پورتلند شهردار اشک آور و گاز کشته فدرال افسران هشدار 'کسی را برای رفتن به مرگ در طول هرج و مرج تظاهرات

ترور هیوز ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 4:32 PM EDT Jul 23, 2020پرتلند سنگ. -- شهردار تد ویلر بود اشک آور

توسط NEWSAMINS در 2 مرداد 1399

پرتلند سنگ. -- شهردار تد ویلر بود اشک آور و گاز کشته فدرال افسران همراه با جمعیت زیادی از معترضان اواخر روز چهارشنبه شب پس از او تلاش برای ساعت برای آرام کردن عصبانی فعالان خواستار پلیس اصلاحات از تالار شهر و خواستار مقامات فدرال برای خروج از این عمدتا لیبرال عمدتا سفید شهر.

شهردار گرفتار هرج و مرج در یک صفحه نمایش از خشونت و هرج و مرج آغاز شد که حدود 11:15 بعد از ظهر, بعد از معترضان انداخت شعله ور کیسه های زباله بیش از یک حصار حفاظت از محلی فدرال دادگاه باعث فدرال افسران به آتش گاز اشک آور در میان جمعیت.

ویلر در حال صرف ساعت های بسیاری را در ضخامت از اعتراض و تلاش برای پاسخ به سوالات از جمعیت که هو و jeered به عنوان او تلاش برای توضیح یک فرایند طولانی برای انجام اصلاحات. در یک نقطه او اذعان کرد که او یک "سفید ممتاز نر."

"بدیهی است که ما یک راه طولانی برای رفتن" ویلر گفت. "هر کس در اینجا یک کار را به انجام همه ما است."

قبل از جمعیت بود و اشک با گاز کشته ویلر نشسته اند با رهبران محلی از زندگی موضوع عدالت اجتماعی جنبش که خواستار او حرکت با سرعت بیشتری به اصلاحات اداره پلیس.

برخی از فعالان گفت: آنها نگران بودند مبارزه بیش ماموران فدرال بود overshadowing خواسته های خود را به صورت محلی اصلاحات و قول داد برای حفظ فشار بر چرخ و پورتلند مقامات شهرستان. یک مادر سفید اشاره کرد که ویلر تنها نشان داد تا به اعتراضات پس از دیگر مادران سفید حضور در این تظاهرات بیش از آخر هفته شد و اشک با گاز کشته شوند.

"کافی است به اندازه کافی" جمعیت شعار می دادند. "به اندازه کافی به اندازه کافی است."

هزاران نفر از معترضان به تناوب هو و بازجویی ویلر پس از صدها نفر از مادران لقب "دیوار مادرم" به رهبری یک مارس در مرکز شهر در برابر خشونت پلیس. بسیاری از معترضان نیز انجام شده نشانه خواستار خروج از ماموران فدرال اعزام هفته گذشته توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بر اعتراض از چرخ و دیگر مقامات محلی است.

"این سخت است برای نفس کشیدن خیلی سخت تر برای نفس کشیدن از من فکر کردم" ویلر گفت: واشنگتن پست پس از او جدا-گاز کشته شوند. "این است که نفرت انگیز. این است که در زیر به ما."

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او فرستاده فدرال مأموران اجرای قانون برای برقراری نظم اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ گفت: ماموران فدرال در پورتلند در درجه اول برای حفاظت از ساختمان های فدرال مانند علامت O. هتفیلد فدرال دادگاه که در حال تبدیل به یک هدف برای معترضان.

پیمانکاران در چهار شنبه احاطه شده ساختمان با قد بلند فلزی-و-بتنی حصار و دادستان هشدار داد که هر کسی که نقض آن خواهد بود دستگیر شد. در دادگاه فایل های مقامات فدرال می گویند معترضان تحمیل کرده بود بیش از $50,000 در آسیب به ساختمان های فدرال در پورتلند از جمله پاره کردن دوربین های امنیتی و درب های شیشه ای بسیار مخربی.

تای نجار هیئت مدیره رئیس جمهور از شلیک نمی PDX یک پورتلند مبتنی بر عدالت اجتماعی غیر انتفاعی گفت: اکثریت قریب به اتفاق معترضان به سادگی ورزش اول خود را اصلاح حقوق. او به نام فدرال پاسخ نامتناسب.

"آن دسته از آنارشیست ها در خط مقدم" گفت: نجار 29. "این بچه آواز و پدران با برگ دمنده برای پراکنده کردن گاز اشک آور. آن را تقریبا به عنوان خارج از کنترل به عنوان مردم فکر می کنم. من می ترسم که فدرال افسران بودن در اینجا این است که رفتن به در نتیجه کسی که به قتل رسید."

ویلر تکرار همان کسانی که نگرانی های پس از صحبت با معترضان شنبه شب.

"رئیس جمهور تهمت نیاز به تمرکز بر روی coronavirus و نیروهای نظامی خود را در خارج از شهر است. بزرگترین ترس من این است که کسی را برای رفتن به مرگ" ویلر گفت. "من می خواهم آنها را به ترک. این است برای رفتن به یک شهر در نزدیکی شما اگر ما آن را متوقف کند."

شهردار به نظر می رسد تلاش برای راه رفتن در یک خط خوب از انفجار دولت فدرال در حالی که پرداختن به یک جمعیت که تنها روز قبل از آن قبل از مقامات فدرال و جاروب به شهرستان سازماندهی شده بود در مخالفت در برابر خود ، به عنوان شهردار ویلر کمک می کند تا تنظیم بودجه شهرستان را اولویت. به عنوان کمیسر پلیس او کمک می کند تا مجموعه اجرای قانون اولویت است.

برخی از فعالان گفت: انتقاد از دولت فدرال زنگ زد توخالی داده شده قبلی درگیری میان پلیس و معترضان.

"شما نیاز به انجام بیش از شما انجام می دهند. شما می گویند شما در حال انجام مسائل. ما را دیده اند آن را" Teal Lindseth یک 21 ساله فعال به او گفت شنبه شب.

فدرال پاسخ به ظاهر reenergized معترض در پورتلند در برابر آنچه آنها درک به عنوان سنگین دست مداخله فدرال پس از نزدیک به دو ماه از تظاهرات مستمر. آنها گفته بودند تصرف ناگهانی از حمایت ملی برای ادامه فشار برای پلیس اصلاحات.

شنبه شب یک بار دیگر دیدم تعداد زیادی از سفید میانسال پورتلند ساکنان پیوستن به این تظاهرات که کشیده اند صدها نفر از فعالان محلی تقریبا هر شب پس از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در یادبود روز پس از مینیاپولیس افسر پلیس kneeled در گردن او برای نزدیک به دو ساعت بیش از یک گزارش از اتهام تقلبی $20 bill.

مقامات فدرال بارها و بارها با اشاره به پورتلند ساکنان به عنوان آنارشیست ها با ماموران فدرال شلیک گاز اشک آور در جمعیت عمدتا مسالمت آمیز معترضان.

مقامات می گویند 42 نفر دستگیر شده اند توسط ماموران فدرال در چند روز گذشته چند تن از آنها بیش از اتهاماتی که آنها موفق به کنجکاوی باز جلو درب دادگاه و درگیری با ماموران در داخل.

"آتش سوزی اقدام است نه یک اعتراض مسالمت آمیز. جسمی حمله به اجرای قانون است نه آزادی بیان. تخریب اموال نیست مسالمت" ولف در بیانیه ای گفت. "مجرمان مرتکب این جنایات دستگیر...نه مطیع قانون میدهد."

در طول روز دوشنبه و پیمانکاران مسابقه به پایان زنگ دادگاه با هشت پا-بالا فلزی-و-بتنی موانع برای تلفن های موبایل از کمپرسور هوا و پیچ الکتریکی اسلحه انعکاس در سراسر خیابان به اعتراض اردوگاه.

زن سبک و جلف-گوشه ای از دادگاه شهرستان پارک رنجرز سهشنبه حذف فلز نیمکت از Chapman Square, یک پارک کوچک که در آن بسیاری از معترضان شده بود و در حال استراحت و تجدید قوا در طول یک شب درگیری. اما هیچ شواهدی وجود نداشت شهرستان برنامه ریزی شده بود به اخراج, اعتراض گاه از Lownsdale مربع به طور مستقیم در سراسر جنوب غربی 3rd خیابان از دادگاه.

در آن اردوگاه معترضان بنا چادر و کباب پز, ارائه رایگان مواد غذایی است. سایت های دیگر در اردوگاه فراهم اساسی بهداشت لوازم از جمله ماسک و شستن دست ها-ایستگاه برای محافظت در برابر گسترش COVID-19 و همچنین به عنوان آب و چشم بار شستشو برای معترضان با گاز اشک آور و یا اسپری فلفل.

به عنوان با دیگر اعتراض سایت در سراسر کشور از جمله در حال حاضر از بین رفته کاپیتول هیل خودمختار منطقه یا CHAZ در سیاتل گردشگران بودند توقف برای گرفتن عکس های سلفی ، angering معترضان که مضطرب است که پیام خود بود که نادیده گرفته می شود در حالی که خود را گاه تبدیل به یک جاذبه توریستی در طول روز.

روز چهارشنبه چهار پزشکان داوطلب شده اند که به کمک معترضان شکایت کرد پلیس شهر و دولت فدرال استدلال خود را به حقوق اساسی نقض شده است توسط مأموران اجرای قانون هدف قرار دادن آنها را با گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی. زمینه با کمک آیتالله سیستانی به طرح دعوی در دادگاه می گوید: اجرای قانون مقامات در تمام سطوح جامعه شد.

"متهمان انجام است که بخشی از یک الگوی دیرینه از زور و تهدید به اعتراض پزشکان به جلوگیری از آنها را از ارائه کمک به معترضان و روزنامه نگاران بی طرف حقوقی ناظر و همکار خود اعتراض پزشکان" طرح دعوی در دادگاه می گوید. "از رئیس جمهور تهمت دستور داد ماموران فدرال برای رفتن به پورتلند به سرکوب تظاهرات فدرال متهم شده اند هماهنگی با پورتلند پلیس به خشونت متفرق کردن تظاهرکنندگان خنثی و پزشکان ایستاده پشت یک پزشکی-عرضه جدول. فدرال متهمان با استفاده از همان نوع (یا بدتر) از نیروی شیمیایی محرک لاستیک گلوله و باطوم—به عنوان پورتلند پلیس. و آنها پدید آمده از بینام و وسایل نقلیه چادری در بینام و لباس به ربودن مشکوک شد."

قبل از چرخ دار به نظر می رسد در جمعیت چهار شنبه, بسیاری از معترضان مرتبط با اسلحه و صف خیابان بعدی به دادگاه فدرال. Lindseth پیوست جمعیت در کنار زرد-shirted مامان و صدها نفر از دیگر فعالان تشکیل یک انسان دیوار برای محافظت از جمعیت است.

"هی نگاه تهمت می خواستم یک دیوار" او با پوزخند گفت:. "بنابراین ما در حال دادن او را به یکی!"

به جای خاموش کردن شهر معترضان رئیس جمهور تا به حال عطا آنها بزرگتر پلت فرم با ارسال فدرال افسران او گفت:.

"مغلوب ساختن پیشی جستن نگه می دارد صحبت کردن در مورد پورتلند. مردم در حفظ و صحبت کردن در مورد پورتلند. مردم می دانند که ما" گفت: Lindseth. "ما احساس می کنیم مثل تمامی جهان ما دیده می شود."

کمک: لیندسی Schnelltinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن