خارج از جعبه: در اینجا این است که چگونه مردم آمریکا بیکار می توانید حیاتی برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس

این طبیعی است که به جستجو برای راه حل coronavirus بحران با نگاه به گذشته به زمان گذشته آمریکا شاهد یک کاهش در

توسط NEWSAMINS در 19 اردیبهشت 1399

این طبیعی است که به جستجو برای راه حل coronavirus بحران با نگاه به گذشته به زمان گذشته آمریکا شاهد یک کاهش در خروجی و درآمد و اشتغال در منظور از قدر از آنچه که انتظار می رود در سه ماهه دوم سال 2020 است.

وسوسه ممکن است به منظور جلب درس از برخورد رئیس جمهور فرانکلین دی روزولت در پاسخ به رکود بزرگ و به صورت یک قایق گسترده فدرال برنامه های عمومی. اما به قول معروف گفت: "تاریخچه قافیه ها بیش از آن تکرار می شود."

قرض گرفتن از روح جدید مقابله ما پیشنهاد موقت برنامه: CoVid پیمانکاران (CVC) برای انجام یک حیاتی گام بعدی در کنترل این بیماری همه گیر در حالی که باز کردن اقتصاد است.

در این کشور تلاش افرادی که در حال حاضر دریافت اضافی 600 $در هر هفته در فدرال همه گیر بیکاری کمک خواهد داوطلب برای کمک به مقامات بهداشت عمومی در "تماس با ردیابی." هنگامی که کسی مبتلا COVID-19 کارشناسان بهداشت عمومی معتقدند که ما باید به سرعت شناسایی خود را "در معرض خطر" تماس با ما و سپس با تست اضافی.

تماس با ردیابی یک مدرسه بهداشت عمومی پاسخ که شده است با موفقیت مورد استفاده برای چندین دهه به مبارزه با بیماری که نسبتا به راحتی مانند سرخک و ایدز است. تماس با ردیابی فراهم می کند اطلاعات برای کسانی که در معرض خطر می کند و تماس به صورت دیجیتال شرکت به دخالت در حریم شخصی مردم.

CVC کارگران می تواند انجام مصاحبه با تماس با افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19 برای کمک به مقامات بهداشت عمومی ارزیابی اینکه آیا اضافی پایین دست تست و یا خود quarantining مورد نیاز است. با استفاده از ارزان و به طور گسترده ای در دسترس هدست و نرم افزار پایگاه داده است که محافظت از حریم خصوصی کسانی که تماس های CVC داوطلب می تواند آموزش دیده برای کار با خیال راحت از خانه برای رسیدن به مخاطبین از کسانی که تست مثبت است.

تعداد زیادی از مردم در حال حاضر دریافت مزایای در هر شهرستان در سراسر ایالات متحده CVC خواهد بود قرار است برای کمک به حدود 8,000 قرارداد ردیاب که در حال حاضر کار در شهرستان و دولت ادارات بهداشت و به طور پر کردن یک نیاز برای قرارداد ردیاب که برآورد شده است در بين 100000 تا 300000 و بر اساس بیماری همه گیر در حال حاضر ابعاد.

بخوانید: چگونه یک بحث آزمون در این جزیره می تواند کمک به مبارزه با یکی از بزرگترین در اروپا شیوع کروناویروس

این CVC پیشنهاد می پرسد از افراد داوطلب و کار مهمی پروژه عام المنفعه در حالی که از دریافت مزایای بیکاری. این CVC خواهد شد به طور موقت و در پایان هنگامی که نرخ بیکاری به پایان می رسد. فدرال فعلی یارانه 600 $در هر هفته برای بیکاران به پایان می رسد در ژوئیه 31. اگر ما هنوز هم نیاز به CVC که در آن نقطه هیچ گونه منابع مالی جدید باید معطوف به استخدام افراد به صورت پروژه ای پاره وقت و یا تمام وقت در بازار و دستمزد. که راه مردم را دارای انگیزه های مناسب برای بازگشت به شغل معمولی خود را.

آمریکایی ها در طول رکود بزرگ دیدم کار امداد به عنوان یک راه برای غرور و افتخار از کار در حالی که از دریافت مزایای دولتی. ما انتظار داریم که آمریکایی ها امروز دریافت خواهید کرد که فدرال افزایش همراه با عادی بیکاری را با غرور و افتخار به سهم خود برای کمک به حل این بحران همه گیر.

چگونه CVC کار می کند و آنچه در آن هزینه

• چه کسی را به عنوان ردیاب? کارگران بیکار دریافت فدرال بیمه بیکاری بهره مند 600 $را انتخاب کنید که به داوطلب.

• آیا این عادلانه است ؟ اول آن داوطلبانه است. دوم Covid پیمانکاران در حال حاضر دریافت 600 $در هر هفته در علاوه بر این به دولت را به طور منظم بیکاری هفتگی پرداخت. اگر آنها کار 30 ساعت در هفته در حالی که از دریافت پرداخت و آنها را دریافت 20 دلار در هر ساعت برای تماس با آنها کار می کنند و هنوز هم از دولت دریافت طبیعی مزایای بیکاری برای بیکاران.

• چرا باید بیکار انجام این کار ؟ "جویای کار" مورد نیاز شده اند بخشیده تا ژوئیه 31, بنابراین در حال حاضر وجود دارد این است که انگیزه کمی برای بسیاری از کارگران به دنبال شغل — به خصوص از آنجا که بسیاری از کارهایی که از دست داده اند در چند ماه گذشته نیست و در حال حاضر در دسترس است. نبرد در برابر این بیماری همه گیر نیاز به یک ارتش از ردیاب. مقامات بهداشت عمومی در حال understaffed و یک نیاز فوری برای تماس با ردیابی.

• چه "جویای کار" نیاز و چرا مهم است ؟ برای واجد شرایط برای مزایای بیکاری در زمان عادی و رکود کارگران باید نشان دهد که آنها در حال "آماده و به طور فعال به دنبال اشتغال است." آن همچنین آمده است که "حداقل کارگران باید آماده پذیرش کار بلافاصله اگر یک کار است که به شما ارائه می گردد." CVC ارائه می دهد یک راه برای کمک به کشور خود را در یک زمان نیاز است.

• نمی خواهد این جمعیت از بخش خصوصی اشتغال است ؟ هیچ CVC برنامه موقت است. این پیشنهاد با هدف القای غرور مدنی در افرادی که می خواهید به کار و مایل به کار با به کارگیری آنها به عنوان موقت تماس با ردیاب. به عنوان اقتصاد با خیال راحت باز می شود تا کارگران خواهد شد انتقال به دنبال شغل در بخش خصوصی که مکمل مزایای پایان ژوئیه 31. اگر ردیابی و تست شده است موفق فوری تقاضا برای تماس با ردیاب به تدریج کاهش خواهد یافت و بهداشت عمومی سازمان می تواند به استخدام کارگران اضافی به عنوان مورد نیاز و در بخش خصوصی نرخ دستمزد. اگر آنها را انتخاب کنید CVC داوطلبان خواهد بود روت و پیدا کردن خود را در یک موقعیت برای پر کردن جای خالی.

• آیا من باید به کار اگر من دریافت منافع فدرال ؟ بیش از 30 میلیون آمریکایی اضافه شده به بیمه بیکاری رول در دو ماه گذشته. اگر فقط 1% از آنها داوطلب ما می تواند برآورده بالا پایان از برآورد فعلی تقاضا برای تماس با ردیابی.

• هر گونه وجوه اضافی مورد نیاز است ؟ هیچ. این مزایا در حال حاضر مشروط از طریق مراقبت عمل می کنند. هیچ بودجه اضافی مورد نیاز است تا ژوئیه 31.

بخوانید:اگر پس از coronavirus استخدام شیوه های تغییر ندهید, از آن خواهد شد ویرانگر برای بسیاری از کارگران بیکار در حال حاضر

به عنوان متحده شروع به باز کردن اقتصاد خود را در یک اتفاقی اساس ایالات متحده می یابد خود را در یک مقطع بحرانی در مبارزه با کروناویروس. منابع مورد نیاز برای مبارزه با گسترش آن و عدم قطعیت در طول مسیر آینده از این بیماری همه گیر است که با وزن پایین آینده فعالیت های اقتصادی. این CVC برنامه فراهم می کند مورد نیاز منابع انسانی به آدرس فوری بهداشت عمومی اولویت در یک راه معقول و بدون اضافه کردن به بار اقتصادی کشورهای در حال تحمل از این بیماری همه گیر.

این ویروس در حال انجام است مقدار زیادی از آسیب به بخش خصوصی در حال حاضر و امریکا نیاز به پیدا کردن راه هایی برای کاهش این آسیب. CVC است هدفمند و موقت طراحی شده برای کمک به quarantining در معرض خطر افراد در حالی که اجازه می دهد اقتصاد به کار گیرند بیشتر به طور معمول. از طریق تماس با ردیابی CVC منجر به تلاش برای ایجاد یک طراحی خوب و هماهنگ بهداشت عمومی در پاسخ به مرحله بعدی مبارزه با این بیماری همه گیر.

قیمت V. Fishback است Thomas R. Brown استاد اقتصاد در تایوان کالج مدیریت او در دانشگاه آریزونا. کریس جیمز Mitchener است رابرت & Susan Finocchio استاد اقتصاد در Leavey دانشکده کسب و کار در دانشگاه سانتا کلارا.

بیشتر: چرا آمریکایی ها در حال حاضر به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی خود را در مواد مخدر محاکمه اما نه برای coronavirus تماس با ردیابی تلاش

به علاوه: آینده موفق coronavirus پاسخ: تست توده در محل کار و در کلیسا و خود اداره آزمونtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن