Osterholm: آمریکایی ها خواهد بود زندگی با کروناویروس برای دهه

در Jan. 20 فقط نه روز پس از چینی مقامات بهداشتی منتشر توالی DNA برای یک کروناویروس جدید که تا به حال بیمار ده

توسط NEWSAMINS در 9 مرداد 1399

در Jan. 20 فقط نه روز پس از چینی مقامات بهداشتی منتشر توالی DNA برای یک کروناویروس جدید که تا به حال بیمار ده ها تن از مردم در چین, دکتر مایکل Osterholm متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه مینه سوتا نوشت: در یک ایمیل: "من مطمئن هستم این باعث خواهد شد که ما بعد همه گیر."

روز بعد به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را تایید کرد اولین بار در ایالات متحده مورد کسی که شما با چه چیزی شناخته شده به عنوان COVID-19. از آن پس به عنوان شیوع بیماری شدت یافته و ویروس به اروپا و سپس آمریکا Osterholm یک آنفولانزا متخصص با تجربه کار در CDC که سر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست تبدیل به یکی از کشور های پیشرو صدای در همه گیر وزن در بر روی همه چیز از ماسک برای تماس با ردیابی.

Osterholm ديدگاه جدی است. 67 سال انتظار رمان coronavirus می شود در حال حاضر برای بقیه عمر خود را. او را باور نمی کند موج تئوری (اولین موج ارامش زیر توسط امواج دیگر) اعمال خواهد شد به این بیماری همه گیر. "این چیزی است که اتفاق می افتد در اینجا," او گفت: MarketWatch در مصاحبه.

MarketWatch: یکی از چیزهایی که من خیلی علاقه مند است صحبت کنید و امیدوارم که در اطراف یک واکسن. آیا شما فکر می کنم ما باید تصورات غلط در مورد آنچه به این معنی است که ما باید یک واکسن?

مایکل Osterholm: هر کس به دنبال در واکسن به عنوان یک سوئیچ نور: روشن یا خاموش. و من در آن به عنوان یک rheostat که به مدت طولانی از تبدیل آن را از تاریک ترین آن موقعیت به یک سبک ترین موقعیت. اگر شما پیش بینی یک سوئیچ نور, شما در حال رفتن به نگران اشتباه و در برخی موارد بسیار نا امید در آنچه در آن ممکن است در نگاه کسانی که اولین روز ماه با یک واکسن.

MarketWatch: من تو را دیدم یک قطعه در اقیانوس اطلس در این هفته و من فکر کردم که قرار است آن را به خوبی. آنها با توصیف آن به عنوان آغاز در نهایت.

Osterholm: آن نخواهد بود. ما را در برخورد با این ویروس برای همیشه لطفا برای. موثر و امن واکسن و امیدوارم آنهایی که با برخی از دوام بسیار مهم خواهد بود, حتی ابزار مهم در مبارزه با آن است. اما تمام جهان در حال رفتن به تجربه COVID-19 تا پایان زمان. ما در حال رفتن به واکسیناسیون ما راه خروج از این هشت به علاوه میلیارد نفر در جهان در حال حاضر. و اگر ما نمی تواند دوام و ایمنی ما به طور بالقوه به دنبال واکسیناسیون مجدد بر اساس یک روال اگر ما می توانید انجام دهید که. ما واقعا برای آمدن به مقابله با واقع زندگی با این ویروس حداقل برای من طول عمر و در همان زمان به آن معنا نیست که ما نمی تواند انجام بسیاری در مورد آن.

MarketWatch: آیا شما فکر می کنم ما در حال رفتن به دیدن برخی از این واکسن در مطالعات بالینی?

Osterholm: یکی از چالش های ما است: چه ما به معنای شکست است ؟ چه تعریف ؟ برخی از مردم در حال حاضر باید در نظر که هر واکسن که نیست مانند سرخک واکسن در حال رفتن به یک چالش معنی آنها رو به کار 93% 98% از زمان. من فکر نمی کنم که هیچ معنا که که رفتن به اتفاق می افتد با این واکسن. این بدان معنا نیست که وجود ندارد برای رفتن به یک واکسن موثر در 50% و 60% یا 70%.

ما باید به تماشای برای ایمنی سیگنال. ما باید مطمئن شوید که در طول زمان ما می توانیم با باز و شفاف داده است که: این است آنچه شما می توانید انتظار از نظر واکنش های این همان چیزی است که ممکن است هر گونه عوارض دراز مدت.

MarketWatch: وقتی که می آید به چگونه اطلاعات پزشکی است که منتشر شده اند وجود دارد بسیاری از تغییرات. شما به انجام برخی از بررسی دقیق و کار با مجلات. آیا شما فکر می کنم برخی از این مقدمات علمی نوشته های به اشتراک گذاشته شده با بیش از حد به زودی ؟

Osterholm: اوه کاملا. ما در حال نوشیدن از یک شلنگ آتش در حال حاضر از نظر اطلاعات جدید است. شما می توانید این مورد که مهم است زیرا ما در یک موقعیت برای یادگیری چیزهایی است که می تواند بسیار تاثیر واقعی بر روی بیمار نتیجه و در نتیجه گرفتن اطلاعات حیاتی هستند. اما پس از آن وجود دارد حرکت نزولی است که بیش از حد چرا که با می آید که میزان افزایش حاشیه ای اگر نه به طور بالقوه اطلاعات غلط.

MarketWatch: آیا شما فکر می کنم ما در حال رفتن به دیدن موج مجزا از شیوع بیماری در ایالات متحده آمریکا ؟

Osterholm: نه ، آنها نه امواج. ما تا به حال هرگز یک بیماری همه گیر با توجه به کروناویروس قبل از. ما تا به حال آنفلوانزا بیماری های همه گیر. با پاندمی آنفلوانزا شما درست امواج معنی شما می توانید یک بزرگ قله از موارد پس از آن اعداد پایین آمدن قابل ملاحظه ای بدون هیچ گونه دخالت انسان. آن چیزی که ما انجام دهد. ما هرگز نفهمیدم چرا این اتفاق می افتد و سپس چند ماه بعد از آن شما می توانید یک موج دوم. در این نقطه است که چه چیزی اتفاق می افتد در اینجا.

این مثل این است که یک آتش سوزی جنگل, full steam ahead. و هر جا که وجود دارد انسان چوب برای سوزاندن آن خواهید آن را انجام دهد. آنچه که ما می بینیم هر چند این خوشه در موارد که در آن انسانی با استراتژی کاهش به پایان رسید و یا آنها در حال پیوستن به آنها را ... این فقط یک فشار ثابت است که اتفاق می افتد.

MarketWatch: و انسان کاهش [مانند ماسک پوشیدن یا اجتماعی فاصله] کاهش?

Osterholm: راست. و همه در انتظار آن است. نگاهی به هنگ کنگ که در حال انجام است برجسته بهداشت عمومی دنبال و در عین حال آنها هنوز هم با داشتن یک مشکل است. فکر می کنم از این به مانند یک آتش سوزی جنگل. اگر شما در راه آن شما در حال رفتن به دریافت سوخته است. بهترین ما می توانیم انجام دهید این است که سعی کنید برای قرار دادن به عنوان بسیاری به عنوان ما می توانیم. اما حتی دانستن که اگر شما فقط آن را سرکوب آن را به عقب می آیند. اون سوی خاکستر سوخته هنوز هم وجود دارد چون ما واقعا هرگز بیرون از آن قرار دهید.

MarketWatch: چه چیزی شما فکر می کنم بزرگترین شکست در ایالات متحده پاسخ شده است ؟

Osterholm: ما شکست خورده است چرا که ما اعلام پیروزی بیش از این ویروس زمانی که ما تا به حال هیچ کسب و کار ، این ویروس شده آماده برای انتقال در جوامع ما و ما فکر می کنیم که انجام داده بود به اندازه کافی به آن را دریافت کنید. آن را مانند یک آتش خدمه. "من فقط قرار دادن نیمی از جنگل, آتش, اما, شما می دانید, من را از نیمه بنابراین ما در حال انجام است." و پس از آن چه اتفاقی افتاده است. آن را سوخته تر هکتار پس ما داد تا از آن قبل از ما داد.

MarketWatch: چه شد که لحظه ای که شما متوجه جدی بودن این ویروس ؟

Osterholm: من فقط می توانم بگویم که بر اساس تمام داده های ما بود و آن را یکی از آن "آه خدای من" لحظات. هیچ کس می دانست که برای برخی چگونه یک کروناویروس است که به عمل و متاسفانه آن را به انجام همه من بدترین کابوس. یکی از چالش های است که واقعا درک شود این است که چه نوع از دوام و ایمنی ما از عفونت و واکسن. ما در حال ساخت مفروضات الان که رفتن به گذشته است. اگر آن را نمی کند که واقعا چیز پیچیده. اگر شما دو سه گانه و چهارگانه معرض خطر این ویروس که یک تصویر زیبا.

MarketWatch: ما با رفتن به نزدیک شدن به [گله ایمنی] توسط یک واکسن? و یا هدف را به نگه داشتن بسیاری از مردم به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است ؟

Osterholm: دوباره آن را به عقب می رود به این سوال ما فقط بحث: آیا با دوام و ایمنی ؟ چون گله ایمنی مبتنی بر این مفهوم است که هنگامی که شما باید ایمنی آن باقی می ماند. یکی از اهداف ما بوده است برای به تعویق انداختن به عنوان بسیاری از موارد ما می توانیم تا زمانی که این واکسن در دسترس است و استفاده از آن به عنوان وسیله ای برای گرفتن 50 درصد به 70 درصد از مردم محافظت می شود. اما ما نمی دانیم که چه ایمنی به معنی برای هر دو طبیعی بیماری و یا واکسن. گله ایمنی است که هنوز هم در برخی از راه که نظری دولت برای رسیدن به اما ما مطمئن هستیم که ما تا به حال خواهد شد.

این پرسش و ویرایش شده برای وضوح و طول.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب