'طوفان کامل': پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس COVID-19 منجر به بزرگترین پلیس کاهش بودجه در دهه

کوین جانسون و کریستین فیلیپس ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 5:00 PM EDT Jul 31, 2020مواجهه دوگانه نیروهای

توسط NEWSAMINS در 10 مرداد 1399

مواجهه دوگانه نیروهای coronavirus همه گیر و جنبش ملی به "پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس" سازمان های اجرای قانون در سراسر کشور در حال نیروبخش برای کاهش بودجه دیده نمی شود در بیش از یک دهه.

نزدیک به نیمی از 258 سازمان های مورد بررسی در این ماه گزارش داد که بودجه در حال حاضر کاهش یا انتظار می رود کاهش می یابد با توجه به گزارش میله میله برای انتشار در این هفته توسط پلیس اجرایی تحقیقات در فروم و غیر حزبی تحقیقات سازمان است.

بسیاری از بودجه است کشیده از تجهیزات استخدام و آموزش حساب حتی به عنوان تعدادی از شهرستانها نیز در حال پیگیری ناگهانی خوشه در جرم و جنایت خشونت آمیز در این گزارش به این نتیجه رسیدند.

چند سازمان بدون در نظر گرفتن اندازه ها در امان بودن. عمیق کاهش شده به دستور یا پیشنهاد در لس آنجلس و نیویورک و سیاتل بالتیمور کانتی مریلند تمپه, آریزونا, و ابراز پیروزی از اکتشاف, کالیفرنیا.

چاک Wexler مدیر اجرایی سی مبتنی بر مخزن فکر می کنم که نویسنده این گزارش گفت: عملیات پلیس نیست مواجه مانند یک تهدید پس از بحران مالی سال 2008 زمانی که عملیات و نیروی اعداد قطع شد به طور چشمگیری به حساب برای کاهش شیب موجود در بودجه عمومی است.

COVID اقتصاد: بودجه دولت ضربه سخت به عنوان درآمدهای مالیاتی شاقول

"متاسفانه وضعیت این زمان است که تنها خاص به بدتر از همه گیر را تجدید حیات و همگرایی پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس جنبش" Wexler گفت. "این یک احتراق مخلوط برای ادارات پلیس به دلیل اصلاحات است که اغلب زمانی با استخدام یک نسل بعدی از افسران و دستیابی به فن آوری های جدید است که می تواند کمک کند کار خود را. پیامد ناخواسته این زمان است که این اصلاحات در حال حاضر خواهد شد برگزار می شود."

اما Scott Roberts, مدیر ارشد, برای عدالت کیفری مبارزات مدنی حمایت از حقوق, گروه, رنگ, تغییر, گفت: اجرای قانون بوده است "بیشتر از لمس" در شناخت یک نیاز جدید پلیس سیاست.

"فقدان تخیل در امنیت عمومی است و تنها منجر به ادامه همان مسیر به سرمایه گذاری بیشتر در اجرای قانون" رابرتز گفت. "این تماس برای defunding پلیس است و نه فقط در مورد گرفتن پول از پلیس آن را در مورد ساخت سرمایه گذاری نیاز داریم را در چیزهایی مانند مراقبت های بهداشتی از جمله بیماری های روانی."

پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس؟: برخی از شهرستانها آغاز شده در حال حاضر با سرمایه گذاری در سلامت روان به جای

اولین امواج شوک موج از طریق اجرای قانون در این ماه زمانی که نیویورک مقامات شهرداری کاهش 1 میلیارد دلار از بزرگترین نیروی پلیس در این کشور با یک بودجه عملیاتی حدود 6 میلیارد دلار. برش به طور موثر لغو یک از 1200 نفر پلیس استخدام, کلاس محدود اضافه کاری و هزینه های منتقل مدرسه ایمنی استقرار و بی خانمان کمک رسانی به دور از NYPD.

در حدود همان زمان لس آنجلس قطع آن پلیس با بودجه 150 میلیون دلاری در حالی که سیاتل پیشنهاد کرده است که 50% کاهش به یک نیروی است که تلاش برای مهار اعتراضات که فوران های زیر مارس 25 مرگ جورج فلوید در دست پلیس مینیاپولیس.

"هستند بسیاری از فشارهای پایین کشیدن و تهدید سطح ایمنی عمومی" لس آنجلس رئیس پلیس میشل مور گفت. "این واقعا یک طوفان کامل."

'استخدام, نگهداری, بحران'

حتی شهرهای کوچکتر رو فشار کمتر از عدالت اجتماعی جنبش شده اند قادر به فرار آشکار بحران مالی رانده شده توسط COVID-19 بیماری همه گیر.

نقشه: که ایالات و شهرستانها باید تغییر بودجه پلیس, سیاست

در Steamboat Springs, اسکی-شهر رفت و آمد مکرر در شمال غرب کلرادو تا حد زیادی پشتیبانی شده توسط گردشگری محور مالیات بر فروش دلار اداره پلیس است که برش آن بودجه 28 درصد و یا نزدیک به 1.5 میلیون دلار. این بدان معنی است که موقعیت های خالی خواهد شد پر نشده و غیر نظامی کارکنان در نظر گرفتن 10% کاهش پرداخت, رئیس پلیس Cory کریستنسن گفت.

پلیس وزارت آموزش و جذب بودجه در حال حاضر شده است zeroed ،

"در زمانی که ما در حال صحبت کردن در پلیس اصلاحات و چگونه به ادارات پلیس بهتر است یکی از استراتژی است که با داشتن آموزش. اما نداشتن بودجه برای آن که ما را از سقوط در ساخت مطمئن شوید که ما تا به رقابت با بهترین شیوه" کریستنسن گفت:, و اضافه کرد که این گروه هنوز به دیدار با دولت موظف ساعت آموزش.

کریستنسن قادر به استخدام تعدادی از افسران در سه سال گذشته اما نیروی پلیس به سختی نگه داشته و با سرعت در شهر رو به رشد جمعیت – بالاتر از 3000 به 13,000 در دو دهه گذشته است. اداره پلیس در حال حاضر 44 کارکنان افزایش اندکی بیش از 20 سال گذشته است.

در همان زمان تماس برای خدمات هستند تا 23 درصد از سال گذشته شلوغ ترین سال در کریستنسن حافظه.

"من هنوز نمی دانیم که آیا من باید به غیر روحانی کردن افسران پلیس," او گفت:. "من نمی باید به اندازه کافی افسران پلیس آن را به انجام, اورژانس تماس," او گفت:. "ما کاهش می رویم به معنی ما در حال رفتن به شخم زدن خیابان ها کمتر آب چمن کمتر است. ما در حال رفتن به پلیس با کمتر. این یک چالش است."

در ابراز پیروزی از اکتشاف یک شمال کالیفرنیا شهر حدود 27,000 که در آن مالیات فروش نیز منبع اصلی درآمد این بیماری همه گیر است که مسئول دو برابر در حال حاضر کسری بودجه پیش بینی شده برای آینده بودجه سال رئیس پلیس استیو واتسون گفت.

اداره پلیس است که برش آن در بودجه 8 درصد و یا نزدیک به 1.2 میلیون دلار. که به معنی از دست دادن شش موقعیت از طریق ترکیبی از بازنشستگی زود هنگام مشوق استعفا و اجازه می دهد موقعیت های خالی برای رفتن پر نشده واتسون گفت. این سازمان در حال حاضر دارای حدود 50 کارمند یک سطح نیروی انسانی است که در حال حاضر در تلاش برای نگه دارید تا با این حجم کار.

"ما در حال حاضر در جذب و احتباس بحران که در جریان بوده است برای سال. من می توانم پیش بینی آن را به مراتب بدتر" واتسون گفت.

'آن می تواند سال ها طول بکشد تا بهبود'

اجرای قانون شده است در مرکز مالی و عدالت اجتماعی بحران در گذشته اما یک دلیل وجود دارد که چرا Wexler و گروه خود را بر این باورند این طوفان متفاوت است.

مقایسه اتاق فکر در سال 2020 بررسی انجام شده فقط پنج ماه به همه گیر – با مشابه سال 2008 تحقیقاتی –یک سال است که از رکود – گروه یافت که بیشتر از سازمان های پلیس در برنامه ریزی کاهش به آموزش استخدام و فناوری ادغام در این سال نسبت به گذشته بحران اقتصادی است.

"اگر ما فقط نسبت به سال 2008 کاهش این زمان می تواند به طور قابل توجهی عمیق تر و می تواند سال ها طول بکشد تا بهبود یابند" Wexler گفت که عدالت اجتماعی جنبش هنوز به طور کامل اثر در برخی از جوامع محلی که در آن رهبران به طور کامل ارزیابی مجدد امنیت عمومی عملیات.

بدون در نظر گرفتن فشارهای جدید, Ed Davis سابق کمیسر پلیس در بوستون که به نظارت بر بمب گذاری در ماراتن بوستون تحقیقات هشدار همکاران سابق خود به قربانی کردن آموزش به تعادل بودجه است.

زمانی که مجبور به تصمیم گیری بین آموزش و استقرار افسران به محله های محلی, دیویس گفت: ستاد اغلب دومی را انتخاب کنید.

"سپس پلیس لازم نیست که مهارت های آنها نیاز به انجام آنچه باید انجام شود به درستی و سپس چیزی بد اتفاق می افتد و همه شگفتی که چرا چیزی بد اتفاق می افتد," دیویس گفت:.

از کمپین پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس دیویس به نام جنبش "بیمار توصیه می شود."

"من درک می کنم که مردم عصبانی هستند. ما واقعا باید برای مقابله با این نوع از سیستم است که منجر به افسر چوین بودن در اداره پلیس," دیویس گفت: با اشاره به سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین در حال حاضر با اتهام قتل درجه دوم در جورج فلوید مرگ است. "مشکل این است که اگر شما حذف پلیس از خیابان در تعداد زیادی از مردم بسیار شده اند که قربانی نژادی و نابرابری در حال رفتن به آنهایی که رنج می برند بیشتر است."

آنچه در بالتیمور: پلیس متوقف متوجه جرم و جنایت پس از آمریکا و مرگ است. موجی از کشتار به دنبال.

'تغییر' در لس آنجلس

برای اولین بار در پنج سال و تا حد زیادی رو های اخیر کاهش بودجه نیروی پلیس در لس آنجلس را زیر 10,000 افسران. رئیس مور گفت که این گروه تلاش کرده بود برای سال به نگه داشتن آن اعداد و شکستن 10,000-افسر علامت گذاری شده بود یک منبع داخلی پراید.

این 150 میلیون دلار نقل از پلیس بودجه این سال, اما, نیاز به پذیرش بیش از یک عدد کوچکتر. مور آن را "جدید طبیعی است."

"ما فقط صحبت کردن در مورد برگزاری برای چند ماه" مور گفت. "وجود دارد هیچ فوری درب خروج از این بیماری همه گیر. آن را به احتمال زیاد به در برای برخی از زمان. با علاوه بر این از عدالت اجتماعی جنبش وجود دارد و حتی فشار بیشتر به بیان یک مسیر رو به جلو است که متفکر درک چالش قبل از ما."

چالش مور گفت: "تبدیل بحران به فرصت است."

تنظیم به حالت عادی مجبور است از رهبران محلی به ارزیابی مجدد پلیس اداره منابع-تخلیه الزامی برای پاسخ به تماس های مربوط به افرادی که بیمار روانی.

حداقل یک سوم از بخش تماس برای خدمات مور گفت: شامل افرادی که بیمار روانی یا عاطفی آشفته. لس آنجلس یکی از صدها نفر از ادارات پلیس در تلاش برای پیدا کردن معنی دار تر و کارآمد راه برای پاسخ به این تماس.

این شهر همچنین با توجه به تغییر پاسخ به ترافیک محلی برخورد — در مورد 70,000 سال گذشته به نهاد دیگری.

"کسانی که تماس می توانید کراوات افسران برای ساعت و معمولا نتایج در گزارش نوشته شده به نفع شرکت های بیمه" مور گفت.

مشکل دیگر پرتاب به این سال پیچیده مخلوط: قتل شده اند در حال تیک تاک کردن است. شده اند وجود دارد 169 قتل تا کنون در این سال نسبت به 153 در زمان مشابه در سال گذشته در این شهرستان است. اعداد را وادار مور برای رسیدن به مقامات فدرال برای کمک در خشونت اسلحه تحقیقات.

"شما باید به یاد داشته باشید این است که یک کسب و کار مردم این است که یک کارخانه که در آن ما را در ابزارک" مور گفت. "که در آن ما می توانیم تغییر مسئولیت های ما را انجام خواهد داد که. این است که قابل تغییر برای ما است."

در سیاتل رئیس پلیس کارمن بهترین گفت: شورای شهر پیشنهاد 50 درصد کاهش به نیروی فاقد هر گونه برنامه ریزی برای چگونه و یا چه کسی می تواند از چپ به پاسخ به 800,000 تماس برای خدمات در هر سال.

"من را دیده اند یک طرح, و من باید برای مقابله با مشروع تماس برای خدمات" بهترین گفت. "این یک ضرر به امنیت عمومی; آن را بی پروا و خطرناک است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن