بیش از 40 میلیون نفر در زمینه بیکاری از ماه مارس — $1,200 محرک چک صرفا یک گروه کمک برای آمریکایی ها

نزدیک به 160 میلیون محرک چک در حال حاضر در سیم پیچ راه خود را به میلیون ها نفر از آمریکایی ها است. آنها بخش مه

توسط NEWSAMINS در 10 خرداد 1399

نزدیک به 160 میلیون محرک چک در حال حاضر در سیم پیچ راه خود را به میلیون ها نفر از آمریکایی ها است. آنها بخش مهمی از دولت 2.2 تریلیون دلار مراقبت عمل می کنند اما furloughed و گذاشته شدن کارگران می گویند حداکثر 1200 دلار پرداخت است و تقریبا به اندازه کافی به آنها را از طریق آنچه می تواند حتی بزرگتر بحران اقتصادی از رکود اقتصادی ،

LendingTree درخت -1.99% تجزیه و تحلیل درآمد دیتا در 98 شهرستانها با کمترین تعداد از خانواده ها سرانه برای تعیین هزینه های ماهانه خود را و برآورد چقدر از یک خانوار هزینه های ماهانه $3,400 در تاثیر اقتصادی پرداخت را پوشش میدهد. که دو $1,200 محرک چک به علاوه $500 برای هر دو وابسته.

" وجود نگرانی رو به رشد در میان بسیاری از آمریکایی ها که کسب و کار نمی خواهد راه اندازی مجدد در زمان برای نجات آنها از پرداخت اجاره, وام مسکن خود را و رفتن گرسنه است. "

که اندازه بررسی خواهد پوشش 45 درصد به طور متوسط $7,531 بودجه ماهانه برای دو پدر و مادر و دو فرزند خانواده است. خانواده ها در McAllen, وابسته به تکزاس, به سود بیشتر با محرک چک پوشش 96 ٪ از $3,500 صورتحساب ماهانه. خانواده ها در سان فرانسیسکو, بوستون, Bridgeport, Conn. و واشنگتن را بین $158,000 و $189,000 و تنها واجد شرایط برای یک محرک پرداخت.

اما بسیاری از خانواده ها هنوز هم در تلاش برای پایان می رسد دیدار اگر کسانی که پدر و مادر از کار هستند. "در 8 از 10 شهرستانها اقتصادی تاثیر پرداخت را پوشش می دهد تنها بین 60% و 71% از برآورد بودجه ماهانه برای یک خانواده چهار. محرک پرداخت را پوشش 50% یا بیشتر از یک ماه برآورد هزینه فقط در 34 از بالا 98 مناطق مترو" این گزارش در بر داشت.

SimplyWise یک وب سایت که به مشاوره در امنیت اجتماعی پرداخت و گزارش داد که 63 درصد از پاسخ دهندگان در نظرسنجی گفتند که دیگر نیاز به محرک چک ظرف سه ماه در حالی که 15 درصد از پاسخ دهندگان دیگر نیاز به محرک بررسی طی دو هفته آینده. چه چیزی بیشتر از 40 درصد داشته اند درآمد خود را کاهش می یابد با توجه به coronavirus بررسی از بزرگسالان بیش از سن 18 یافت.

"امنیت اجتماعی ذینفع که نیاز به پول امروز دو بار به عنوان به احتمال زیاد به برداشت از حساب های بازنشستگی به عنوان کسانی که ادعا می کنند نیست امنیت اجتماعی" محققان نوشت. "کسانی که نه در نظر گرفتن امنیت اجتماعی شد دو بار به عنوان به احتمال زیاد به عنوان کسانی که امنیت اجتماعی را به دنبال اشتغال پاره وقت برای کمک به آنها را به راحتی وضعیت مالی خود را."

سرویس درآمد داخلی ارسال $1,200 به افراد با سالانه درآمد ناخالص تنظیم زیر $75,000 و $2,400 برای ازدواج, ارتباط جنسی, پر کردن مالیات به طور مشترک که درآمد تحت 150.000 دلار به علاوه $500 به ازای هر فرزند واجد شرایط. پرداخت کاهش در حجم بالاتر از $75 ، 000 در هر سال/150.000 دلار در هر سال درآمد خانوار آستانه و توقف در $99,000 در هر سال برای افراد و $198,000 در هر سال برای زوج های متاهل. پول خواهد شد به نظر می رسد به طور خودکار در حساب بانکی خود را اگر IRS اطلاعات حساب خود را در فایل قبلی از سال مالیاتی.

اعزام از یک بیماری همه گیر: نامه ای از نیویورک: 'وقتی صدای آمبولانس, من تعجب می کنم اگر یک coronavirus بیمار در داخل. وجود دارد بیشتر 911 تماس یا من متوجه هر دور آژیر?'

منبع: LendingTree.com

وزارت خزانه داری ایالات متحده و خدمات درآمد داخلی شروع به ارسال تاثیر اقتصادی پرداخت و به عنوان پیش پرداخت کارت اعتباری در هفته گذشته. این ویزا ویزا -1.60% کارت های صادر شده توسط وزارت خزانه داری مالی عامل MetaBank و تحویل در دشت پاکت از پول دارنده کارت شبکه خدمات.

" 'افرادی که شغل تلقی می شود به اندازه کافی مهم است خطر ابتلا به کروناویروس در معرض قرار گرفتن در محل کار نیز خانه آوردن درآمد کمتر در این فرآیند است.' "

که بیش از حد ایجاد کرده است یک مشکل: هیچ یک از کسانی که شرکت های نام آشنا برای بسیاری از مردم است. بنابراین گزارش از آمریکایی ها اشتباه این برای قبل از تایید کارت اعتباری ایمیل های ناخواسته و یا کلاهبرداری شده اند ظاهر در سراسر کشور است. و در برخی از موارد مردم حتی دور انداخته دبیت کارت حاوی خود را مدتها در انتظار محرک پول — قبل از اینکه آنها متوجه اشتباه خود.

چه چیزی بیشتر وجود دارد نگرانی رو به رشد در میان بسیاری از آمریکایی ها — به خصوص کسانی که بیشترین نیاز به چک و در حال حاضر اسکناس, piling up — که اقتصاد نمی خواهد راه اندازی مجدد در زمان برای نجات آنها از پرداخت اجاره, وام مسکن خود را و رفتن گرسنه است. (برای کسانی که اطلاعات را در فایل با IRS آنها می توانند اطلاعات خود را در اینجا و اینجا.)

مواد غذایی سریع و مقابله با کارگران نیاز به کار 107 ساعت یا 2.5 هفته کار تمام وقت برای کسب درآمد $1,200, کار در نرخ از $11.18 در هر ساعت LendingTree همچنین در یک مطالعه جداگانه از 100 مشاغل رایج است که در آن کارگران با درآمد کمتر از $75 ، 000 در هر سال به ازای هر سال 2019 اداره آمار نیروی کار داده است. رستوران میزبان و مهماندار نیاز به کار 104 دقیقه.

بسیاری از کارگران ضروری از کودک-مراقبت از کارگران به صفحه اصلی-سلامت و مشاوران باید به کار طولانی ترین. "افرادی که شغل تلقی می شود به اندازه کافی مهم است خطر ابتلا به کروناویروس در معرض قرار گرفتن در محل کار نیز خانه آوردن درآمد کمتر در این فرآیند است. کارگران در این مشاغل درآمد بین حدود 11 و 16 دلار در ساعت" در این گزارش است. (فدرال حداقل دستمزد $7.25 در هر ساعت.)

در مجموع ایالات متحده کارگران را از دست داد $1.3 تریلیون دلار در درآمد به مقدار متوسط در حدود $9,000 هر کارگر با توجه به تحقیقات منتشر شده در این هفته توسط جامعه برای مدیریت منابع انسانی و اقتصاد آکسفورد. برخی از 20 ٪ از از دست دادن و یا $260 میلیارد کارگران که نشان دهنده باقی مانده شاغل. برخی از کارگران یا قبول پرداخت پایین تر و یا کاهش ساعت, در حالی که دیگران در بر داشت یک کار جدید و یا بازگشت به کار.

پول نمی تواند به زودی به اندازه کافی برای حدود 40 میلیون نفر از مردم که از کار هستند و دیگران نگران صورتحساب و اجاره. بیش از 3.1 میلیون کارگر کاربردی برای مزایای بیکاری در آخرین ضبط شده در هفته دولت خبر داد. که شامل 1.9 میلیون نفر استفاده شود که به طور منظم دولت, بیمه بیکاری, بیمه پلاس 1.2 میلیون نفر اعمال می شود که برای همه گیر بیمه کمک. PUA را قادر می سازد خود اشتغالی کارگران و پیمانکاران مستقل مانند نویسندگان و یا بارگذاری UBER +6.35% یا Lyft LYFT -1.48% رانندگان واجد شرایط برای اولین بار.

برخی از 7.8 میلیون نفر از کارگران ساخته شده بود آن را از طریق حداقل در دور اول از شر پردازش توسط مه 9 و 3.3 میلیون نفر تا به حال در زمینه ادعاهای اولیه از طریق همین برنامه اما تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده است آن را از طریق دور اول از پردازش. علاوه بر این 19.1 میلیون نفر از کارگران ساخته شده بود آن را از طریق حداقل در دور اول به طور منظم دولت بیمه بیکاری و یا UI پردازش به عنوان از آوریل 16 و 4.1 میلیون تا به حال ثبت اولیه UI ادعا می کند در بالای آن است اما تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده است آن را از طریق دور اول از پردازش.

تعداد تایید COVID-19 نفر و تعداد مرگ و میر همچنان به افزایش است. Coronavirus تا به حال آلوده حداقل 1,759,725 مردم در ایالات متحده از بعد از ظهر شنبه و کشته شدن حداقل 103,389 مردم با 29,710 مرگ و میر رخ داده در ایالت نیویورک به تنهایی با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی. در سراسر جهان وجود دارد 5,998,070 تایید موارد ویروس ها و 367,097 و میر گزارش شده.

(Jeffry Bartash کمک به این داستان است.)tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن