پورتلند پلیس اعلام شورش به تظاهرکنندگان حمله حصار در خارج از دادگاه فدرال

ترور هیوز ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 5:50 PM EDT Jul 26, 2020پورتلند اورگان — چلم جریان پایین و اشک چک

توسط NEWSAMINS در 5 مرداد 1399

پورتلند اورگان — چلم جریان پایین و اشک چکیدن از تورم-بسته چشم جان بک سعی کردم به لرزش کردن اسپری فلفل و نوشتن افکار خود را.

"به مردم بگویید آنچه اتفاق می افتد در اینجا," او گفت:. "من می خواهم آنها را می دانیم."

ماموران فدرال اسپری فلفل بک, 46, و صدها نفر دیگر در طول خشن تظاهرات شنبه شب در خارج از دادگاه فدرال در پورتلند که تاکنون 58 روز مستقیم از اعتراضات را برانگیخت توسط سیاه و سفید زندگی می کند موضوع عدالت اجتماعی جنبش و روز یادبود مرگ جورج فلوید در دست پلیس مینیاپولیس.

پس از فدرال عوامل به طور خلاصه به عقب نشینی شنبه شب به دادگاه برخی از معترضان شروع به تند حصار محاصره ساختمان فدرال. مدت کوتاهی پس از ساعت 1 صبح معترضان پاره کردن یک بخش اما نمی صلیب بر روی دادگاه اموال. ماموران فدرال در نهایت reemerged و تحت فشار قرار دادند معترضان چند بلوک دورتر از دادگاه شلیک گاز اشک آور و اسپری فلفل برای متفرق کردن جمعیت پس از پورتلند پلیس اعلام کرد جمع آوری یک شورش.

"خشونت رفتار مردم در مرکز شهر ایجاد قبر خطر عمومی زنگ" پورتلند اداره پلیس ارسال شده در حساب رسمی توییتر. "پورتلند پلیس اعلام کرده اند یک شورش در جنوب 3rd Ave. ترک منطقه به غرب است."

درگیری بین فعالان و فدرال افسران تشدید شده برای بیش از یک هفته در پورتلند با برخی از معترضان آتش بازی پرتاب بطری آب و دیگر اشیاء در افسران. دیگر از معترضان گفت: تجمعات عمدتا مسالمت آمیز و فدرال افسران تحریک به خشونت است.

فدرال نشان می دهد از زور در پورتلند موجب همبستگی تظاهرات در سراسر کشور بیش از آخر هفته با تظاهرات و درگیری با اجرای قانون اتفاق می افتند در سیاتل و حومه دنور, انکوریج و Louisville, Kentucky.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در گفت و ارسال افسران به پورتلند در اوایل این ماه برای محافظت از اموال فدرال. در روزهای اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین کارگردانی فدرال افسران به سیاتل برای مقابله با معترضان و تهدید به انجام همان در دیگر دموکراتیک به رهبری شهرستانها که در آن فعالان خواستار پلیس اصلاحات پس از فلوید مرگ بیش از دو ماه پیش در مه 25.

مقامات فدرال و گفت: حداقل شش افسر مجروح شدند در طول شب جمعه اعتراض در پورتلند. فدرال ماموران گفت: آنها نیز با ضربه زباله و کور توسط اشاره گر لیزری و چراغ قوه. یکی از معترضان بازداشت شده بود روز شنبه پس از بالا رفتن بیش حصار, مقامات گفت.

افسران در پاسخ به این حملات با انتشار گاز اشک آور در قوطی باعث برخی از معترضان به سرعت پرتاب هر قوطی به بیش از حصار امنیتی. دو طرف با استفاده از برگ دمنده برای پراکنده کردن دود. پیوستن به این تظاهرات صدها نفر از مادران به رنگ زرد پیراهن و ده ها تن از جانبازان. کسب و کار در این منطقه سوار شد و بسیاری از بسته های اولیه بعد از ظهر شنبه.

"پنجاه و هشت روز" یکی از معترضان فریاد می زدند: به عنوان گاز اشک آور در اطراف او منفجر شد. "ما شده است را در اینجا برای 58 روز. شما فکر می کنم ما در حال دادن تا حالا؟"

بک, محیط زیست تحلیلگر در یک آزمایشگاه گفت: با حضور او روز شنبه در اعتراض به صدای خشم در فدرال حضور. در یک نقطه او ایستاده بود با دوچرخه خود را و فریاد زد فدرال عامل جدا از او بلند فولاد-و-بتن حصار.

"به من گفت که او باید به خانه بروم" گفت: Beck, پوشیدن شلوار کوتاه و تی شرت. "من می دانم که آنها باید سفارشات اما آنها نیز یک انتخاب است. و من به او گفتم که. و سپس او اسپری فلفل من است."

بک مانند دیگر معترضان گفت: فدرال پاسخ به شکایت خود را تنها به تقویت خود را حل و فصل. قانون اساسی آنها گفت: تضمین حق تجمع مسالمت آمیز.

"ما شده است و آرام گفت:" Denica کومبس, 37. "ما گفت: جامعه ای که وجود دارد نیاز به عدالت است. و عدالت وجود ندارد بنابراین وجود خواهد داشت نه صلح."

کومبس, یک, پرستار, روش سوار از سیاتل به پورتلند در روز شنبه برای شرکت در تظاهرات. او سیاه و سفید و می خواستم برای نشان دادن حمایت برای پورتلند جامعه است.

"ما همه ایستاده تا برای هر یک از دیگر. ما اینجا هستیم تا به حفاظت از هر یک از دیگر," او گفت:.

پیش از آن در روز ER, پرستار, بث Higginbotham سازماندهی یک راهپیمایی از مالش چادری پزشکی کارگران برای پیوستن به تظاهرات. پورتلند یک لیبرال عمدتا سفید شهر از معترضان گفت: ناگهانی پایدار حمایت از متحدان ارائه شده افزایش بسیار مورد نیاز برای خواسته های خود را برای پلیس اصلاحات.

"کشور ما بیمار است" Higginbotham گفت. "ما به عنوان پرستاران و کارکنان بخش بهداشت و درمان مراقبت از مردم است. و در حال حاضر ما نیاز به مراقبت از سیاه و سفید زندگی می کند. چرا که آنها در حال کشته شدن هستند. آنها به قتل رسیدند. آنها صدمه دیده است. در حال حاضر برای استفاده از قیاس سیاه مردم دچار حملات قلبی و سکته مغزی و سفید مردم را کاهش و بر روی انگشتان ما."

Higginbotham اول پیوست اعتراض در جمعه شب اقامت در اواخر شب به تماشای گاز اشک آور و آتش بازی. هیچ چیز او را دیدم منصرف کردن او از آمدن دوشنبه, او گفت:, به ویژه به دلیل تمام توجه متمرکز در ساختمان فدرال — هیچ فروشگاه ها غارت شده و یا به آتش کشیدند.

"من شگفت زده شده اند با همبستگی" او گفت:. "مردم در اینجا به دلیل آن مهم است."

ملانی Hamlin کودکان, ER, پرستار گفت: او هم ناراحت نیست با درگیری بین ماموران و جمعیت. مهم تر به او گفت: حمایت پرتلند نشان برای جامعه سیاه و سفید.

"این فقط بسیار زیبا را ببینید," او گفت: شنبه شب.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de