خارج از جعبه: فارغ التحصیلان: 4 راه برای خودتان یک شروع بهتر است به عنوان شما را به جهان

این نگران کننده است. حوادث خشونت و نژاد پرستی در شهرهای ما این چند روز گذشته و در ادامه همه گیر جهانی را ترک ک

توسط NEWSAMINS در 12 خرداد 1399

این نگران کننده است. حوادث خشونت و نژاد پرستی در شهرهای ما این چند روز گذشته و در ادامه همه گیر جهانی را ترک کرده اند یک سوراخ در قلب ما.

در عین حال حتی اگر آن را ممکن است به نظر می رسد خارج از محل در این لحظه در این ستون برای شما 2020 فارغ التحصیلان.

در ماه ها و سال های آینده زمانی که ما از طریق دریافت از این همه امید من این است که برخی از آنچه که من باید بگویم در اینجا معطل خواهد شد با شما.

این سکوت گونه ای از پمپ و شرایط مارس در کالج ها و دانشگاه های سراسر کشور است که از دست دادن چنین برای همه شما و البته برای پدر و مادر خود را که سرشار از غرور و افتخار خود را برای موفقیت.

بنابراین با محبت و تواضع و درک خود را, در اینجا برخی از افکار من doled به شما اگر من خواسته شده بود برای صحبت در جشن فارغ التحصیلی.

چقدر بد است اگر من برداشت من از 401(k) در طول همه گیر?

برای بسیاری از زنان (و مردان) در 20s خود صرفه جویی برای دوران بازنشستگی را حمل می کند مقدار زیادی از ضرورت.

من آن را دریافت کنید.

زمانی که من سن شما آن را بر روی رادار و به نظر می رسید تا کنون در آینده است که این احساس بی معنی.

برای اینکه عادلانه طول اولیه سال کار من نیست که دسترسی به کارفرما بر اساس طرح بازنشستگی. من یک مترجم آزاد برای بسیاری از نشریات.

وقتی که من 25 من فرود آمد کار در مجله فوربس و ارائه شد این فرصت را برای کمک به یک طرح 401(k). در خواست پدر من, من, و راه اندازی اتوماتیک سهم من از چک.

پنج سال بعد زمانی که من در حال تغییر شغل من نقد آن پرداخت مالیات و مجازات و به نظر نمی آید به عقب برای چند دهه. من نیاز به پول من نمیفهمد, درست, سپس.

امروز من صادقانه نمی یاد آنچه در آن استفاده شد. چیزی که من نمی دانم تا حدودی دردناکی است که پس از سال ها از ترکیبات آن را به مبلغ مناسب و معقول تکه را تغییر دهید.

دفعات بازدید: چگونه به پول بازنشستگی خود تا زمانی که شما به آن نیاز دارید

هیچ فراموش اور

بسیاری از شما در حال راه اندازی مشاغل و مواجهه با وظیفه پیدا کردن کار در طول این زمان از بیکاری گسترده و اخراج و بله لغو کار ارائه می دهد. این نگرانی من عمیقا. اگر شما کسب درآمد شما می تواند ذخیره کند و این به شدت می تواند تاثیر خود را در آینده امنیت مالی.

حتی اگر پس انداز بازنشستگی است که واقعا آخرین چیزی که در ذهن شما در حال حاضر آن اهمیت زیادی است. به من اعتماد کن.

به خصوص ضربه های امروز کار سختی در بازار هستند و زنان بین سنین 20 و 24. نرخ بیکاری در ماه آوریل برای زنان 20 تا 24 بود که 28 درصد نزدیک به پنج امتیاز بالاتر از همتایان مرد خود. (توجه داشته باشید: ممکن است اعداد منتشر خواهد شد ژوئن 8.)

و کسانی از شما که آیا پیدا کردن کار ممکن است بسیار خوب بود استخدام به عنوان پیمانکاران بود که من در اوایل سال کار.

قرارداد کار خواهد بود که نام این بازی در حال حرکت در پس از COVID-19 کار از خانه داشتیم و اقتصادی برای بسیاری از کارفرمایان. شرکت ها در ماه, و من به جرات می گویند سال پیش رو را انتخاب می کنید به کار با sparer تیم و ارزیابی مجدد بودجه خود را. جان کلام: آنها را به استخدام بیشتر قرارداد اغلب کارگران از راه دور و کمتر وقت کارگران است.

اگر شما قبول قرارداد کار یا فرفره کار شما کمتر اگر هر کارفرما مزایای از جمله حمایت کارفرما برنامه های بازنشستگی.

جزئیات: جدید ریاضی صرفه جویی برای دوران بازنشستگی ممکن است جوش پایین به این یکی به شدت قانون ساده

"کارگران سراسر نسل در معرض خطر هستند و نه دستیابی به یک امنیت مالی بازنشستگی -- یک موضوع از نگرانی های عمده مدتها قبل از بیماری همه گیر کوروناویروس" گفت: کاترین Collinson رئیس اجرایی و رئیس جمهور Transamerica موسسه غیر انتفاعی Transamerica مرکز برای بازنشستگی مطالعات در آزادی مطبوعات برای مطالعه جدید بازنشستگی امنیتی میان COVID-19: چشم انداز از سه نسل.

"در دراز مدت پیامدهای این بیماری همه گیر کوروناویروس و رکود اقتصادی در امنیت بازنشستگی هنوز به طور کامل متوجه شدم" Collinson گفت.

و متاسفانه یک مشکل پیدا کردن از این گزارش در رابطه با کارگران جوان که در حال حاضر دوران بازنشستگی پس انداز حساب: به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس یک در سه هزار ساله کارگران (33%) و/یا برنامه ریزی برای شیب به خود و حساب های بازنشستگی از جمله 22 درصد که در حال حاضر وام گرفته و/یا خروج زود هنگام و 20 درصد کسانی که برنامه ریزی برای انجام این کار است.

در مقایسه با آن تنها 15 درصد از نسل X و 10 درصد از جمعیتی کارگران باید در حال حاضر انجام شده و/یا برنامه ریزی برای انجام این کار است.

صرفه جویی در دوران بازنشستگی است nonnegotiable بنابراین ضروری است که شما پیدا کردن راه هایی برای ایجاد صرفه جویی و سرمایه گذاری در اولویت و خودداری از فرو بردن به سطل هنگامی که می خواهید به عنوان من.

دفعات بازدید: 401(k) خود نمی خواهد به اندازه کافی برای دوران بازنشستگی

این همه آغاز می شود با اولین کار خود را postgraduation.

نگاهی به صرفه جویی به عنوان سرمایه گذاری در آینده خود را خود. این مراقبت از خود است. شما در حال صرفه جویی برای "زندگی" "نه بازنشستگی." به من که یک راه بهتر برای قاب آن به خصوص در هنگام بازنشستگی یک مفهوم فازی در بهترین حالت.

بنابراین در روح از فارغ التحصیلی بانی بن در اینجا برخی از پیشنهادات برای شما در نظر بگیرید که شما سوار خود را استخدام.

سطح شیب دار تا خود دانش مالی. صرفه جویی یک عادت است که باید شروع به در 20s خود را. اگر شما احساس اعتماد به نفس در سرمایه گذاری دانش می تواند به کاهش اضطراب.

سه کتاب را در نظر بگیرید: "یک زندگی مالی: امور مالی شخصی خود را در دهه بیست سالگی و سی سالگی" توسط بث Kobliner "را شکست هزاره: جلوگیری از خراش دادن و گرفتن زندگی مالی شما را با هم" توسط ارین لوری و "چگونه به فکر می کنم در مورد پول" توسط جاناتان Clements.

کمک به ایرا راث. شما می توانید sock دور تا 6000 $در سال جاری در حساب راث. شما کمک می کند پس از کسر مالیات دلار پول خود را رشد می کند معاف از مالیات و شما می توانید به طور کلی مالیات - مجازات-برداشت آزاد پس از سن 59½. من می دانم که دهه ها از در حال حاضر. اما بشنوید از من.

شما می توانید برداشت کمک به شما ساخته شده به خود ایرا راث در هر زمان مالیات - مجازات-رایگان. اما, شما ممکن است مجبور به پرداخت مالیات و مجازات بر درآمد در ایرا راث.

به طور کلی برداشت باید پس از پنج سال برگزاری دوره. استثنا وجود دارد به خروج زود هنگام مجازات مانند بار اول صفحه اصلی و خرید و هزینه های کالج و یا تولد تصویب هزینه های. شما همچنین می توانید با استفاده از برداشت برای پرداخت unreimbursed هزینه های درمانی و یا بیمه بهداشت و درمان اگر شما بیکار.

به طور خودکار صرفه جویی در. اگر شما پیدا کردن یک قرارداد موقعیت برنامه به صورت خودکار انتقال از خود را چک کردن (که در آن جدید خود را چک خواهد شد و زمین) را به یک حساب پس انداز بازنشستگی در هر ماه. حتی 100 دلار در ماه های سرمایه گذاری در یک حساب بازنشستگی یک عادت شده است. ممکن است برای پیدا کردن حساب های که لازم نیست حداقل سرمایه گذاری مورد نیاز است. شما می توانید افزایش آن را به عنوان درآمد خود را تق تق کردن. در حالت ایده آل شما می خواهید برای ذخیره حداقل 15 درصد از درآمد ناخالص برای دوران بازنشستگی. که گفت: شروع با هر آنچه که شما می توانید فشار از بودجه خود را.

مذاکره برای بالاتر پرداخت. اگر شما در حال ارائه یک موقعیت تمام وقت خود را شروع و دستمزد مهم است. این مجموعه از پایگاه خود را پرداخت مقیاس حرکت رو به جلو به شما به عنوان تغییر شغل و یا ترویج کنید. و اثرات آن مقدار شما می توانید خود را کنار بگذارند در یک کارفرما-ارائه طرح بازنشستگی و کارفرمای خود را مطابقت. اکثر کارفرمایان نیاز به کارگران برای نجات از 4 درصد به 6 درصد از پرداخت برای به دست آوردن حداکثر مطابقت.

آموزش به درخواست برای اطلاعات بیشتر می توانید عمل. برای کمک به زنان بهبود حقوق و دستمزد مهارت های مذاکره, برای مثال, انجمن آمریکایی از دانشگاه زنان ارائه می دهد یک دوره رایگان.

در حال حاضر من را خاموش پول من کلاه و به اشتراک گذاری چند چیز است که من را ساخته اند زندگی غنی تر است. من آرزو می کنم من تا به حال شناخته شده این که من فارغ التحصیل از دانشگاه دوک 38 سال پیش.

جشن مردم دیگر. پیدا کردن راه هایی برای شاد بودن برای افراد دیگر به دیگران است.

مراقبت در مورد چیزی است. پوشیدن آن را در آستین خود را. عمل را به جهان بهتر است. برای کشف آنچه مهم به شما نگه داشتن یک مجله از چیزهایی که شما صرف زمان و فکر کردن در مورد هر یک از روز و چه انرژی شما.

در هیئت مدیره با تغییر. زندگی را ضربت سخت زدن شما البته از زمان به زمان. اغلب که در آن سحر و جادو اتفاق می افتد. شما ممکن است آن را درک نمی کند اما هنگامی که شما به عقب نگاه شما خواهد شد.

اقامت کنجکاو. هرگز یادگیری را متوقف چیزهای جدید و در نظر گرفتن شانس.

پیدا کردن مربیان و حامیان مالی. نشان می دهد آسیب پذیری. برای مشاوره بپرسید. گوش دادن. پذیرش انتقاد. ساخت اوراق قرضه. قدرت می آید از داشتن افرادی که سرمایه گذاری در موفقیت خود را و می تواند به شما کمک کند ببینید چه چیزی شما می توانید. (آنها بهره مند شوند ، وجود شادی در کمک به کسی که در امتداد مسیر خود را. این طبیعت انسان است.) تعامل با دیگران و حتی مجازی آنهایی که شما می توانید سادهای نیست و شما احساس می کنید که کسی متوجه شما و کار شما است. شما احساس می کنید ارزش دارد.

ساخت یک نگرش خوش بینانه. روزانه قدردانی لیست واقعا کمک می کند. یک می تواند-آیا رویکرد اجازه می دهد تا شما را به دیدن امکانات و راه حل ها و چگونگی "شما می توانید" را در مورد تغییر مثبت در زندگی خود را تمرکز بر چگونه "شما نمی توانید" به نظر من افراد خوشبین تمایل به موفقیت در کار و زندگی از آنجا که آنها مایل به گرفتن خطرات. آنها می ترسند به شکست زیرا آنها می دانند که آنها را پیدا خواهد کرد یک راه برای آن را به کار و مایل به صبور باشید و صبر کنید همه به بازی کردن. آنها دور تراشه در هر مسئله ممکن است با اعتماد به نفس است که در پایان همه چیز را بهبود بخشد.

در نهایت, laugh out loud, رقص — و به عنوان پدرم همیشه به من می گفت: "شما را به رویای به دست آوردن وجود دارد."

کری Hannon یک متخصص برجسته و استراتژیست در کار و شغل, کارآفرینی, شخصی, سرمایه گذاری و بازنشستگی. کری این است که نویسنده بیش از ده کتاب از جمله "بزرگ پیژامه شغل: راهنمای کامل خود را برای کار از خانه" "هرگز بیش از حد قدیمی برای پولدار شدن: کارآفرینان راهنمای شروع یک کسب و کار اواسط زندگی" "شغل های بزرگ برای همه 50+" و "پول اعتماد به نفس." او در توییتر دنبال کنید @kerryhannon.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de