رئیس جمهور تهمت به تعویق انداختن برنامه ای برای پرتاب از زمین برای اولین بار در استادیوم یانکی

استیو گاردنر ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 4:37 PM EDT Jul 26, 2020رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جست

توسط NEWSAMINS در 6 مرداد 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را نمی خواهد پرتاب کردن تشریفاتی زمین برای اولین بار در نیویورک یانکیز-Boston Red Sox بازی در ماه آینده به عنوان او اعلام کرد در کاخ سفید پنجشنبه گذشته.

برنامه ریزی شده Aug. 15 ظاهر در استادیوم یانکی شده اند اولین بار در طول ریاست جمهوری خود که تهمت پرتاب شده از زمین برای اولین بار در لیگ بازی بیس بال.

مغلوب ساختن پیشی جستن ذکر شده در "برنامه ریزی جلسات واکسن اقتصاد و بسیار دیگری" را به عنوان دلایل خود برای انصراف, اما او گفت: او را انجام خواهد داد تا بعد از آن در این فصل است.

رئیس جمهور نشان داده بود برنامه های خود را در یک کنفرانس خبری در روز پنج شنبه و پس از آن او به عضویت یک گروه کوچک Leaguers و Baseball Hall of Famer Mariano ریورا در کاخ سفید چمن برای بازی گرفتن به مناسبت افتتاح MLB فصل است.

خواسته در مورد پرتاب یک مراسم زمین برای اولین بار در سال گذشته جهان سری تهمت شوخی که MLB و سرویس مخفی خواهد "باید به لباس من در بسیاری از زره های سنگین. من نگاه بیش از حد سنگین است."

مغلوب ساختن پیشی جستن که بازی بیس بال در دبیرستان انجام شده است اولین-زمین وظایف در گذشته از جمله در Fenway پارک در سال 2006 – خانه Red Sox.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب