گوش دادن به قسمت 32 'تا در آبی کرسی": Training Camp به زودی feat. بوچ گورینگ

Paul J. Bereswill رنجرز باید به اردوگاه های آموزشی در روز دوشنبه. فصل هاکی است ومیگوید نزدیک تر و نزدیک تر است

توسط NEWSAMINS در 19 تیر 1399
butch goring islanders nhl restart ny post podcast
Paul J. Bereswill

رنجرز باید به اردوگاه های آموزشی در روز دوشنبه. فصل هاکی است ومیگوید نزدیک تر و نزدیک تر است. به بحث در مورد آن ما در حال حاضر به شما یک قسمت جدید از "در آبی کرسی" پادکست با ران Duguay.

Doogs و من باز نشان می دهد صحبت کردن در مورد فصل هاکی در هوا و او را به احساس مانند یک فن پیش بینی بازیکنان گرفتن روی یخ و در مرکز شهر تورنتو و ادمونتون. سپس ما خوش آمدید در نیویورک پست sportswriter Mollie واکر که مورد بحث CBA معامله است که انتظار می رود نهایی توسط جمعه, بازیکنان,' جدول زمانی به صورت بالقوه نشسته و اگر آنها می توانید بازی را در یکی دیگر از لیگ هاکی. بحث می کنیم به همین دلیل بازیکنان ممکن است انتخاب کنید برای بازگشت به بازی با چشم انداز تیم و اگر آن را بیشتر به دلایل کسب و کار.

اشتراک در:

      

ران Mollie و من پس از استقبال در چهار بار قهرمان جام استنلی و جزایر افسانه بوچ گورینگ. جزایر تلویزیون مفسر مذاکرات در مورد انتقال بازی در لس آنجلس با پادشاهان برای رفتن به نیویورک و بازی برای جزیره نشینان. او همچنین در مورد نحوه خاص آن در این فصل به شماره 91 بازنشسته در تیر. گورینگ واکنش نشان می دهد به چه Bryan Trottier در مورد او گفت: آنچه که او را به رختکن بازی با ران برای تیم کانادا رنجرز-جزایر رقابت در آن زمان او در زمان مربیگری اعلام کرد که برگشتی آغاز خواهد شد و اگر او را شایسته بودن در هاکی سالن از شهرت.

گرفتن بر روی همه قسمت های "تا در آبی کرسی" نیویورک رنجرز, پادکست, با اشتراک در پادکست در اپل پادکست, Spotify و یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را. ران Duguay پیوست هر چهارشنبه ویژه رنجرز مهمانان.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب