بازار سهام در ماه آوریل تا به حال آن بهترین ماه از سال 1987. و اقتصاد تا به حال یکی از بدترین حالت آن سال تا کنون است.

چگونه ممکن است ؟ آن را یک توطئه توسط فدرال رزرو? در حال معامله گران سهام دیوانه? هر دو ،

بنابراین چه چیزی ما را از این همه ؟ اجازه دهید بحث در مورد آن.

اول بازار سهام است که به دنبال. بنابراین در حالی که ما می بینیم همه چیز را برای آنچه در آن است, بازار سهام است که به دنبال آنچه در آن ممکن است تبدیل به. این اببس و جریان در طول زمان. بازار نوسانات یک سری از حدس در مورد آینده نتایج. وارن بافت همیشه در توضیح این که “آقای بازار” یک مرد (یک مرد) که دو قطبی دائما فریاد عقاید خود را در یک جنون راه است. گاهی درست و گاهی اشتباه اما هرگز در شک و تردید.

علامت Hulbert: سهام کوچک در حال ارسال یک پیام بزرگ مورد آزمون مجدد بازار خرس کم

رکود بزرگ

برای درک بهتر بازار سهام فکر می کند, اجازه دهید به بررسی 2009 بازیابی. در نوامبر سال 2009 زمانی که چشم انداز مالی نگاه دلتنگ بازار سهام SPX -2.80% شد تا 53 درصد از سال قبل در حالی که اقتصاد رشد 1% در همان دوره است.

بازار سهام پیش بینی شده در سال آینده از رشد. در آن صورت بازار بود و بدیهی است که حق است. اما این راه همیشه نگاه. بازار سهام همیشه خر خر کردن بهبود آمار اقتصادی آن را نشان می دهد چرا که مردم در حال تنظیم قیمت بر اساس آنچه آنها انتظار برای رخ می دهد نه آنچه که در واقع اتفاق می افتد.

در اینجا چیزی بزرگ بازار دست و پنجه نرم کردن با حال. همانطور که در قطعه من گفت این بود بعد از رکود بزرگ دولت واکنش گسترده شده است. این تنیس برای بازار سهام:

سود شرکت = سرمایه + سود سهام/buybacks – پس انداز خانوار – دولت پس انداز – بقیه جهان پس انداز

این Kalecki سود معادله است. و آن را نسبتا آسان برای شکستن. واضح است که کسانی که برای اولین بار سه مورد خواهد بود واین برای آینده قابل پیش بینی. سرمایه گذاری خواهد سقوط 30 ٪ -plus. سود سهام و buybacks آهسته خواهد شد 20 ٪ -plus. پس انداز خانوار خواهد سنبله 20 ٪ -plus. (آنها می آیند اما به آرامی.)

دولت پس انداز از سوی دیگر شده است یک افزایش بزرگ. دولت باید کسری بودجه را حدود 3.7 تریلیون دلار در این سال است. مردم به نظر نمی رسد به درک چگونه این تعداد است. و چگونه از یک بخشش این است که به شرکت های بزرگ امریکا, چرا که در نهایت این همه جریان برای شرکت های بزرگ به عنوان یک آمریکایی را نجات دهد.

دولت بلند کردن اجسام سنگین

اجازه بدهید من آن را به چشم انداز: در سال 2019 خالص سرمایه گذاری, سود سهام/buybacks خانواده پس انداز و بقیه-از-جهان-پس انداز اضافه شده تا $4.7 تریلیون. در سال 2020 است که دولت به تولید 78 درصد است که همه توسط خود را.

بنابراین در اینجا چیزی است که بازار سهام رو به رو است: ما باید از این پتانسیل بی سابقه رکود در اقتصاد است. سرمایه گذاری سقوط خواهد کرد. پس انداز خواهد سنبله. سود سهام و buybacks سقوط خواهد کرد. اما پس از آن شما باید یک عظیم هزینه های بسته بندی از بخش دولتی است.

به دنبال 2021

پس از آن از راه دور برای من تعجب آور بود که بازار سهام بهبود به دلیل آن را در حال حاضر در تلاش برای حدس می زنم که آن متغیر دیگر را بهبود می یابند. و اگر آنها را بهبود می یابند پس از آن وجود دارد یک شانس واقعی شما در حال رفتن برای دیدن رکورد سود در سال 2021 و 2022.

بنابراین این نیست برخی فدرال رزرو تئوری توطئه. این است که در مورد بازار سهام در حال قطع از واقعیت است. این است که بازار سهام با بهره گیری از مرگ و از دست دادن شغل. این است که عمدتا مورد بی سابقه ای محرک اقتصادی دولت است که به خانواده ها و کسب و کار و اجازه دهید فرانک را نمی توان نجات داد توسط خانواده چون خانواده های آمریکایی را نجات دهد.

و زمانی که پس انداز خانواده ها به شماره می افتد که آن را در جریان پول به خزانه از شرکت های بزرگ امریکا است. بازار سهام نیست و گنگ است. آن را این می داند. و این قیمت گذاری که در نتیجه بالقوه به عنوان ما صحبت می کنند.

کالن روشه نویسنده عملی سرمایه داری وبلاگ که در آن این ستون اول به نظر می رسد. او را دنبال کنید در توییتر @cullenroche.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net