رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او نمی خواهد watch NFL, ایالات متحده, تیم ملی فوتبال وجود دارد و اگر به زانو در طول سرود

Jace Evans ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 7:22 PM EDT Jun 13, 2020رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

توسط NEWSAMINS در 25 خرداد 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر در روز شنبه بار دیگر به انتقاد از ایده زانو طول سرود ملی.

در یک سری از توییت ها و پاسخ تهمت ضمنی او نمی خواهد به ایالات متحده, تیم ملی فوتبال, بازی یا بازی های NFL اگر زانو طول سرود.

نقل قول tweeting یک داستان گزارش Rep. مت Gaetz افکار در آمریکا فوتبال اخیر لغو یک قانون است که مورد نیاز بازیکنان تیم ملی برای ایستادن برای سرود تهمت نوشت: "من نمی توان به تماشای بسیاری دیگر!"

او به دنبال آن است که با یک نقل قول در توییت از Rep. جیم اردن در یک داستان مشابه و اضافه کرد: "و به نظر می رسد مانند NFL عنوان در این جهت نیز اما نه با تماشای من!"

بیشتر: تگزاسی DE J. J. وات در پاسخ به یک فن در مورد مصرف زانو: "آیا برای من صحبت می کنند'

بیشتر: Browns QB بیکر میفیلد می گوید: او 'کاملا' به زانو زدن در طول سرود ملی این سال

او سپس ترجمه داستان دیگری بیان Gaetz افکار و سپس ترجمه Gaetz خود را.

Gaetz را صدای جیر جیر به عنوان خوانده شده: "من می خواهم به جای ما نیست که یک تیم فوتبال از یک تیم فوتبال است که نمی ایستادن برای سرود ملی. شما باید به بازی در زیر پرچم ما به عنوان تیم ملی ما اگر شما نمی ایستادگی هنگامی که آن مطرح شده است."

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است انتقادی از بازیکنان NFL برای زانو طول سرود ملی پس از آن-San Francisco 49ers کارفرمایی khezri شروع تمرین در اعتراض به خشونت پلیس و اجتماعی و نژادی و بی عدالتی در طول سال 2016 فصل است. مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته اظهارات موهن در یک سال 2017 رالی در مورد بازیکنان NFL که زانو زدن در طول سرود منجر به گسترده زانو که فصل.

برخی از بازیکنان را همچنان به زانو زدن و یا انجام برخی از انواع دیگر از تظاهرات پس از آن اما تظاهرات در طول سرود انتظار می رود به مراتب گسترده تر در این فصل به عنوان تظاهرات در صحنه هستند در سراسر کشور پس از مرگ جورج فلوید.

چند روز پیش مغلوب ساختن پیشی جستن سوال NFL کمیسر راجر Goodell پیام برای بازیکنان برای به ظاهر به بازیکنان یک برکت و رحمت از انواع اعتراض به طول سرود اگر آنها را انتخاب کنید. مغلوب ساختن پیشی جستن مدعی است که زانو را در طول سرود بی احترامی به پرچم و کشور است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن