میهن پرستان پیش نویس انتخاب جاستین Rohrwasser حذف سه Percenters' تاتو

میهن پرستان پیش نویس انتخاب جاستین Rohrwasser دنبال کرده است و از طریق وعده های خود را برای پاک کردن تاتو در ا

توسط NEWSAMINS در 14 تیر 1399

میهن پرستان پیش نویس انتخاب جاستین Rohrwasser دنبال کرده است و از طریق وعده های خود را برای پاک کردن تاتو در ارتباط با جناح راست گروه شبه نظامی شناخته شده به عنوان سه Percenters.

23-در سال کیکر آغاز کرد و این روند به دست تو برداشته شود و پس از آن موجب واکنش در برابر او پس از سال 2020 پیش نویس NFL در ماه آوریل با توجه به TMZ.

ضد افترا لیگ و مرکز قانون فقر جنوب طبقه بندی سه Percenters به عنوان یک ضد دولتی گروه های افراطی.

این گروه در وب سایت خود را انکار می کند که یک شبه نظامیان و می گوید هدف آن است که به "آخرین دفاع برای محافظت از شهروندان ایالات متحده اگر تا کنون وجود می آید یک روز که دولت ما طول می کشد تا دست به اسلحه در برابر مردم آمریکا."

Rohrwasser به خبرنگاران گفت: او تو, زمانی که او 18 به دلیل او تا به بسیاری از اعضای خانواده در ارتش. او افزود: "فکر کردم این یک حمایت نظامی نماد در آن زمان است."

"این تکامل به چیزی است که من نمی خواهم به نمایندگی از" او گفت:. "آن را پوشش داده خواهد شد."

Justin Rohrwasser
جاستین Rohrwasserآیکون Sportswire via Getty Images

Rohrwasser به حال تو در سال 2015 حداقل شش سال پس از سه Percenters تاسیس شد.

نماد نشان می دهد تعداد سه در اعداد رومی احاطه شده توسط یک دایره از ستاره.

"ما جشن گرفتند و بغل کردن [روز شنبه]. خیلی خوشحال. من در ادامه به توییتر" Rohrwasser به خبرنگاران گفت: در پیش نویس شب."من دیدم که کسی تا به حال گرفته شده یک عکس از من قرار داده و آن را با من و ارتباط با من به برخی از وقایع وحشتناک — بدیهی است که Charlottesville و این چیزهای وحشتناک."

اعضای سه Percenters با حضور مرگبار "متحد حق" تجمع در Charlottesville, Virginia, به گزارش, اما رهبران این گروه در بیانیه ای در آن زمان گفت که تراز وسط قرار دارد با supremacists و نازی ها قرار گرفتند.

Rohrwasser چندین خالکوبی دیگر که خواندن "آزادی یا مرگ" و "don't tread on me."

مارشال محصول گفت: مدرسه ورزشی در سایت 2019 که خالکوبی بودند "همه تصادفی."

Rohrwasser امضا چهار سال 3.6 میلیون ($315,000 تضمین شده) قرارداد با انگلستان پس از پیش نویس است. او را به جای چهار بار نرم افزار کاسه کیکر Stephen Gostkowski.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب