صاحبان هشدار داد جلوگیری از بوسیدن حیوانات خانگی به عنوان u. k. آخرین به صدا هشدار بیش گربه مبتلا به کروناویروس

یک دختر شش ساله گربه سیامی تبدیل به اولین حیوانات در انگلستان مبتلا به کروناویروس تنها چند هفته پس از ایالات م

توسط NEWSAMINS در 8 مرداد 1399

یک دختر شش ساله گربه سیامی تبدیل به اولین حیوانات در انگلستان مبتلا به کروناویروس تنها چند هفته پس از ایالات متحده آمریکا اعلام کرد اولین عفونت در دو گربه حیوان خانگی در ایالت نیویورک است.

انگلستان رئیس دامپزشکی افسر تایید این ویروس مسئول COVID-19 شناسایی شده است در گربه حیوان خانگی در انگلستان آن را به حال دچار تنگی نفس.

افزایش تعداد حیوانات خانگی گرفتار این ویروس اما عفونت گزارش شده در تعداد نسبتا کمی از حیوانات در سراسر جهان است.

در آوریل مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ایالات متحده کشاورزی بخش ملی دامپزشکی خدمات آزمایشگاه اعلام کرد که برای اولین بار تایید موارد SARS-CoV-2 عفونت در دو گربه حیوان خانگی.

در حدود همان زمان 17 سال سن سگ پشمالوی سیاه پومرانیا درگذشت پس از پاک coronavirus در هنگ کنگ و یک زن تاپیر ببر آزمایش مثبت در باغ وحش برانکس در نیویورک است.

در انگلستان عفونت تایید شد پس آزمون در سلامت گیاه و حیوان آژانس آزمایشگاهی در ویبریدگ سوری.

رئیس دامپزشکی افسر کریستین Middlemiss گفت: "همه شواهد موجود نشان می دهد که گربه قرارداد coronavirus از صاحبان آن که قبلا آزمایش مثبت برای COVID-19. گربه ها و صاحبان آن را ساخته شده پس از بهبودی کامل وجود دارد و انتقال به سایر حیوانات و یا افرادی که در خانواده.

"اگر چه این اولین مورد تایید شده از یک حیوان عفونت با کوروناویروس فشار در انگلستان وجود ندارد و شواهد نشان می دهد که حیوان درگیر در انتقال این بیماری به صاحبان آن یا که حیوانات خانگی یا سایر حیوانات قادر به انتقال ویروس به مردم است."

جزئیات:Coronavirus شمارش: Global موارد COVID-19 ضربه 16.5 میلیون

مورد گزارش شده به این سازمان جهانی برای سلامت حیوانات در راستای تعهدات بین المللی. شده اند وجود دارد تعداد بسیار کمی از موارد تایید شده در حیوانات خانگی در کشورهای دیگر در اروپا و آمریکای شمالی و آسیا است.

کارشناسان هشدار داده اند صاحبان نه به بوسه خود را به گربه و به اشتراک گذاری مواد غذایی و یا خواب با آنها. مارگارت Hosie استاد ویروس شناسی تطبیقی در دانشگاه گلاسکو گفت: نگهبان: "نمی بوسه گربه خود را. اصلا خواب گربه در یک رختخواب با شما و به اشتراک گذاری مواد غذایی با گربه."

دفعات بازدید:این تشخیصی سگ ممکن است قادر خواهید بود تا به سرعت به نقطه ای مردم با کروناویروسtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب