می خواهید بدانید که چرا Coronavirus کشته نشده بیشتر روس ها" قبل از تغییر به عنوان خوانده شده, "کارشناسان سوال روسی داده ها در COVID-19 تلفات."

به گفته مقامات روسی این کشور تلفات از 27 مه بود 3,968. حتی اگر کرملین بود نصف این اعداد و ارقام روسیه هنوز هم تنها در اطراف 7,900 مرگ و میر است که پنج برابر کمتر از انگلیس بیش از 10 برابر کمتر از آمریکا و کمتر از نیمی از مرگ و میر در شهر نیویورک است. با اینحال یک نكن مقاله از مارس 24 توضیح می دهد که در هیچ شرایط نامشخص "چگونه روسیه Coronavirus بحران آنقدر بد است."

البته دیگران در ایالات متحده آمریکا به مجموعه مناظر خود را در چین. پس از تلاش و شکست برای متقاعد کردن بقیه جهان به تماس COVID-19 "چینی ویروس" مغلوب ساختن پیشی جستن دولت میفروخت یک بی اساس نظریه که پاتوژن های ایجاد شده در یک آزمایشگاه در ووهان.

مطمئن باشید این انگشت اشاره شده است gleefully گزارش در روسیه که پوتین را محکوم کرد آمریکا و بلاغت و به نام "همکاری متقابل." در حالی که سخنگوی کمیسیون اروپا که به تازگی متهم پوتین از تلاش برای "تضعیف اعتماد عمومی به مقامات محلی" در اروپا احتمالا اشتباه می تواند متهم بسیاری از رسانه های خبری غربی از انجام همان چیزی که vis-à-vis روسیه است.

به عنوان برگ برنده دولت و کنگره جمهوری خواهان به دنبال مقصر چین برای این بیماری همه گیر آنها باید توجه داشته باشید از دموکرات ها تجربیات خود نگرانی بیش از روسیه است. یکسره حمله پوتین به دلیل کلینتون از دست 2016 انتخابات تبدیل به یک از دست دادن استراتژی است. جدید بازی سرزنش را تنها تقویت رو به رشد اتحاد بین چین و روسیه است.

ساختمان جدید بین المللی همکاری یک شرط بندی بهتر از کاشت دشمنی. من از طرفداران رئیس جمهور سابق ریچارد نیکسون اما من شک دارم که موفقیت خود را در بهره برداری از شکاف بین اتحاد جماهیر شوروی و چین می تواند مفید درس برای امروز.

نینا L. Khrushcheva استاد امور بین الملل در مدرسه جدید یک عضو ارشد در موسسه سیاست جهانی. آخرین کتاب او (با جفری Tayler) است "در روسیه و قدم به قدم: جستجوی روح یک امپراتوری در سراسر روسیه یازده مناطق."

این مقاله منتشر شد با اجازه از سندیکای پروژه — روسی پریش سندرم است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن