پورتلند پلیس بازداشت دو مظنون پس از گزارش تیراندازی در نزدیکی دادگاه فدرال اعتراض سایت

ترور هیوز و لیندسی Schnell ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 1:09 AM EDT Jul 27, 2020پورتلند اورگان — پلیس با

توسط NEWSAMINS در 6 مرداد 1399

پورتلند اورگان — پلیس بازداشت دو نفر یکشنبه شب پس از یک گلوله بود و بنا به گزارش ها از کار اخراج شدند در اعتراض به اردوگاه منطقه ای در نزدیکی یک دادگاه فدرال است که برای بیش از یک هفته است که سایت از درگیری های خشونت آمیز بین فعالان و فدرال افسران. معلوم بود اگر تیراندازی مربوط به اعتراض.

شاهدان گزارش دیدن یک گروه از مردم مبارزه در همان منطقه در مدت کوتاهی قبل از شات اخراج شد حدود 7:30 p. m. یک فرد وارد در یک بیمارستان محلی, پلیس گفت:.

"به عنوان پلیس امنیت صحنه یک فرد وارد در یک بیمارستان خصوصی خودرو با ظاهری زخم گلوله و غیر تهدید کننده زندگی. که فرد به نظر می رسد در ارتباط با حادثه" مقامات پلیس در بیانیه ای گفت.

مقامات پلیس همچنین گفت که آنها کشف یک کیسه در اعتراض به منطقه جمعه شب حاوی لود تفنگ مجلات و کوکتل مولوتف.

پورتلند پلیس تا حد زیادی واگذار منطقه به معترضان هفته گذشته اما فرود به سرعت پس از گزارش تیراندازی. فیلم های ارسال شده به توییتر نشان داد عصبانی جمعیت مقابله با پلیس تحقیق در مورد تیراندازی.

"هر کسی که تداخل با پلیس در انجام وظیفه خود را منوط به دستگیری" پورتلند پلیس توییتی.

در 90 دقیقه از گزارش تیراندازی پورتلند پلیس مجبور به ترک منطقه را به طور کامل و اعتراض صحنه بود که ظاهرا بازگشت به آن صورت عادی. موسیقی تکنو پمپ از یک سخنران در "شورش دنده" رایگان غذا آشپزخانه و یک گروه از فعالان پس از مارس از طریق این منطقه است.

هزاران نفر از معترضان رفتند به خیابان های اطراف دادگاه فدرال هر شب برای نزدیک به دو ماه پس از مرگ جورج فلوید در روز یادبود در مینیاپولیس و در حالی که ماموران فدرال حفاظت از دادگاه قرار گرفته اند به barrages از آتش بازی بطری و شعله ور زباله خشونت بین مردم محدود بوده است.

فعالان تراز وسط قرار دارد با سیاه زندگی موضوع عدالت اجتماعی حرکت کرده اند گفت: آنها نگران هستند تمرکز بر اجرای قانون فدرال و دادگاه خطرات رقیق کردن تلاش های خود را برای تعمیرات اساسی به اداره پلیس پورتلند.

این تظاهرات در منطقه تا حد زیادی شده است از درجه اعتبار ساقط محلی اجرای قانون مقامات در روزهای اخیر. پلیس دیگر به طور معمول گشت زنی در خیابان ها در این منطقه بیشتر به چشم پوشی به مردم اسپری نقاشی دیواری بر روی ساختمان های اطراف آن محیط کوچک آتش سوزی از بین بردن پیاده روی پیاده روی سیگنال های غیر قانونی کمپینگ در پارک و ادرار در درگاه. در جای خود منصوب نگهبان مدیریت ترافیک ارائه وعده های غذایی و کمک به معترضان با گاز اشک آور.

خشونت یکشنبه شب آمد 24 ساعت پس از یک جمعیت از 5000 عنوان بسیاری از تظاهرات و راهپیمایی به دادگاه تغییر "فدرال به خانه" و "سیاه و سفید زندگی می کند مهم است." شرکت کنندگان در فریاد زد افسران به ترک شغل خود را و تعداد کمی از معترضان طناب متصل به حصار محاصره ساختمان, پایین کشیدن یک بخش. این عوامل باعث به ازدحام به شلیک گاز اشک آور به فشار جمعیت به عقب.

پورتلند پلیس اعلام کرد در اعتراض به یک شورش فقط بعد از ساعت 1 صبح روز یکشنبه صبح و فرستاده شده در اتومبیل های پلیس و ماموران برای پراکنده شرکت کنندگان در ساخت شش دستگیری. ماموران فدرال ساخته شده و هشت بازداشت یا حمله یک افسر و یا عدم تطابق با افسران سفارشات.

وزارت امنیت داخلی گفت: 14 عوامل صدمه دیده بودند در درگیری با معترضان شنبه شب در زمانهای گوناگون و با اشاره به شرکت کنندگان به عنوان "آنارشیست" "خشونت بازیگران" و "تظاهر." عوامل گفت: آنها با آمار و بطری های آتش بازی و کور با لیزر و با شدت بالا چراغ قوه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: روزنامه نگاران نشان داده نمی شود آنچه که "واقعا" در جریان است. "آنها می خواهند آمریکا به این باور است که اینها فقط برخی از فوق العاده معترضان نه رادیکال چپ آنارشیست ها!" او توییتی یکشنبه. او سپس به دنبال متهم صدها نفر از مادران معترض در پورتلند تحت نام "دیوار بچه" بودن بخشی از یک کلاهبرداری است.

تهمت متهم معترضان-که هم شامل پدران و دانشجویان پزشکان و پرستاران دانشمندان و جانبازان نظامی -- بودن آنارشیست "که نفرت از کشور ما است."

برای دلجویی از معترضان شهرستان رهبران گرفته اند گام برای اصلاح اداره پلیس برش 15 میلیون دلار از آنچه می شده اند $245 میلیون بودجه و انحلال سه تخصص واحد است که گشت مدارس و حمل و نقل عمومی و به منظور کاهش خشونت اسلحه. رهبران شهر نیز کوچک شده این گروه تیم SWAT و اختصاص 5 میلیون دلار برای پرداخت غیر مسلح اولین پاسخ دهندگان برای کمک به افرادی که دچار بی خانمانی.

اما تای نجار از گروه فعال شلیک نمی PDX گفت: پیروزی خواهد آمد نه تنها زمانی که فدرال وجود کاهش می یابد در این شهرستان اما اگر تغییر عمده اتفاق می افتد در دولت های محلی. به او که انحلال را از اداره پلیس پورتلند و استعفای شهردار تد ویلر.

"ما مقاومت جامعه بسیار قوی است. ما تا به حال دیوار از مادران و سپس آن را به دیوار پدران دیوار جانبازان. تاپیک ثابت, تکامل, در اینجا مردم همیشه بیشتر و بیشتر پیدا کردن دلیل برای گفتن " من قصد دارم در خارج وجود دارد, بیش از حد,'," او گفت:. "امیدوارم همه چیز تغییر یافته است من احساس خوبی در مورد آن به خصوص با بسیاری از جوانان منجر شده است. آنها بسیار الهام بخش و آنها بسیار سازمان یافته است."

Ameya Okamoto, 20 سرب سازمان با Fridays4Freedom گفت: او leery به استفاده از کلمه "پیروزی" در هنگام بحث در مورد نتایج هر گونه اعتراض از آنجا که "ما می دانیم که ما در دراز مدت." او امیدوار خواهد بود وجود دارد کوچک و نقاط عطف ارزش جشن گرفتن مانند "unseating از سفید همدست شهردار" اما به طور کلی به رسمیت می شناسد که "این مبارزه بسیار بزرگتر از ما."

این گروه تاسیس شد فقط قبل از Juneteenth و نوشته شده است یک لیست از خواسته های خود Instagram صفحه از جمله خلع سلاح پورتلند ایالت دانشگاه; ایجاد و اجرای مطالعات قومی برنامه در سراسر پورتلند مدارس و لغو کامل از اداره پلیس پورتلند

ویلر بود که teargassed توسط ماموران فدرال در اواخر شنبه شب پس از صرف ساعت ها در تظاهرات و تلاش برای آرام کردن معترضان روبرو خواهد شد خاموش در ماه نوامبر در برابر سارا Iannarone یک سیاست شهری مشاور که هم زمان در ویلر در سال 2016 شهرداری, نژاد, پایان سوم ابتدایی. او شده است به طور منظم در تظاهرات و شرکت در این تظاهرات را "دیوار مادران است."

"اگر شما در حال رفتن به نگرانی خشونت از مغلوب ساختن پیشی جستن فدرال و می گویند که آنها در حال خوش آمدید در اینجا شما نیاز به نگرانی خشونت خود را در اجرای قانون" او گفت: usf football هفته گذشته در مورد چرخ رهبری است. "شهردار نیست و مایل به انجام این کار است. او نمی خواهد که اعتماد عمومی تا زمانی که او می کند."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب