فیلیس جورج سابق امریکا از دست و شخصیت های تلویزیونی می میرد و در 70

دبورا Yetter لویی پیک مجلهمنتشر شده 7:18 PM EDT مارس 16 سال 2020LOUISVILLE, Ky. – فیلیس جورج سابق امریکا از دس

توسط NEWSAMINS در 28 اردیبهشت 1399

LOUISVILLE, Ky. – فیلیس جورج سابق امریکا از دست تلویزیون شخصیتی و همسر سابق کنتاکی رژیم صهیونیستی. John Y. براون جونیور مرده است در لکزینگتون پس از یک بیماری است.

جورج که در بیمارستان بستری شده بود در دانشگاه کنتاکی آلبرت B. چندلر بیمارستان شد 70.

او درگذشت پنج شنبه از عوارض ناشی از یک اختلال خونی او تا به حال توسعه یافته در اواسط 30s اما موفق شده بود برای سال های بسیاری قهوه ای گفت: مجله پیک در روز شنبه.

"فیلیس بود یک دارایی بزرگ برای کنتاکی" گفت: قهوه ای, که گفت که او تا به حال حفظ رابطه دوستانه با همسر سابق خود. او گفت که او به خصوص با ارزش خود را چهار سال به عنوان فرماندار و بانوی اول.

"ما تا به حال یک همکاری بزرگ," او گفت:. "من فکر می کنم ما لذت می برد هر روز."

براون گفت: این زن و شوهر دو فرزند شده بود با جورج در هفته های اخیر ارائه مراقبت و حمایت است.

"ما در حال متاسفم برای از دست دادن او," او گفت:. "او شده است بخش بزرگی از زندگی ما است."

جورج تگزاس رز به شهرت پس از پیروزی در سال 1971 دست امریکا عنوان در سن 21 و نقل مکان به نیویورک جایی که او گفت: "تگزاس شخصیت" به او کمک کرد تا زمین او اولین تلویزیون تکالیف.

نام Miss Congeniality در دست تگزاس مجلل جورج توصیف خودش در سال 1998 پیک مجله مصاحبه به عنوان یک شهر کوچک دختر مسیحی "بسیار نزدیک به خانواده من" که وارد Miss America pageant مصمم را به نفع خود.

"من متمرکز شده بود," او گفت:. "من آماده شد."

در نیویورک پس از ظاهر شدن در تبلیغات و برخی جزئی نقش Geroge اول عمده شکستن بود به عنوان یک مفسر با CBS Sports. او را به شمارش در میان دوستان خود Norman Vincent Peale که officiated در عروسی خود را به قهوه ای بیل و هیلاری کلینتون و جورج باربارا بوش و سر التون جان.

اما او از سال 1979 ازدواج به قهوه ای خود ساخته میلیونر و کنتاکی مرغ سرخ شده نجیب زاده است که او به ارمغان آورد به کنتاکی و محوری او را به سیاسی ویژه هنگامی که او تصمیم گرفت فقط 10 روز پس از نیویورک عروسی برای ریاست فرماندار در دولت است.

هر چند این امر بعد از پایان در طلاق و ازدواج این زن و شوهر خوش تیپ با "او و او مطابق واقع" به ارمغان آورد یک چلپ چلوپ از افراد مشهور و توجه ملی به این مسابقه که جاروب قهوه ای به عنوان کنتاکی را 55 فرماندار.

واشنگتن پست آنها را به عنوان "فیلیس از چند دلار لبخند و جان Y. از چند دلار دسته چک" در سال 1979 داستان در مورد براون مبارزات انتخاباتی.

و در حالی که قهوه ای, شخصی, ثروت به او کمک کرد تا برنده شلوغ دموکراتیک اولیه و رفتن را به نفع خود 1979 انتخابات و ناظران اعتبار جورج تابشی جذابیت و درخواست تجدید نظر مشهور برای دادن قهوه ای لبه در اولین پیشنهاد است.

"او آن را به دست آورد برای او وجود دارد بدون شک در مورد آن گفت:" تری McBrayer بود که در میان دموکرات ها که از دست رفته به قهوه ای است. "ضرب و شتم آنها از من عادلانه و مربع بود اما او زرق و برق و خود را به عنوان به خوبی."

زن و شوهر barnstormed دولت با هلیکوپتر در "ماه عسل, کمپین" با توجه به پیک مجله یک مسابقه که جذب گسترده ملی توجه است.

نیویورک تایمز داستان در مورد مسابقه توصیف آن به عنوان "بوسیدن مبارزات انتخاباتی."

"John Y. Brown Jr., کنتاکی را نامزد حزب دموکرات برای فرماندار و همسر خود را از هفت ماه فیلیس جورج به طور مداوم در آغوش گرفتن و بوسه خواهم تازه ازدواج کرده در کمپین بلیزرز" این روزنامه گزارش داد. "و همه در کنتاکی به نظر می رسد می خواهد به بوسه سابق دست امریکا تبدیل شخصیت تلویزیونی."

واشنگتن پست داستان با عنوان "فیلیس جورج و کنتاکی سرخ شده نامزد" توصیف جفت به عنوان "یک مدیر کمپین رویای رسانه های بهشت" با جورج به عنوان عاشقانه, همسر, گرم کردن جمعیت به دنبال قهوه ای با فروش زمین به فرماندار.

جورج در یک پیک مجله مصاحبه به قهوه ای اعتبار خود را برای برنده شدن هر چند او اذعان کرد او ممکن است کمک به افزایش اعتماد به نفس خود را.

"جان خوش تیپ, کاریزماتیک, موفق, کارآفرینی, رویایی," او گفت: پیک مجله در سال 1998 است. "اما او کمی خجالتی است."

گاهی اوقات قهوه ای فقط نیاز به تشویق او گفت: بازگویی یک حادثه که در آن آنها وارد مبارزات انتخاباتی متوقف و او استقبال برخی از تماشاگران با شوق و ذوق.

"فیلیس زحمت آنها را" او به یاد می آورد او گفت. او پاسخ داد: "اگر شما می خواهید به فرماندار شما باید بیا اینجا."

با وجود محبوبیت جورج نیز جلب انتقاد از اینکه بیش از حد درگیر در مبارزات انتخاباتی و داشتن بیش از حد برجسته نقش در در زمانی که اکثر نامزدها همسران ماند در پس زمینه.

"جان من می خواهد به انجام تمام این چیزها گفت:" نیویورک تایمز "و شما نمی توانید انتظار یک نفر مثل من که achiever به ماندن در پس زمینه. آنها استفاده می شود به می گویند پشت هر مرد قوی قوی وجود دارد،' خوب, من می خواهم به می گویند " در کنار هر مرد قوی قوی وجود دارد ،

در طول چهار سال به عنوان بانوی اول جورج همچنین نظارت و کمک به جمع آوری پول برای تعمیر و نوسازی پیری فرماندار عمارت در زمینه کاپیتول.

براون و جورج طلاق در سال 1998 است.

بومی Denton, تگزاس, جورج دانشجویی در شمالی دانشگاه ایالتی تگزاس هنگامی که او برنده Miss America عنوان است که تغییر زندگی خود را که منجر به ده ها تن از ملی, حضور او در طول یک سال قبل از او سلطنت مستقر در نیویورک سعی کنید برای شکستن به تلویزیون.

در سال 1972 او پیوست بازیگران NFL امروز, شرکت میزبانی وب pregame نشان می دهد قبل از بازی بود و یکی از اولین زنان به یک نقش ملی در تلویزیون ورزشی. در اوایل سال 1985 پس از چهار سال به عنوان کنتاکی بانوی اول او یک شرکت میزبان با لایحه Kurtis از فردا صبح اخبار ناامید کننده اجرا برای جورج که تنها هشت ماه به طول انجامید.

پس از گرفتن حدود 10 سال به منظور بالا بردن زن و شوهر دو فرزند جوان لینکلن و پاملا براون خواهد بازگشت به تلویزیون و کابل, کار, میزبانی وب, مصاحبه, خرید را نشان می دهد و ترویج صنایع دستی است.

او گفت: پیک مجله او خوشحال بود با ایفای نقش های جدید و زندگی جدید خود در نیویورک جایی که او زندگی می کردند در یک آپارتمان مشرف به پارک مرکزی.

"من از طریق بسیاری او گفت:" در سال 1998 ، "من تا به حال بسیاری از تجربیات زندگی. ... از اینجا من می خواهم هر روز به دفعات مشاهده شده است."

او یک بار گفت که محل های مورد علاقه خود بر روی زمین بود "کنتاکی در پاییز" و در حال رفت و برگشت به کنتاکی در سال های اخیر اقامت در لکزینگتون که در آن جان Y. براون جونیور و پسر لینکلن قهوه ای, تکنولوژی کارآفرین نیز زندگی می کنند. دختر خود پاملا براون خبری سی ان ان, خبرنگار, زندگی در واشنگتن دی سی منطقه است.

دنبال دبورا Yetter در توییتر @d_yetter.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب