رقص و ضد عفونی کننده دست: Wyoming باشگاه بازگشایی با ماسک روی لباس, کردن حزب

شاین وایومینگ — Cleo شمارش خارج مچاله دلار صاف صورتحساب او به عنوان پشته آنها را مرتب به او سر پا.

“بیست و دو دلار” 23 ساله فریاد می زند. “بیش از حد بد نیست!”

همه در اطراف او بیش از یک دوجین تقریبا برهنه در حال رقص بر روی صحنه و نوسانی از برنج به عنوان قطب موسیقی thumps و مشتریان دوش رقصندگان با پول است. آن را مانند هر شب در روستایی این باشگاه در کلرادو — وایومینگ مرز با یک استثنای قابل توجه: در حالی که رقصنده ها همه به سختی وجود دارد لباس های هر یک از آنها با پوشیدن ماسک.

برخی از آنها bandannas. برخی از آنها ماسک های جراحی. یکی به نظر می رسد مانند آن را دامنگیر شد از یک سایت ساخت و ساز. آنها به ظاهر عجیب و غریب و لوازم جانبی برای زنان پوشیدن ترکیبی از g-رشته, حالا, و لباس زیر زنانه.

اما این بار از coronavirus و پس از دولت قوانین زنان با پوشیدن آنها احساس خود را اول شب پشت در کسب و کار. برای Cleo که 22 دلار است درآمد او به دست آورده در هفته. و او آماده است برای اطمینان بیشتر حتی اگر آن را به ارمغان می آورد به مراتب نزدیک تر به مشتریان از دولت شش پا-اجتماعی فاصله دستورالعمل.

“من احساس می کنم مثل من آرایش عرق کردن زیر این چیز” او می افزاید: از پشت سر او سربند و سپس به نظر می رسد تا به عنوان موسیقی تغییر میکند. “آه که من آهنگ. باید بروید.”

Cleo که نمی خواستم او را نام قانونی استفاده می شود با توجه به پتانسیل آزار و اذیت clambers تا بر روی صحنه و شروع به چرخش در اطراف قطب های پنج اینچ به بالا کفش کوبیدن هم به عنوان او خم رو به عقب برای استراحت هر دو پا و سر بر کف به پراکندگی سلامتی و اوه.

به انجمن خوش آمدید دن یکی از اولین باشگاه نوار در کشور به پشت باز طول coronavirus بیماری همه گیر. جشن بزرگ خود, دوباره, باز, باشگاه, در شب جمعه, انداخت “ماسک بر روی لباس کردن” ،

چون وایومینگ تا به حال چند تا coronavirus موارد مقامات بهداشتی دولت در روز جمعه اجازه اکثر کسب و کار برای بازگشایی, از جمله sit-down رستوران ها و کافه ها است که چگونه دن محفوظ است. به احتمال زیاد به دلیل اندازه بزرگ و کوچک جمعیت, وایومینگ, تا به حال چند coronavirus موارد است. مقامات می گویند آنها به تایید فقط 541 موارد با یکی دیگر از 175 به عنوان ذکر شده احتمالی و تنها هفت مرگ و میر.

“من فوق العاده هیجان زده است. من کمی عصبی به دلیل این ویروس هنوز هم در خارج وجود دارد, اما من خوشحالم که قادر به رفتن به محل کار از آنجا که بسیاری از مردم نمی تواند در عین حال می گوید:” رقصنده دوریس Craig, 20, بین اجرای برنامه. “محرک پولی خوب بود اما این رفتن برای اجرا و من نمی خواهم به احساس می کنم مثل من وابسته به دولت است.”

در حالی که دیگر کافه ها و رستوران ها در سراسر کشور به آرامی در حال بازگشایی با سخت فاصله ایمنی و پروتکل های موسسات در سراسر ایالت وایومینگ در حال گرفتن یک looser رویکرد تا حد زیادی بر اساس گسترده تمایلات اینجا که coronavirus است که عمدتا شهری بیماری موثر بر افراد مسن در خانه سالمندان. در دن ضد عفونی کننده دست در همه جا هست اما رقصندگان نیز دست زدن به کاربران و تبادل پول نقد است که می تواند این ویروس.

دن مالک کیم چاوز می گوید او را احساس نمی کند به طور کامل امن در بازگشایی اما او احساس او تا به حال هیچ چاره ای اما برای باز کردن در کنار دیگر میله در چینن که برخی از آنها شروع به خدمت در ساعت 9 صبح دن تعطیل فقط پس از عید پاک و نوازندگان که همه از نظر قانونی مستقل در نظر گرفته شده پیمانکاران رفت و بدون پرداخت تا زمانی که آنها شروع به کار دوباره شب جمعه. چندین گفت: آنها برای اعمال نرخ بیکاری اما گفت: آنها خراشیده با پس انداز و سخاوت از دوستان و خانواده. فدرال برنامه های محرک اقتصادی از جمله مدیریت کسب و کار کوچک چک حفاظت از برنامه به طور خاص نوار فیلم کسب و کار گرا و نوازندگان از درخواست برای کمک.

“ما می دانستیم که هنگامی که ما درهای بسته بودیم پیچ تا زمانی که ما می تواند بازگشایی گفت:” چاوز. “اگر من می خواهم بدست PPP من نمی ممکن است امروز افتتاح شد. این یک خطر است ما در حال گرفتن است.”

به عنوان جمعیت ایجاد چاوز پیاده روی باشگاه, اتاق, تهیه ضد عفونی کننده دست و تبریک دیرین مشتریان. او و همسرش یک افسر سابق پلیس را متعلق به این باشگاه برای 15 سال, و آنها می گویند که آنها سخت کار می کرد برای ایجاد یک محیط استقبال برای هر دو رقصنده و مراجعان.

به سهم خود رقصندگان گفت: آنها از دست رفته پول آنها می توانید کسب درآمد بیش از 1000 دلار در یک شب خوب – اما همچنین حس رفاقت آنها به اشتراک بگذارید. دن در حدود 25 رقصنده در چرخش است.

پس از در حال اجرا یک ضخامت پشته از صورتحساب خود را از طریق یک دستگاه شمارش چاوز squirts ضد عفونی کننده بر روی دست او و به نظر می رسد بیش از جمعیت است.

“بود که سخت ترین قسمت در مورد بسته نگرانی در مورد دختران” چاوز گفت. “دلخراش بود چون شما می دانید هر دختر داستان است.”

این یک الگوی تکرار برای هزاران نفر از هنرمندان سراسر کشور گفت: الیزابت توماس رئیس جمهور از بین المللی سرگرمی بزرگسالان اتحادیه. توماس گفت: سلب یا رقص مجدد است راه را برای بسیاری از زنان برای پرداخت صورتحساب هنگامی که دیگر مشاغل کمیاب هستند به طوری که آنها ضربه سخت تر زمانی که آن شغل به طور ناگهانی از بین رفت.

بیش از 36.5 میلیون آمریکایی را برای اعمال نرخ بیکاری پس از همه گیر شروع و کسب و کار در سراسر کشور بسته و گذاشته شدن کارگران است. دولت فدرال نمی کند به طور خاص پیگیری تعدادی از افراد مشغول به کار در صنعت سرگرمی بزرگسالان.

علاوه بر از دست دادن درآمد توماس گفت: بسیاری از رقصندگان او صحبت کرد به شدت از دست رفته توجه آنها در هنگام کار. آنها بعد از همه هنرمندان.

“این بسیار دشوار است. بسیاری از ما ندارد و هر چیز دیگری به سقوط دوباره در” توماس گفت. “شما تعجب می کنم که چرا بانک های مواد غذایی آنقدر مشغول است ؟ هیچ راهی وجود دارد برای این دختران به پرداخت اجاره خود را.”

چند تا از دن رقصنده گفت: آنها تلاش برای به دست آوردن پول انجام آنلاین, اما این جای تعجب سخت تو رفتگی در دیوار خود را برای شکستن به توماس گفت: از آنجا که در حال حاضر وجود دارد بسیار محتوای رایگان و به دلیل آنلاین نوازندگان ایم که سال ها صرف ساختمان خود را به موارد زیر جلب بسیاری از نمایش ها.

“شما در حال رقابت با میلیون ها نفر از دختران دیگر,” او گفت:. “و آن را سخت تر را به انجام — شما باید به صحبت کردن با متن و شور.”

به عنوان دن پارکینگ را پر می کند با وانت و Suv ها عمدتا-نر جمعیت در داخل رشد می کند. چاوز می گوید: جمعیت است که ترکیبی از به طور منظم و نا آشنا مواجه است. نفت و گاز شرکت های عملیات های بزرگ در این منطقه و بسیاری از مردان نگاه مانند آنها آمده ام در از میادین نفتی برای شب.

هیچ یک از آنها با پوشیدن ماسک و آنها به وضوح به دنبال یک مقدار کوچکتر اجتماعی فاصله از آمریکایی ها تبدیل شده اند عادت کرده اند به عنوان رقصنده قرار دادن پاهای خود را در اطراف آنها را از صحنه. توماس اتحادیه گفت که او نگران است که مشتریان احساس نمی امن بازگشت به باشگاه ها اگر چه Den بود در مورد به عنوان مشغول به عنوان معمول برای یک شب جمعه چاوز می گوید.

خوردن یک تکه از تازه تحویل دومینو پپرونی پیتزا با سربند به طور موقت حلق آویز در اطراف گردن او رقصنده Breauna Grover می گوید در طول یک استراحت را که او را نگران بیمار شدن. در 24 سال خود توصیف نظریه پرداز توطئه می گوید او احساس می کند مانند ویروس به شمار کمی خطر است. علاوه بر این, او می گوید: او از دست رفته مشتریان و رقصندگان او شد و نزدیک به بیش از دو سال گذشته.

“همین دلیل است که آن را آنقدر بزرگ: مردم باید به توجه به شما به خاطر اشتباه در” او با خنده می گوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>