Pompeo برای از سرگیری سفر با سفر به اسرائیل به عنوان بیماری همه گیر در ادامه به گرفتن جهان

Deirdre Shesgreen ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 2:07 PM EDT آوریل 8 سال 2020وزیر امور خارجه مایک Pompeo س

توسط NEWSAMINS در 19 اردیبهشت 1399

وزیر امور خارجه مایک Pompeo سفر به اسرائیل در هفته آینده اولین سفر خود را در حدود هفت هفته به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس مبتنی ملت دیپلمات ارشد همراه با بقیه جهان است.

وزارت امور خارجه اعلام کرد Pompeo سفر روز شنبه و گفت: او قصد دارد برای دیدار با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل و همچنین Benny Gantz یک میانه رو رقیب که تشکیل اضطراری دولت ائتلافی با حزب محافظه کار نتانیاهو و در حال حاضر رئیس پارلمان این کشور.

در یک نشست خبری در روز چهارشنبه Pompeo صدا مشتاق به رزومه کاری خود را مشغول جهانی برنامه سفر.

"آن را شروع کوچکتر اما ما امیدوار به بازگشت در آن ما امیدواریم که ما می توانیم اقتصاد باز نه تنها در اینجا در ایالات متحده بلکه در سراسر جهان به عنوان خوب," او گفت.

اسرائیل آغاز شده است و برای نرم کردن آن coronavirus محدودیت در روزهای اخیر در پی کاهش عفونت های جدید. دولت همچنین راه اندازی یک تلاش عظیم برای تست اسرائیلی برای آنتی بادی به COVID-19 اندازه گیری چه درصدی از جمعیت شده است در معرض ویروس و در نتیجه چگونه آسیب پذیر کشور است که به موج دوم.

به طور کلی اسرائیل دچار کاهش مرگ و میر نسبت به بسیاری از کشورهای دیگر. این کشور در حدود 9 میلیون نفر گزارش کرده است 16,314 عفونت و 238 مرگ و میر به, تاریخ, بر اساس اطلاعات سازمان بهداشت جهانی.

اما Pompeo بازدید است به احتمال زیاد به تمرکز کمتر بر COVID-19 از در اسرائیل بحث برانگیز قصد دارد به ضمیمه بخش هایی از کرانه زمین را تصرف کردند و در سال 1967 جنگ اما این ادعا توسط فلسطینی ها. فلسطینی ها مشاهده آبادی های اسرائیلی نشین در کرانه باختری غیر قانونی به عنوان یک موقعیت به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری از کشورها و رهبران جهان.

در برگشت از دیرینه آمریکا, سیاست تهمت و گفت: دولت در سال گذشته که دیگر در نظر گرفته شهرک سازی اسرائیل در کرانه نقض قوانین بین المللی است.

رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بسیار تبلیغ طرح صلح گردد با جارد کوشنر رئیس جمهور در قانون و مشاور و رونمایی در ماه ژانویه -- به رسمیت می شناسد اسرائیل حاکمیت بر حل و فصل بزرگ بلوک در کرانه باختری است.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل است که با استفاده از تغییر در سیاست ایالات متحده به حرکت به جلو با الحاق قصد دارد در این تابستان حتی اگر آنها عمیقا بحث برانگیز میان اسرائیل و می تواند در نهایت چشم انداز راه حل دو دولت را به آستین نهفته اسرائیلی-فلسطینی.

در مورد خواسته نتانیاهو قصد دارد در طول یک مارس 22 مطبوعات جلسه Pompeo گفت: "این یک تصمیم اسرائیل و ما از نزدیک کار با آنها را برای به اشتراک گذاشتن با آنها دیدگاه ما از این در یک محیط خصوصی."

Pompeo سفر به اسرائیل خواهد بود که برای اولین بار چنین ماموریت دیپلماتیک از اسرائیل مرزهای خود را بسته در تلاش برای کند کردن روند گسترش این رمان coronavirus با توجه به محلی رسانه های اسرائیل گزارش.

Pompeo آخرین سفر بین المللی بود در پایان ماه مارس هنگامی که او از سفر به افغانستان, نگرانی آمریکا-مذاکره صلح با طالبان در معرض خطر بود.tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن