پلیس مصاحبه می گویند Breonna تیلور بود ‘نرم, هدف,’ مظنون در حال حاضر واقع شده

LOUISVILLE, Ky. — لویی مترو پلیس خدمت بدون دست کشیدن حکم جستجو در Breonna تیلور آپارتمان شب او گفته شد که خانه او بود “هدفی” که مطرح شده حداقل تهدید و 26 ساله ER تکنسین احتمالا خانه به تنهایی به تازگی منتشر شده پلیس مصاحبه نشان می دهد.

“آنها گفتند: آنها را باور نمی کند او تا به حال کودکان و یا حیوانات, اما آنها مطمئن نبودند,” گروهبان. جاناتان Mattingly گفته محققان در یک ضبط مصاحبه تقریبا دو هفته پس از تیراندازی. گفت: “او باید به تنهایی وجود دارد چرا که آنها می دانستند که در آن هدف خود بود.”

پلیس نظارت انجام همان شب ماموران در خدمت حکم مارس 13 نشان داد که فعالیت کمی در آپارتمان Mattingly گفت. فقط نور بود و نور از تلویزیون در اتاق خواب خود را.

Raul Glover, 30, یکی از اهداف اصلی در این بزرگتر با مواد مخدر تحقیقات بازداشت شد همان شب تیلور درگذشت, بعد از پلیس خود را به خانه جداگانه در حکم.

Breonna تیلور خانواده وکلا: پلیس دروغ در مورد جستجو در زمان عمل ‘کهنه’ هوش

گلوور و تیلور تا به حال مورخ سال قبل از آن و حفظ “منفعل” دوستی با توجه به سام Aguiar, یک وکیل برای تیلور خانواده است. Mattingly گفت: پلیس بر این باورند تیلور ممکن برگزار مواد مخدر و پول برای Glover.

Aguiar و شرکت مشاور Lonita بیکر باید اصرار برای ماه که پلیس لازم نیست به زور وارد تیلور آپارتمان زیرا آنها می دانستند Glover وجود ندارد. Mattingly نظرات اکو که.

راب Eggert وکیل برای تیلور پسر کنت واکر به دست آمده کامل عمومی یکپارچگی واحد مصاحبه با Mattingly و واکر و ارائه نسخه به لویی پیک مجله ایالات متحده آمریکا امروز شبکه.

قبل از ضبط شد اولین گزارش NBC News صبح روز پنج شنبه تنها در بخش هایی از آنها را تا به حال شده است برای عموم منتشر شد. کشورهای مشترک المنافع را وکیل تام شراب با بازی قطعات از واکر و Mattingly را, مصاحبه, مارس 22 در یک کنفرانس خبری اما لویی پلیس حاضر به انتشار کامل ضبط شده است.

عمومی یکپارچگی واحد مصاحبه Mattingly برای حدود 40 دقیقه 25 مارس.

Mattingly یکی از سه افسران که خود را به ضرب گلوله سلاح در تیلور آپارتمان همراه با افسران Myles Cosgrove و برت Hankison. Hankison اخراج شد و Mattingly و Cosgrove باقی می ماند اداری انتقال.

اسناد دادگاه نشان می دهد که پلیس به دست آمده حکم جستجو با بدون دست کشیدن بند برای تیلور آپارتمان اما Mattingly گفت: پلیس بارها و بارها زدم و اعلام حضور خود را. او مطمئن نیستید چرا از آن امضا شد که بدون دست کشیدن اما به آنها گفته شد به دست کشیدن.

“ما قصد داشت به او مقدار زیادی از زمان برای آمدن به درب زیرا آنها گفت که او احتمالا وجود دارد به تنهایی” Mattingly گفت.

بود ‘بدون دست کشیدن’ حکم توجیه به جستجو Breonna تیلور ، چند تن از کارشناسان می گویند هیچ

او گفت: آنها منتظر “بیش از زمان کافی برای فرد به طور متوسط و یا حتی یک فرد معلول برای رسیدن به درب” قبل از وادار کردن مطلب.

هنگامی که پلیس وارد واکر اخراج آنچه که او به عنوان یک “هشدار” شات چرا که او فکر افسران مزاحمان. آن زده Mattingly در پا. Mattingly, Cosgrove و Hankison آتش بازگشت.

تیلور ضرب گلوله کشته شد در راهرو.

واکر: ‘(افسر) از من پرسید “شما با هر ضربه گلوله؟” من گفتم نه. او گفت: “مایه تاسف است.” ‘

در طول واکر مصاحبه در 3:40 a. m. مارس 13 با یکپارچگی واحد محققان او اصرار داشت که او و تیلور نمی دانم پلیس در درب ضربه توسط است. که تغییر کرده “کل وضعیت,” او گفت: محققان.

“تنها دلیل من حتی تا به حال تفنگ (بود) زیرا ما نمی دانیم که در آن بود. اگر ما می دانستیم که در آن بود که هرگز اتفاق افتاده است” واکر گفت.

واکر گفت: به او گفته شد پس از تیراندازی که وجود دارد یک “سوء تفاهم است.”

او گفت: ماشین پلیس حمل و نقل او را کشیده به یک پارکینگ و کسی که در بینام و SUV به خود آمد و پرسید: نام او.

“اولین چیزی که من به او گفته بود او زنده است ؟ او مانند ” خوب ما صحبت در مورد زمانی که شما رسیدن به جایی که شما در حال رفتن,’ ” واکر گفت. “او مانند” من فقط می خواهم به شما اجازه می دانم در حال حاضر که همه از این — آنها تا به حال یک سوء تفاهم است.’ “

“به من به نظر می رسید مانند آنها متوجه شدم که آنها در محل اشتباه” واکر گفت.

جستجو در حکم امضا شده توسط مدار قاضی ماری شاو از مارس 12 نشان می دهد که پلیس در خانه حق. بدون دست کشیدن حکم یکی از پنج او امضا کرد که شامل تیلور آدرس و لیست نام او.

کامل اسناد منعکس شد و هدف اصلی از این بررسی است.

واکر پرسید: اگر افسر پلیس به او خوب بود. “چرا آنها حتی می آیند وجود دارد ؟ … و چرا او به من می گویند که وجود دارد سوء تفاهم؟”

محققان به او گفت که آنها نمی دانم.

“این است که برخی از اطلاعات جدید برای ما به عنوان به خوبی به طوری که چیزی است که ما در حال تلاش برای یادگیری” یک افسر گفت.

توصیف چه زمانی صورت گرفت که او در سمت چپ آپارتمان واکر محققان گفت که زمانی که او در سمت چپ آپارتمان او گفته بود که او از رفتن به زندان برای بقیه عمر خود را و یک سگ بود و اجازه دهید شل در او.

“(افسر) از من پرسید ‘آیا شما با هر ضربه گلوله؟’ من گفتم نه. او گفت: “این مایه تاسف است’ ” واکر گفت.

Sgt. چاد Tinnell از LMPD عمومی یکپارچگی واحد پاسخ داد: “این مناسب نیست.”

Hankison شد کمی کار’

قبل از پلیس استفاده کوب وارد تیلور آپارتمان Mattingly گفت: “متخاصم” مرد طبقه بالا آمد و شروع به فریاد در افسران.

“او گفت: چیزی در مورد ‘ترک که دختر به تنهایی و یا چیزی شبیه به آن” Mattingly گفت.

Hankison فریاد زد پشت در مرد Mattingly گفت: در حالی که او سعی کرد به ماندن متمرکز بر روی درب. Mattingly زدم در تیلور ،

“من به یاد داشته باشید برت گسترش اسلحه خود گفت: “پشت در آپارتمان خود را پشت در آپارتمان خود’ ” Mattingly گفت.

Mattingly گفت Hankison “بود کمی کار” را به عنوان او و همسایه فریاد زد: در هر یک از دیگر.

“من به یاد داشته باشید به دنبال در برت گفت:” Brett, استراحت, برت, استراحت, استراحت,’ ” Mattingly گفت. “از آنجا که شما می دانید در حالی که شما به توجه به او که تمرکز خود را.”

موقت رئیس پلیس رابرت شرودر اخراج Hankison در ماه ژوئن برای اقدامات خود را در تیلور آپارتمان.

شرودر نوشت: در نامه ای به Hankison که او نشان داد “اکستریم, بی تفاوتی به ارزش زندگی انسان” و استفاده از نیروی مرگبار نامناسب بود چرا که او موفق به بررسی آن علیه کسی مطرح فوری تهدید.

شرودر را متهم Hankison از “کورکورانه” شلیک 10 گلوله به تیلور آپارتمان و یک درب بعدی.

“من خود را پیدا کنید انجام یک شوک به وجدان” شرودر گفت. “من نگران و حیرت زده شما با استفاده از نیروی مرگبار در این مد.”

Aguiar و بیکر استدلال کرد که Hankison را “بی توجهی عمدی و غیر قابل توجیه نیروی مرگبار” منجر به “حداقل یکی از کشنده عکس.”

Aguiar نوشت: در اسناد دادگاه که “پس از تب و تاب اولیه اثر شلیک گلوله از شهود دولت است که یک افسر (احتمالا Hankison) فریاد زد: ‘بازنگری’ و سپس اقدام به آتش بیشتر به Breonna خانه است.”

عکس های تیلور آپارتمان ارائه شده توسط Aguiar نشان می دهد کشویی شیشه ای درب حیاط سوار کردن از خارج است. در داخل وجود دارد که ذرات شیشه ای در آپارتمان را فرش و گلوله سوراخ سوراخ پرده.

بخش عمومی منتشر شد واجسام گزارش از تیلور مرگ و یا گفت که افسران اخراج کشنده شات یا عکس.

هیچ افسران شده اند با عنوان جرم جنایی متهم در تیلور مرگ است.

دنبال خبرنگاران تسا دووال و دارسی کاستلو در توییتر: @TessaDuvall; @dctello

دیوان عالی کشور: رئیس جمهور تهمت نمی تواند نگه داشتن مالیات سوابق مالی از دادستان

به تازگی منتشر شده بدن کم رونوشت: جورج فلوید گفت ماموران او ‘نمی توانم نفس بکشم’ نزدیک به 30 بار

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de