غول تنیس گزینه اگر آنها انتشار Aldrick Rosas پس از ضربه و اجرا دستگیری

غول ممکن است نیاز به یک جدید kicker. آینده Hall of Famer در دسترس است. در واقع دو پتانسیل Hall of Famers در دس

توسط NEWSAMINS در 29 خرداد 1399

غول ممکن است نیاز به یک جدید kicker. آینده Hall of Famer در دسترس است.

در واقع دو پتانسیل Hall of Famers در دسترس هستند.

تصور کنید Stephen Gostkowski در یک غول لباس است ؟ یا حتی وایلدر آدم Vinatieri?

تنها چند روز پیش وجود داشت و نه حتی یک اشاره از بحث در مورد جایگزین Aldrick Rosas که به عنوان یک محدود رایگان agent دوباره امضا برای یک سال قرارداد به ارزش $3.2 میلیون نفر است. بود که قبل از Rosas, 25 دستگیر شد در چیکو کالیفرنیا. و رزرو در بوت-سیلور باو زندان شهرستان در بزه hit-and-run شارژ همراه رانندگی با مجوز به حالت تعلیق. یک گشت بزرگراه کالیفرنیا گزارش اظهار داشت: "الکل اختلال اعتقاد بر این است که برای یک عامل در برخورد است."

این می تواند منجر به غول انتشار Rosas – آنها را متحمل هر گونه حقوق و دستمزد کلاه ضربه – یا NFL تعلیق Rosas برای نقض شخصی انجام سیاست در توافق دسته جمعی.

این آمار و ارقام به اعلان غول حداقل به اضافه یک دوم یا یک سوم کیکر به فهرست. اردوگاه های آموزشی باز می شود تا در پایان ماه ژوئیه و سر مربی جو قاضی نیاز به ببینید چه گزینه های او در kicker, آیا Rosas است در این تیم در آن نقطه یا نه.

در اینجا به احتمال زیاد نامزدها:

استفان Gostkowski

در این 36 سال در 14 سال با پرستان از آن ساخته شده به شش سوپر کاسه و برنده سه تن از آنها. این زمینه خود را-هدف درصد از 87.4 پنجم-بالاترین در NFL تاریخچه و قاضی بود و با او در انگلستان هشت سال گذشته است. سمت چپ لگن آسیب محدود Gostkowski به تنها چهار بازی در فصل گذشته و او از دست رفته چهار امتیاز اضافی (او 7 از 8 در زمینه اهداف). او آنچه که او بود اما اگر سالم می تواند در یک سال و موقت امکان.

رایان Succop

33 سال از دست رفته 10 بازی فصل گذشته با مصدومیت زانو بود و تنها 1 از 6 در زمینه اهداف برای تیتان است. او تا به حال نشده است پایین تر از 83.3 درصد از سال 2013.

Giants Aldrick Rosas arrest kicker options
نیک عامیانهگتی ایماژ

نیک عامیانه

او با بازی در هفت بازی برای Patriots در سال 2019 پس از قضاوت یک کار دانش او (قوم رفت و 14 از 17 در زمینه اهداف خود را در زمان در انگلستان). خوبی سفر 12 سال کهنه یک زمینه شغلی-هدف درصد از 80.4.

آدم Vinatieri

آره او 47 ساله و در حال آمدن است خاموش عمل جراحی زانو. اما او ساخته شده بزرگ تر ضربات بیش از هر کس در NFL تاریخچه و او هنوز رسما بازنشسته شد. 14 سال کهنه لگد زدن برای میهن پرستان و کلت دارای یک زمینه شغلی هدف درصد از 83.8 و باید عضویت Jan Stenerud و Morten اندرسن به عنوان سومین خالص کیکر در Pro Football Hall of Fame.

لوگان Justus

سابق دانشگاه ایندیانا فوتبالیست بود نه انتخاب شده در پیش نویس NFL. خود عامل زاک Gottfried گفت: پست او صحبت کرد و با دو غول پیشاهنگی در مورد Justus از Rosas بازداشت. Justus آمار 82 درصد از اهداف رشته برای روروک مخصوص بچه ها کوچک. کالج دیگر کیکر امکانات عبارتند از: J. J. Molson (UCLA) و کوپر Rothe (وایومینگ).tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب