خارج از جعبه: coronavirus است ویرانگر آمریکا بيمارستان که از دست دادن $200 میلیارد دلار در سال درآمد تا پایان ماه ژوئن

به عنوان کشنده coronavirus طول می کشد ایالات متحده زندگی می کند, آن را نیز صدمه زدن به بیمارستان ها. ایالات مت

توسط NEWSAMINS در 22 خرداد 1399

به عنوان کشنده coronavirus طول می کشد ایالات متحده زندگی می کند, آن را نیز صدمه زدن به بیمارستان ها.

ایالات متحده بیمارستان ها پیش بینی شده برای از دست دادن بیش از $200 میلیارد دلار درآمد 30 ژوئن با توجه به گزارش انجمن بیمارستان های آمریکا. گروه صنعت برآورد درآمد کل آمار از این بیماری همه گیر در حدود 50 میلیارد دلار در ماه در میان بهداشتی-امکانات مراقبت های پس از ماه مارس است.

صدها نفر در صورت ورشکستگی صنعت کارشناسان می گویند.

"بدترین است" گفت: Michael Topchik مدیر اجرایی Chartis مرکز بهداشت روستایی شیکاگو-بر اساس مدیریت-شرکت مشاوره. آن را یافت که 453 کشور 2,000 بیمارستان های روستایی در معرض خطر بودند از بسته شدن و 216 شناخته شدند "بیشتر آسیب پذیر است."

"این بدون اغراق بگویم آسمان در حال سقوط است," او گفت:. "ما در حال حاضر شروع به دیدن عمده نقاط داغ در مناطق روستایی در آیووا و نبراسکا و داکوتای جنوبی. آن را یک دانشمند موشکی برای دیدن این بد است."

ریک پولاک که سر AHA و نظارت آن مطالعه گفت: این ویروس در ایجاد حماسه مالی تهدید.

"امریکا بیمارستان ها و سیستم های سلامت را به شدت در قهرمانانه و بی سابقه ای در راه برای دیدار با چالش های ناشی از Covid-19" او گفت:. "با این حال مبارزه با این ویروس ایجاد بزرگترین بحران مالی در تاریخ برای بیمارستان ها و سیستم های سلامت."

درد در مایو

مشهور کلینیک مایو اجرا می شود که 23 بیمارستان در سراسر کشور است که در میان موسسات مشکل. این انتظار به از دست دادن 3 میلیارد دلار درآمد در سال 2020 پس از فرمانداران در آریزونا و فلوریدا و مینه سوتا که در آن بسیاری از مایو امکانات واقع دستور داد همه غیر ضروری عمل جراحی به تعویق افتاد و در اواسط ماه مارس.

مایو اعلام کرد در مارس گسترده کاهش دستمزد و کارکنان furloughs با وجود آن امکانات کار برای هفته ها در و یا بالاتر از ظرفیت رسیدگی به موارد مهم مربوط به virus.

امکانات در کشور افزوده در حال حاضر در برخورد با برخی از بزرگترین شیوع این ویروس و آنها در حال صدمه زدن به لحاظ مالی نیز هست.

یکی روستایی و بیمارستانی در کانزاس و یکی دیگر در غرب ویرجینیا رفت و از کسب و کار در ماه مه و دو بسته در فلوریدا. پنج در معرض خطر هستند از بسته شدن در ایالت واشنگتن با توجه به وضعیت بیمارستان انجمن.

جریان جوهر قرمز را ترک کرده است بسیاری از عملیات تکاپوی به تشکیلات جدید بکار تجاری بدهی ادغام با لباس های دیگر و یا به دنبال حفاظت با اعلام ورشکستگی.

"64.000 $سوال این است که آیا بیمارستان ها و متحدان خود را متقاعد کردن دولت فدرال به ارائه یکی دیگر از تزریق کمک های مالی به بیمارستان منفی تحت تاثیر این بیماری همه گیر" گفت: جیم Unland جمهور از Chicago-سلامت مبتنی بر سرمایه ، "این یک کابوس است."

لغو اعمال جراحی الکتیو

بيمارستان کردم clobbered توسط ترکیبی از آفات.

موج بدحال Covid-19 بيمار نه تنها پایمال اورژانس بیمارستان اتاق فشار کارکنان و نایاب تجهیزات حفاظت شخصی. شیوع همچنین sapped خود را تامین داروهای آنها را مجبور به پرداخت قیمت های متورم برای لوازم اساسی و نابود اولیه درآمد, منبع, اعمال جراحی الکتیو.

کسانی که روش های برنامه ریزی عملیات مانند مفصل, تعویض, تومور حذف و جراحی قلب شامل به طور متوسط 48 درصد از تمام درآمد بیمارستان به گفته کارشناسان.

مانند مایو کلینیک و بیمارستان در ایالت نیویورک رفته اند بیش از دو ماه بدون اعمال جراحی الکتیو پیروی از رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو را در سطح ایالت بان مارس 22 هنگامی که او گفت: "اگر این مهم نیست و سپس به تعویق انداختن آن است."

نتیجه ؟ چند نیویورک مراکز پزشکی در حال تلاش برای پایان می رسد دیدار. دولت را در بيمارستان از دست داد بین $350 میلیون و 450 میلیون در ماه به عنوان آنها کار می کرد به صاف نیویورک Covid-19 منحنی فشار بسیاری را به آستانه نابودی است.

بسیاری از بیمارستان ها شد آمادگی برای رویارویی با چالش های در سراسر جهان همه گیر.

"این تصمیم به از بین بردن انتخابی اعمال جراحی سرپایی و بازديد بود و حق تصمیم گیری در شرایط حفاظت و ایمنی بیماران و کارکنان ما" گفت: مایو رئیس اداری افسر جف بولتون. "اما آن منجر به کاهش قابل توجهی در درآمد."

شیوع آمد و در خصوص زمان سختی برای کوچکتر امکانات.

بیش از 120 بیمارستان های روستایی بسته شده اند در دهه گذشته از جمله 18 در سال 2019 و 10 بیشتر این سال از طریق آوریل با توجه به دانشگاه کارولینای شمالی در سیسیل G. Sheps مرکز خدمات بهداشتی و پژوهش است.

"هر کس در بیمارستانهای آمریکایی است که صحبت کردن در مورد این شرکت گفت: مدیریت کارشناس یوجین Litvak, یک استاد دانشگاه هاروارد و خصوصی مشاور که کار کرده با بيمارستان در بيماران جریان سفر بیماران را از ورود به تخلیه — برای بیش از 20 سال است.

"لغو اعمال جراحی الکتیو بود درست انجام به گسترش بیمارستان ظرفیت عجله Covid بیماران," او گفت:. اما در حال حاضر "تقریبا تمام بیمارستان ها خونریزی جوهر قرمز است."

آمادگی سیستم های پزشکی

Litvak گفت: برخی از مراقبت های بهداشتی و امکانات ممکن است سعی کنید به راه اندازی مجدد روش انتخابی قبل از به طور بالقوه نیاز به قراضه آنها را دوباره اگر اضافی شیوع بیماری رخ می دهد.

"در بسیاری از نقاط این بیماری همه گیر است که پایانی و بیمارستان ها ممکن است یک پنجره باریک خود را به کاهش تعداد اعمال جراحی الکتیو مراقبت از این بیماران و تقویت آینده مالی خود را برای موج دوم این سقوط," او گفت:.

Litvak, بنیانگذار موسسه غیر انتفاعی برای بهداشت و درمان بهینه سازی در نیوتن, Mass., گفت: اکثر بیمارستانهای آمریکایی انجام یک کار ضعیف مدیریت بیمار موج و نیروی انسانی قبل از ویروس.

"ایالات متحده در بیمارستان بودند و دچار یک بیماری همه گیر از ناکارآمدی و حتی قبل از Covid," او گفت:. "و این بحران تنها برجسته موجود آسیب پذیری."

مارک تیلور مستقل بهداشت و درمان-مراقبت-صنعت نویسنده با تخم موسسه نیویورک مبتنی بر بنیاد گزارش های تحقیقی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب