خارج از جعبه: ما در حال حاضر از دیدن لبه تیز نوسانات بازار شمشیر و آن بریدگی عمیق

بانک مرکزی اقدامات را برای اکثر سرکوب نوسانات بازار پس از بحران مالی سال 2008 است. این بخشی از یک استراتژی عمد

توسط NEWSAMINS در 1 خرداد 1399

بانک مرکزی اقدامات را برای اکثر سرکوب نوسانات بازار پس از بحران مالی سال 2008 است. این بخشی از یک استراتژی عمدی برای کاهش خطر است که توسط اندازه گیری نوسانات. کاهش خطر ابتلا به آن امیدوار تسهیل وام گرفتن برای افزایش رشد. در عین حال این اقدامات شکست خورده اند در خود هدف اصلی به جای تشویق حدس و گمان — که در حال حاضر اعمال تأثیر قابل توجهی بر بازار و قیمت ها.

مصنوعی پایین نوسانات رانده است طیف گسترده ای از استراتژی های سرمایه گذاری که تولید کوچک بازده تحت شرایط پایدار هستند اما در معرض ضرر و زیان زیادی تحت شرایط استرس زا. بسته به اینکه چگونه آن را اندازه گیری مقدار بیش از 2 تریلیون دلار و تا آنجا که $8 تریلیون ممکن است در این راه.

استراتژی های خود را متفاوت است. سرمایه گذاران از جمله موسسات صندوق های تامینی و بالا خالص ارزش افراد به صراحت فروش گزینه برای تولید درآمد حق بیمه به طور مستقیم یا با استفاده از تماس - و-نوشتن برنامه.

محبوب بسیاری از استراتژی های صندوق به طور ضمنی فروش گزینه های. برای مثال خطر برابری برنامه های تخصیص بودجه در سراسر دارایی های مختلف با استفاده از مدل های کمی. به عنوان خطر اندازه گیری نوسانات کاهش قیمت اوراق بهادار در حال گرایش به سمت دارایی های ریسک. اگر نوسانات را افزایش می دهد اوراق بهادار به نفع دارایی های امن تر از جمله اوراق قرضه و پول نقد. در علاوه بر این به قیمت از قرار گرفتن در معرض دارایی های اساسی استراتژی فرض خطر تغییرات در نوسانات و همچنین همبستگی بین دارایی که هر دو می تواند بسیار متغیر است. بسیاری از مشترک کمی استراتژی های مانند خطر پرمیا کالا مشاور بازرگانی وجوه و عامل سرمایه گذاری مشابه پویایی است.

سرمایه گذاران خصوصی را نیز خریداری کرده اند حجم زیادی از ساختار محصولات که وعده بالا کوپن در ازای فروش گزینه های در سهام, نرخ ارز یا کالا. بسیاری از این سازه قراردادن گزینه های عجیب و غریب از جمله دیجیتال و یا دست کشیدن در دست کشیدن از گزینه های.

" شرکت های فعال اشتراک خرید مجدد برنامه ها با بودجه کم هزینه بدهی عملا فروش قرار دادن گزینه های در سهام خود. "

بزرگترین قرار گرفتن در معرض از طریق بیع متقابل به اشتراک گذاری برنامه ها و مخاطره آمیز بدهی شرکت های بزرگ که مستلزم ضمنی و فروش از گزینه های. شرکت های فعال اشتراک خرید مجدد برنامه ها با بودجه کم هزینه بدهی عملا فروش قرار دادن گزینه های در سهام خود. پس از 2009 خرید در مجموع حدود 4 تریلیون دلار به حساب آنجا که نیمی از درآمد هر سهم را افزایش می دهد و حدود یک سوم از قیمت داشت. کاهش سهام و افزایش بدهی باعث می شود شرکت های آسیب پذیر به نوسانات را افزایش می دهد مانند که ناشی از یک شوک خارجی مانند بیماری همه گیر کوروناویروس.

خرید بدهی های خطرناک است برای فروش قرار داده و از گزینه های در سهام صادر کننده. که در آن شرکت ارزش دارایی ها به پایین تر از سطح بدهی حقوق صاحبان سهام است از بین برود و ضرر و زیان انتقال به طلبکاران. این است که بیشتر مشهود در ریسک بیشتر اهرم مالی شرکت. در سال های اخیر بیشترین رشد در استقراض شده است در کمترین سرمایه گذاری و درجه بندی عملکرد بالا بدهی و اهرمی وام.

خطرات قابل توجهی

صریح یا ضمنی و فروش از گزینه ها به شمار خطرات قابل توجهی است. بی ثباتی بالاتر ترجمه به ضرر و زیان است. در وهله اول وجود دارد یک علامت-به-بازار دست دادن به ویژه به فروش می رسد گزینه های. این تاثیر می گذارد صریح و روشن به فروش می رسد گزینه بلکه در مواردی که optionality مستتر است. برای مثال بالاتر نوسانات را افزایش می دهد خطر ابتلا به طور پیش فرض از اهرم مالی شرکت های که ترجمه را به گسترده تر اسپرد اعتباری ایجاد شده را علامت به بازار از دست می دهد برای دارندگان. نوسانات نیز افزایش می دهد هزینه های بدهی و تاثیر می گذارد توانایی به تشکیلات جدید بکار تجاری استقراض.

بزرگتر ضرر و زیان مورد آمده با توجه به نیاز به توازن پرتفوی شناخته شده به عنوان گاما خطر است. در واقع اگر وجود دارد یک جنبش بزرگ در قیمت دارایی ها است که واقعی نوسانات و سپس اوراق بهادار مبتنی بر گزینه های فروش باید rebalanced. این به طور معمول نیاز به نرم افزار-ادواری تجارت, فروش, زمانی که رشد بازارهای خرید و زمانی که بازار افزایش یابد. این تشدید بازار gyrations.

جزئیات: خارج از ضربت سخت زدن سهام و اوراق قرضه قیمت چیزی می گویند نگران کننده در مورد کوروناویروس اقتصاد

موقعیت بدتر است که در آن به عنوان به طور کلی اتفاق می افتد تحت شرایط بی ثباتی قیمت پرش و یا ناپیوسته. ایجاد توازن نمی تواند رخ دهد به عنوان تغییر قیمت اما با یک تاخیر زمانی به این معنی که ضرر و زیان بزرگتر هستند. برای گزینه های عجیب و غریب به ایجاد توازن در معرض خطر می تواند بزرگ باشد.

صریح یا ضمنی و استفاده از گزینه مستلزم اهرم. برای مثال در سال 2018 یک جابجایی در 50 میلیارد دلار در بازار از نوسانات بودجه منجر به حدود 5 تریلیون کلی ضرر در بورس های جهانی — اگر چه در این مورد بسیار از این ضرر به بهبود ارائه مواضع نشده بود منحل شده است.

نوسانات این نسخهها کار در رابطه با نقدینگی و سطح نرخ بهره. ارزان و فراوان پول و نرخ پایین تعدیل نوسانات و افزایش ارزش دارایی های پر ریسک. اگر شرایط اعتبار سفت و نرخ افزایش آن تغذیه به بی ثباتی بالاتر تنظیم کردن یک زنجیره ای از ضرر و زیان است.

این مواجهه مرتبط هستند از طریق مجموعه حلقه های بازخورد. افزایش نوسانات باعث ضرر و زیان و باعث ایجاد توازن که تقویت قیمت ها و بی ثباتی حرکت می کند. بی ثباتی بازارهای اعتباری خوراک به اولین حلقه برای مثال کاهش سهام buybacks و به طور کلی ریسک گریز تشدید نوسانات شیفت. سرمایه گذاری ضرر و زیان منجر به صندوق برداشت اضافه می کند که نقدینگی فشار به مخلوط.

نوسانات همبستگی و نوسانات از نوسانات مهم هستند زیرا آنها برجسته چگونه تحریف واقعیت های اقتصادی تبدیل شده است. محافظ و کسانی که متهم به مدیریت پس انداز مردم را به سادگی نمی تواند در دیدار با پرش از روی مانع نرخ بازگشت در این محیط. آنها به عمد یا ناخواسته گرفته در خطر اضافی برای جلوگیری از دیدن قدرت خرید خود را بی ارزش. این سرمایه گذاری ها ممکن است در کوتاه مدت بازده اضافی اما شامل خبر fragilities که ممکن است در معرض بی رحمانه در آینده نزدیک.

Satyajit دس سابق بانکدار. آخرین کتاب او یک ضیافت از عواقب (منتشر شده در آمریکای شمالی به عنوان سن رکود). او همچنین نویسنده از پول و تجار اسلحه و پول است.

جزئیات:اینها تنها برخی از راه های ETFs و صندوق شاخص در حال ساخت بازارهای مالی بی ثبات تر

بیشتر: در یک پخش 2008 سمی subprime وام می تواند به بدتر شدن این بحران مالیtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن