حفظ برخی از حفاری پلوسی و آب و هوا پانل فشار کنگره برای رسیدن ملت به net-صفر تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050

سخنران نانسی پلوسی و دموکرات ها در مجلس کمیته ویژه آب و هوا در حال هل دادن کنگره برای تنظیم یک ملی هدف net-صفر

توسط NEWSAMINS در 10 تیر 1399

سخنران نانسی پلوسی و دموکرات ها در مجلس کمیته ویژه آب و هوا در حال هل دادن کنگره برای تنظیم یک ملی هدف net-صفر تولید گازهای گلخانه ای توسط حداقل تا سال 2050 و به شدت تغییر به انرژی های تجدید پذیر بیش از سوخت های فسیلی است.

این یک دستور کار آنها استدلال می کنند که لازم است به سرعت ساخته عواقب گرم شدن کره زمین و این تا حد زیادی در مرحله با presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن تعهد در آب و هوا. بیشتر سهام آن روح از اقدامات انجام شده توسط بخش خصوصی سنگین وزن ها از جمله مایکروسافت MSFT, +1.63% و اغلب با انتقاد سریع-تحویل غول Amazon.com AMZN, +2.45% به کاهش خود را در آب و هوا تاثیر است.

مرتبط با:مایکروسافت با هدف 'کربن منفی' تا سال 2030

و:آمازون 2 میلیارد دلار به صندوق نوآوری در مهار تغییرات آب و هوایی است که آخرین تلاش پایداری

پلوسی از دموکرات از ایالت کالیفرنیا و الیوت انگل ، کتی کرچک دموکرات از فلوریدا سر از پنل ویژه روز سه شنبه پرده برداری از این طرح که همچنین شامل موقت اهداف در سال 2030 و 2040 از جمله net-صفر تولید گازهای گلخانه ای در بخش برق توسط 2040 و فشار به نیاز تمام اتومبیل های جدید و کامیون های سبک به طور کامل الکتریکی 2035. انتشار قرار داده شد ابتدا به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

"سلامت خانواده های ما و هوایی که ما تنفس در قلب ما طرح. ما نمودار این دوره به شغل خوب و پردرآمد در انرژی خورشیدی و انرژی باد در تولید آمریکا ساخته شده است وسایل نقلیه الکتریکی و در تقویت جوامع به طوری که آنها بیشتر انعطاف پذیر به جاری شدن سیل شدید گرمای شدید طوفان و آتش سوزی," گفت: Rep. کرچک.

برخی از جمهوری خواهان اعتراض به هزینه های این رویکرد به ویژه به ایالات متحده نقل مکان کرد و به یک رقابتی سوخت فسیلی CL00, -1.05% تولید موقعیت با عربستان سعودی و روسیه است.

"خطرات ناشی از تغییرات آب و هوایی واقعی هستند و این راه حل باید به همان اندازه واقعی است. صنعت ما این است که با تمرکز بر کاهش انتشار گازهای گلخانه ای در حالی که ارائه دسترسی به مقرون به صرفه و قابل اعتماد انرژی است که کمک می کند تا افزایش استانداردهای زندگی در سراسر جهان گفت:" فرانک Macchiarola معاون ارشد رئیس جمهور از سیاست و اقتصاد و امور نظارتی در موسسه نفت آمریکا در یک نسخه که همچنین با نام دو حزبی برای همکاری در تغییر آب و هوا.

جزئیات:برای اولین بار اکثریت سهامداران فشار غول نفتی شورون به چین با پاریس آب و هوا پیمان

به آمریکا منتشر شد مجموعه خود را از آب و هوا-تغییر سیاست های پیشنهادی در اوایل این سال است که تاکید بر نوآوری در فن آوری و سرمایه گذاری در کربن ضبط برای کنترل انتشار گازهای گلخانه ای. در ادامه نسخه خود را.

"چیزی که من در مورد امروز پیشنهاد گنجاندن آن در یک زمان محدود هدف برای تولید گازهای گلخانه ای هدف است. که مفید است گفت:" چارلز Hernick, معاون رئیس جمهور, سیاست و دفاع در شهروندان مسئول انرژی راه حل های فروم.

"چالش هر چند که این پیشنهاد با اکثریت خواستار یک دست سنگین توسط دولت فدرال است که با تمرکز بر افزایش هزینه ها و کاهش مصرف گزینه های... [M]andating جدید خرید و فروش وسایل نقلیه الکتریکی و یا انواع خاصی از تولید برق خواهد شد و جمعیت از نوآوری و کاهش هزینه," Hernick گفت:, و اضافه کرد که او و دیگران احساس کردند که روز سه شنبه انتشار رو به دور از هر دو حزب پیشرفت در طرح های دیگر از جمله آمریکا و رشد راه حل آب و هوا عمل می کنند. جمهوری خواهان همچنین نشستن بر روی کانتور-led ویژه آب و هوا کمیته و گفتند که مسئله خود به خود پاسخ دقیق به این گزارش در آینده نزدیک.

"ما می تواند به کاهش انتشار گازهای گلخانه ای در ایالات متحده در یک هزینه بالا برای آمریکایی ها. اما می تواند ما را در صادرات آن راه حل؟" Hernick ادامه داد. "تا آمریکای لاتین و آفریقا و به خصوص چین می تواند اتخاذ این راه حل ما انجام نشده این هدف است."

قوی ترین مخالفان به وضع آب و هوا-تغییر رفع, جسارت با مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید ایستاده ادعا می کند که تغییر آب و هوا یک بحران است. مغلوب ساختن پیشی جستن کشیده است آمریکا از پاریس آب و هوا پیمان است که در آن 200 کشورهای داوطلب برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و حفظ درجه حرارت جهانی از افزایش بیش از 2 درجه سانتیگراد بالای preindustrial سطوح. مغلوب ساختن پیشی جستن است در ارتباط خود با خروج به ادعای عدم توسط کشورهای در حال توسعه.

آخرین دموکرات-پیشنهاد کتبی نیز می خواهد به صرف به گسترش کربن ضبط شبیه به حزب جمهوری خواه ایده ها و زنده پیر قصد دارد برای قرار دادن یک قیمت — از آن اجتناب کلمه "مالیات" در انتشار کربن. این پیشنهاد نیز به رسمیت می شناسد که توسعه انرژی های تجدید شونده مانند بادی دریایی باید یک اولویت است و خواستار پایان دادن به فلات قاره حفاری نفت و گاز. آن را نمی ممنوعیت آینده نفت و گاز اجاره در سرزمین های فدرال نیست اما با توجه به گسترش برخی از حمایت با محدود کردن لیزینگ.

"این یک برنامه است که [رئیس جمهور تهمت] را می lambast به عنوان پایان دادن به سرمایه داری" نوشته مونیکا مدینه و Miro Korenha در ما روزانه در سیاره عضویت در خبرنامه.

توصیه های که همچنین کراوات در کار و کشاورزی حمایت و به روز رسانی کدهای ساختمان تا حد زیادی در خط با بایدن انتخاباتی تعهد به آمریکا را عاری از کربن تا سال 2050. در نگاه اول این طرح به خصوص آن زمانی است که به عنوان مهاجم به عنوان سبز جدید مقابله پیشرفته توسط قانونگذاران دیگر از جمله نیویورک از حزب دموکرات اسکندریه Ocasio-Cortez سال گذشته است. آن یافت می شود کمی کشش در یک تقسیم کنگره است.

جوی غلظت دی اکسید کربن آمار یک رکورد در ماه مه مختلف علمی گزارش اظهار کرده اند. که ماه دوم-داغترین در رکورد با توجه به ملی اقیانوسی و جوی دولت و داغترین در رکورد با توجه به ناسا که با استفاده از های مختلف محاسبه.

API با استناد به سازمان حفاظت محیط زیست داده می گوید ایالات متحده به کاهش تولید گازهای گلخانه ای CO2 بیش از هر ملت دیگر پس از سال 2000 و متان تولید گازهای گلخانه ای نسبت به تولید گاز طبیعی از پنج نفر از ایالات متحده بزرگترین تولید مناطق مانند پرمين سقوط کرد بیش از 60 درصد بین سال 2011 و سال 2018 است. منابع دیگر می گویند نشت متان در نقطه ای از تولید باقی می ماند یک نگرانی است.

نزدیک به دو سوم از آمریکایی ها می گویند که آنها بر این باورند که دولت فدرال باید در عمل بیشتر به شدت به مبارزه با تغییر آب و هوا و تقریبا به عنوان بسیاری می گویند این موضوع در حال حاضر موثر بر جامعه خود را در برخی از راه یک ماه ژوئن بررسی مرکز تحقیقات پیو گفت. و با توجه به ماه ژوئن 2020 ییل, آب و هوا و Nexus جورج میسون نظرسنجی بیش از 70 درصد از رای دهندگان تردید قانون حمایت از طرفدار "پاک" اقتصاد است که کمتر متکی به سوخت های فسیلی است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب