Panthers’ مت Rhule را در نظر زانو زدن در کنار بازیکنان برای سرود

NFL اصرار دارد آن را حمایت از بازیکنان خود را در اعتراض نژادی و نابرابری و عدالت اجتماعی است. یک سر مربی لایحه اوبراین از اهالی تگزاس گفت: او را به زانو در طول سرود ملی با بازیکنان خود و در حال حاضر یکی دیگر از مت Rhule از Panthers به خبرنگاران گفت: او ممکن است به دنبال.

“من در نظر هر چیزی که ما حرکت رو به جلو” Rhule گفت: در روز پنج شنبه. “من به حمایت از علت. من حمایت از این جنبش است. من حمایت از عدالت اجتماعی است. من فکر می کنم برای هر فرد مربی و یا بازیکن خواهد شد که یک تصمیم بسیار شخصی است. من فکر می کنم آن را به ساخته شده در زمان مناسب و درست همین دلیل برای همه است.”

Rhule نزدیک شدن به فصل اول خود را به عنوان یک NFL head coach پس از آمدن به کارولینای از بیلور قبلا گفت که حمایت خود را از بازیکنان خود را ابراز. در سال 2016 49ers کارفرمایی khezri آغاز یک روند با زانو زدن در طول سرود ملی در اعتراض به نژادی و بی عدالتی است. چند بازیکن دیگر دنبال کرد. آن را تبدیل به یک موضوع دوباره در میان ناآرامی های اجتماعی در این کشور و NFL علنا بیان این بازیکنان پس از اینکه بر نامیده می شود.

“من به حمایت از بازیکنان من با هر آنچه که آنها انجام دهید و سپس هنگامی که زمان می آید من واقعا فکر می کنم عمیقا در مورد آنچه که بهترین چیز برای من و چه شده است بهترین راه من می تواند به من نشان می دهد حمایت” Rhule گفت. “من فکر می کنم بسیاری از این آمده است, از بازیکنان, بنابراین من خواهد شد صبر کنید تا ببینید چه جهت آنها تکیه و پس از آن من خواهد شد و من تصمیم گیری است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de