پورتلند معترضان دیوار از مادران شکایت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استفاده بیش از حد از گاز اشک آور, گلوله های لاستیکی

Ryan W. Miller ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 9:57 AM EDT Jul 28, 2020یک گروه از پورتلند معترضان است تحت پ

توسط NEWSAMINS در 7 مرداد 1399

یک گروه از پورتلند معترضان است تحت پیگرد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت وی از سوی مامورین که اقدامات ماموران فدرال در شهر نقض حقوق اساسی رفت و فراتر از اختیارات قانونی و کارگردان کسی به طور رسمی تایید کرد در نقش خود را.

غیر انتفاعی حفاظت از دموکراسی واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال در واشنگتن دی سی از طرف فردی معترضان و گروه های شلیک نمی پرتلند و دیوار ،

در طرح دعوی در دادگاه معترضان می گویند ماموران فدرال را غیرقانونی به دنبال "سرکوب" تظاهرات در پورتلند با شلیک گاز اشک آور, لوبیا, کیسه, اسپری فلفل, گلوله های لاستیکی, فلش نارنجک و دیگر کمتر کشنده مهمات در اعتراض صلح آمیز.

عوامل' ماموریت رفته خود را فراتر از اختیارات قانونی برای محافظت از اموال فدرال به طرح دعوی در دادگاه مدعی گفت: آنها باید درگیر در غیر قانونی دستگیری, استفاده از نیروی بیش از حد و محدود کردن آزادی بیان است.

طرح دعوی در دادگاه نیز به دنبال آن است که دادگاه قانون که سفارشات توسط چاد گرگ وزیر امنیت داخلی هستند از درجه اعتبار ساقط است زیرا او "نه از نظر قانونی خدمت در این نقش" به عنوان یک تایید نشده اقدام ،

"قصد دولت استقرار ماموران فدرال در پورتلند به نظر می رسد برای سرکوب سخنرانی رئیس جمهور ندارد. مهم است که برای بررسی این غیر قانونی سیاست دولت در حال حاضر قبل از آن مجاز است به گسترش به سایر شهرستانها در سراسر ایالات متحده" Deana ال-Mallawany یک وکیل برای حفاظت از دموکراسی در بیانیه ای گفت.

قبلا گزارش شده: پورتلند پلیس بازداشت دو مظنون پس از گزارش تیراندازی در نزدیکی دادگاه فدرال اعتراض سایت

'کسی را برای رفتن به مرگ': پورتلند شهردار اشک آور و گاز کشته فدرال افسران

پس از قتل جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در مرگ ممکن است به عنوان یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به Floyd گردن, Portland, دیده می شود, شبانه, تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در گفت و دستور داد ماموران فدرال را به این شهر را متوقف کردند. او توصیف کرده است معترضان به عنوان "آنارشیست" و "آشوبگران."

"این حمله به ماموران فدرال حفاظت از تغذیه ملک," اقدام, امنیت میهن, معاون دبیر کن Cuccinelli توییتی دوشنبه. "هر کسی که به شما می گوید در غیر این صورت عمدا نادیده گرفتن حقایق و یا دروغ گفتن است."

در هفته های اخیر درگیری ها بین معترضان و ماموران فدرال را تشدید کرده و تا حد زیادی در اطراف محور فدرال دادگاه است.

در حالی که برخی از معترضان را روشن آتش بازی و یا اشیاء پرتاب بیش از نرده در دادگاه بسیاری دیگر جمع آوری کرده اند مسالمت آمیز تکرار شعارهای و راهپیمایی را از طریق خیابان.

ماموران فدرال را شلیک گاز اشک آور و اسپری فلفل در تظاهرات و در پاسخ به معترضان تشکیل "دیوار مادران" یک گروه از زنان که ایستاده اند در خط مقدم برای محافظت از دیگران و یا ملبس به رنگ نارنجی و انجام برگ دمنده برای کمک به پراکنده کردن گاز اشک آور.

"آن دسته از آنارشیست ها در خط مقدم ... آن را تقریبا به عنوان خارج از کنترل به عنوان مردم فکر می کنم" تای نجار, هیئت مدیره, رییس جمهور از شلیک نمی پورتلند گفت: ایالات متحده آمریکا امروز در پورتلند هفته گذشته است.

طرح دعوی در دادگاه می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است برای ایجاد یک داخلی فدرال نیروی انتظامی — که قانون اساسی اجازه نمی دهد که طرح دعوی در دادگاه می گوید که برنامه های خود را برای ارسال ماموران فدرال به دیگر شهرهای ایالات متحده نیست در مورد حفاظت از اموال فدرال.

در پورتلند مانند بسیاری دیگر از لیبرال شهرستانها که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن در گفت و ارسال خواهیم کرد و ماموران و مقامات محلی را محکوم کرد فدرال حضور و استدلال آن را تنها بیشتر ملتهب و تنش است.

مقامات محلی نیز به دنبال کمک در دادگاه به تلاش برای مانع فدرال پاسخ. دولت دادستان کل نیز شکایت دولت فدرال اما ایالات متحده در منطقه قاضی مایکل مسامان حکومت جمعه دولت فاقد ایستاده به شکایت از طرف معترضان.

ایالات متحده منطقه قاضی مایکل سیمون داد که ماموران فدرال نمی تواند هدف و یا پراکنده کردن روزنامه نگاران و ناظران حقوقی پس از طرح دعوی از طرف آنها. طرح دعوی در دادگاه نیز واصل شده از طرف پزشکان که درمان معترضان مجروح.

پلیس محلی و استفاده از گاز اشک آور و مهمات دیگر نیز قبلا محدود توسط فدرال قضات در پورتلند دنور و سیاتل.

Teressa Raiford شاکی در پرونده و بنیانگذار شلیک نمی پورتلند در بیانیه ای گفت که پلیس در پورتلند مدت طولانی است که خشونت نسبت به معترضان و حضور ماموران فدرال است و تشدید این وضعیت است.

"آنچه ما انجام می دهیم با این طرح دعوی در دادگاه است که حفاظت از اساسی حق اعتراض که تعریف دموکراسی به طوری که ما می تواند همچنان به دفاع از سیاه و سفید زندگی می کند در برابر دولت-تحریم خشونت" Raiford گفت. "امیدوارم آن را الهام بخش به دیگران برای انجام همان."

کمک: Trevor هیوز و آسوشیتد پرسtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب