سندیکای پروژه: می توانید در ایالات متحده رسیدگی موج دوم COVID-19 آمدن ما در راه است ؟

CAMBRIDGE, Mass. (پروژه سندیکا) — مانند خوانندگان به دنبال بزرگ بعدی شکن قبل از اینکه برای اولین بار یکی از گذ

توسط NEWSAMINS در 15 اردیبهشت 1399

CAMBRIDGE, Mass. (پروژه سندیکا) — مانند خوانندگان به دنبال بزرگ بعدی شکن قبل از اینکه برای اولین بار یکی از گذشت اپیدیولوژی و عمومی-مقامات بهداشتی در ایالات متحده در حال نیروبخش خود را برای یک تازه افزایش COVID-19 عفونت بعد از این سال. ترس این است که این موج دوم را همزمان با اوج 2020-21 آمریکا فصل آنفولانزا تحریک جدید سیل از بیماران بیمارستان نیاز مبرم به حمایت های تنفسی.

ترس موجه است و بر اساس آنچه ما می دانیم درباره coronaviruses و آنفلوانزا است. برای هر دو عفونت شروع به افزایش در ماه نوامبر و اوج در برخی از نقطه در, دسامبر, ژانویه یا فوریه قبل از نشست آوریل.

" ایالات متحده را محدود COVID-19 عفونت به اندازه کافی برای جلوگیری از جدی موج دوم این بیماری همه گیر بعد از این سال. به عنوان جوامع بازگشایی و الگوهای رفتاری شل هنوز هم بیشتر, این کشور مجبور خواهد شد به صورت عواقب ناشی از آن کافی اقدام به تاریخ. "

آنچه که کمتر خاصی است که چگونه بالا امواج برای هر عفونت خواهد بود.

اگر چه ما درک آنفلوانزا عفونت الگوهای بسیار بهتر از SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 آنفلوانزا باقی مانده است شناخته شده و ناشناخته است. آن گونه متفاوت از سال به سال از نظر توانايی انتقال و شدت. در برخی از سال های تعدادی از جان از دست رفته به آنفولانزا در ایالات متحده می تواند به عنوان کم به عنوان 12,000. اما در طول 2017-18 زمستان به خصوص کشنده فشار منجر به مرگ حدود 80,000 آمریکایی — بالاترین چنین تلفات در حداقل 40 سال است.

سالانه تنوع در آنفلوانزا سویه به این معنی است که ما نیاز به ایجاد یک واکسن جدید در هر سال. اما گرفتن وجود دارد: واکسن نیاز به آمادگی خوبی در پیش اوج فصل آنفلوآنزا — و اغلب قبل از آنفلوانزا سویه حتی به نظر می رسد. اگر واکسن مسابقات نسبتا دقیق آن محدودیت های هر دو شدت بیماری به علت عفونت و تعداد مرگ و میر به علت عوارض ناشی از این بیماری است.

این به عنوان خوانده شده بعدی:میان coronavirus یک چهارم آمریکایی ها پروژه برای مبارزه با گرسنگی

اما ما 2017-18 واکسن بود نه یک بازی خوب. ژانویه 2018, بیمارستان ها شدند, غرق, اتاق اورژانس بودند تبدیل به دور آمبولانس ها و مراکز درمانی شدند اجرای آشنا اقداماتی مانند راه اندازی تریاژ چادر در پارکینگ, محدود کردن بازدید از دوستان و خانواده و لغو اعمال جراحی الکتیو.

شدت 2020-21 فصل آنفولانزا بنابراین بستگی دارد که چگونه به خوبی ما واکسن مسابقات سویه از ویروس و فشار خاص خود را. اما آن را نیز بستگی به خود ما رفتار و چگونه به آسانی ما گسترش عفونت به دیگران است.

در مقایسه با ویروس آنفلوانزا رفتار SARS-CoV-2 است که بسیار بیشتر ناشناخته است. آنچه که ما استنباط است که عمدتا بر اساس رفتار از چهار سرد باعث coronaviruses شده است که گردش در ایالات متحده حداقل از دهه 1960 زمانی که آنها برای اولین بار کشف شد.

فصلی ظاهر این ویروس شباهت که از آنفلوانزا جز این که عفونت ناپدید می شوند نیست در ماه های تابستان; در عوض, آنها همچنان در فرکانس کاهش می یابد. در واقع این تصور که گرما و رطوبت را از بین بردن SARS-CoV-2 است که دروغ های مداوم عفونت در سنگاپور و ساحلی غرب آفریقا است.

در واقع فصلی از عفونت های ویروسی به طور کلی باقی می ماند یک رمز و راز است. برخی فکر می کنند که ویروس ها مانند آنفلوآنزا و کروناویروس قله در زمستان به دلیل سرد و خشک آب و خشک ما غشاهای مخاطی رندر ما بیشتر مستعد ابتلا به عفونت های ویروسی. دیگران مشاهده کند که در فصل زمستان از ما جمع آوری بیشتر از نزدیک با هم داخل خانه تسهیل انتقال است.

این نظریه محتمل به نظر می رسد تا زمانی که یکی معتقد ویروس های دیگر مانند فلج اطفال و سرد باعث rhinoviruses که قله در تابستان. و رمز و راز تنها عمیق تر هنگامی که ما به ویروس ها هستند که فصلی در آب و هوای معتدل و حفظ نزدیک به ثابت (البته کمتر) عفونت رای در مناطق استوایی.

با SARS-CoV-2 بعید است به خودی خود ناپدید می شوند و غایب یک واکسن موثر و یا پیشگیری از مواد مخدر عامل اصلی موثر بر قدر از موج دوم از عفونت است که چگونه به خوبی ما کنترل این بیماری همه گیر در حال حاضر و پس از آن.

تعداد زیادی از مردم به طور فعال توسط ویروس آلوده در ماه اکتبر — به اصطلاح بشر مخزن — تعیین اندازه و سرعت مورد انتظار موج دوم. محدود کردن تعدادی از عفونت های شرکت را کاهش می دهد تعدادی از عفونت های بعد.

متاسفانه ایالات متحده را محدود COVID-19 عفونت به اندازه کافی برای جلوگیری از شدید موج دوم. در حال حاضر ما شاهد اقدامات محدود تست و تا حد زیادی داوطلبانه خود انزوا برای کسانی که شناخته شده آلوده یا در معرض — بعید است که برای از بین بردن ویروس از جمعیت است.

کشورهایی که تا کنون پنجه این بیماری با موفقیت بسیار گسترده تر تست رژیم و اجرا شده اند جامع تماس با ما-ردیابی برنامه های که شناسایی تمام کسانی که به طور بالقوه آلوده و انتقال آنها به نظارت امکانات اغلب در یک هتل محلی که در آن آنها در حال نظارت علائم.

به عنوان ایالات متحده جوامع بازگشایی و الگوهای رفتاری شل هنوز هم بیشتر ما مجبور خواهد شد به صورت عواقب ناشی از ما کافی نیست عمل است. آمده اکتبر انتظار من خواهد بود که ما در آستانه یکی دیگر از کشنده دور از COVID-19 عفونت. و اگر قابل توجهی موج آنفلوآنزا عفونت سقوط به پایین بر ما در همان زمان و حتی بیشتر مردم خواهد مرد.

داشتن پزشکی وسیله ای برای جلوگیری از SARS-CoV-2 انتقال خواهد کاهش اندازه و تاثیر دوم COVID-19 موج. در واقع با پشتیبانی قوی توسط دولت های داروسازی و بیوتکنولوژی و صنایع و غیر انتفاعی پایه تلاش برای توسعه یک واکسن و مواد مخدر است که ممکن است جلوگیری از ویروس را انتقال منتقل شده به دنده بالا در آزمایشگاه های سراسر جهان است.

با هفت واکسن و حداقل یکی از مواد مخدر با پیشگیری بالقوه در حال حاضر در حال آزمایش های بالینی, من مطمئن هستم که ما قادر خواهد بود برای محدود کردن SARS-CoV-2 انتقال در آینده نزدیک.

اما سوال این است که. به تاثیر بر موج دوم ایالات متحده عفونت این پاییز واکسن و یا پیشگیری از مواد مخدر باید به طور گسترده ای در دسترس ابتدای فصل است. که نیاز به حداکثر هماهنگ تلاش های محققان و تولید کنندگان و تنظیم کننده.

اگر چه چنین سناریویی ممکن است ما نیاز به هر دو باهوش و خوش شانس برای جلوگیری از آنچه که طبیعت در فروشگاه برای ما زمستان آمده. و بدون دستیابی به موفقیت های پزشکی ما را مجبور به آماده شدن برای بدترین.

William A. Haseltine, یک, دانشمند, زیست فناوری, کارآفرین و بیماری های عفونی, متخصص, است صندلی و رئیس بهداشت جهانی فکر می کنم تانک دسترسی بین المللی سلامت.

این مقاله منتشر شد با اجازه از سندیکای پروژه — امریکا می توانید مسئولیت رسیدگی به موج دوم?tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن