میهن پرستان رقیب فکر می کند جارت Stidham شروع خواهد شد بیش Cam Newton

یکی شرق آسیا مربی نیست و انتظار می رود به صرف زمان زیادی بازی-برنامه ریزی برای Cam Newton.

حتی اگر میهن پرستان فقط امضا نیوتن — سابق MVP لیگ No. 1 به طور کلی انتخاب Heisman برنده جایزه و کارفرمایی از NFC قهرمان Panthers کمتر از پنج سال پیش یک رقیب مربی معتقد است لایحه Belichick هنوز هم انتخاب کردن برای شروع جارت Stidham 23 ساله در دور چهارم انتخاب کنید که تلاش چهار پاس در سال گذشته در طول rookie فصل است.

“من فکر می کنم آنها در حال رفتن به نگه داشتن 3 QBs. استفاده از طب نیوتن شاید به عنوان کارت های وحشی. من در واقع نمی دیدن او شروع هفته 1 در جرم” ناشناس مربی ESPN گفت: در یک پیام به صورت متن. “من می دانم که یک چیز برای یک واقعیت است: Patriots عشق جارت Stidham”

این پرستان نیز کارگر ماهر جانباز 34 ساله برایان هویر و بنا به گزارش ها smitten با پتانسیل Stidham که می تواند آدم های فلک زده در درست کارفرمایی رقابت در برابر نیوتن.

نگرانی اصلی اطراف آن نیوتن است سلامت خود را به داشتن دچار زانو, پا و آسیب های شانه در سال های اخیر است.

گم شده و پس از 14 بازی با توجه به مصدومیت پای فصل گذشته و حال در منتشر شد به نفع عامل رایگان عروسکی Bridgewater, نیوتن, 31 می رسد به انگلستان با بیشترین انگیزه کار خود را منعکس شده در یک سال به انگیزه های لادن معامله است. بیش از دو فصل گذشته نیوتن رفته 6-10 به عنوان یک نویسنده در حالی که پرتاب برای 3,967 متری, 24 touchdowns و 14 interceptions.

نیوتن مقابله با پرستان است و بنا به گزارش ها برای $1.05 میلیون جانباز لیگ حداقل اما شامل مشوق هایی است که می تواند آن را به ارزش تا $7.5 میلیون.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de