رئیس پلیس اتحادیه فصل در فلوریدا به حالت تعلیق پس از 'نفرت' Facebook پست

الساندرو Marazzi ساسون فلوریدا امروزمنتشر شده 3:06 PM EDT Jun 9, 2020BREVARD COUNTY, Fla. – برت Gamin رئیس جمه

توسط NEWSAMINS در 21 خرداد 1399

BREVARD COUNTY, Fla. – برت Gamin رئیس جمهور از سفارش برادرانه از فصل پلیس در فلوریدا متوقف شده است با پرداخت از موقعیت خود را با یک کلانتر محلی خود را در انتظار یک امور داخلی رسیدگی به "unprofessionalism" از یک Facebook post استخدام افسران منظم و متهم در حوادث خشونت آمیز یک مقام رسمی اعلام کرد.

"بعد از ظهر دیروز من مجاز تحقیقات داخلی به (Gamin است) اعمال. او شده است به حالت تعلیق در انتظار نتیجه" Brevard County Sheriff Wayne Ivey گفت: در یک کنفرانس خبری. Ivey به نام Gamin را Facebook post "نفرت" و "نفرت انگیز است."

Gamin یک ستوان با Brevard County Sheriff و رئیس جمهور از Brevard County FOP مواجه چندین روز از خشم و حمله به رسانه های اجتماعی برای چندین پست ساخته شده از Facebook صفحه محلی lodge برادرانه منظور از پلیس. این FOP یک پولیس اتحادیه سازمان به نمایندگی از بیش از 300.000 مأموران اجرای قانون در سراسر هزاران نفر از محلی "لژ."

قبلا: فلوریدا فصل برادرانه منظور از پلیس می گوید نظم, زندانی, پلیس, 'ما در حال استخدام'

پلیس سوء: جستجو لیست بیش از 30000 افسران پلیس ممنوع 44 متحده

ارسال شده در ژوئن 6 در 1:21 صبح به نام افسران متصل به حوادث خشونت بار بین پلیس و معترضان در بوفالو, نیویورک و آتلانتا, گرجستان به درخواست برای شغل در فلوریدا. این پست همراه با یک دوم استخدام مینیاپولیس افسران پلیس بودند هر دو حذف شده در روز دوشنبه. در بعد از ظهر دوشنبه Gamin ارسال شده عذرخواهی به این صفحه اما آن برداشته شد که شب.

Ivey محروم داشتن هر گونه نقش در هر پست و یا پس از آن خود را حذف.

در بوفالو 57 افسران پلیس ترک واحد خود پس از دو تن از همکاران خود را به حالت تعلیق شد برای هل دادن گزارشی از 75 سال به زمین ترک خوردگی جمجمه او است. این حادثه گرفتار شد ،

در آتلانتا شش افسران جنایی به اتهام چهار با جنایات برای دستگیری دو, سیاه, کالج, دانش آموزان, یک مرد و یک زن در حالی که ترک اعتراض در ماشین خود را. این حادثه همچنین در ویدئو نشان می دهد که آنها را با خشونت از بین بردن جفت از خودرو با تنبیهبدنی آنها و کوبیدن آنها به زمین است. یکی از دانش آموزان دچار مچ دست شکسته و یک جای زخم.

Ivey گفت که به عنوان Gamin شده بود به اتهام یک جرم و جنایت و او نمی تواند به حالت تعلیق بدون پرداخت به عنوان یک ماده از سیاست. بیشتر اقدام علیه Gamin بستگی دارد در نتیجه از تحقیقات داخلی برای Brevard County Sheriff دفتر سیاست تخلفات مربوط به رفتار حرفه ای.

پیگیری خبرنگار الساندرو Marazzi ساسون در توییتر: @alemzs

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن هل بی اساس تئوری توطئه در مورد بوفالو از معترضان هل به زمین توسط پلیس

Coronavirus: که رسمی پیاده روی به عقب نظرات به بدون علامت انتقال بودن "بسیار نادر'tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de