Trey مانچینی در حال مبارزه با مرحله 3 سرطان روده بزرگ در سن COVID-19 اما او قصد ندارم در آن به تنهایی.

آرام با تعجب اول خود را baseman و outfielder شنبه در یک زوم تماس با نزدیک به 40 بازیکنان و مربیان برگزاری علائم خواندن “#F16HT” — جدید فریاد حمایت طلبی برای مانچینی که شماره 16 می پوشد.

مدیر براندون هاید و بازیکنان Chris Davis, Hanser آلبرتو دی جی استوارت, شانس, Sisco و آستین هیز در میان کسانی که به شرکت در این فراخوان که تا به حال مانچینی فلش یک لبخند بزرگ.

مانچینی در این تیم باقی مانده در ماه مارس برای چه بود به نام “غیر پزشکی بیس بال روش” در آن زمان است. 28 ساله در هفته گذشته نشان داد که او شروع شش ماه از شیمی درمانی در مارس 13, که پس از او تا به حال یک تومور بدخیم جراحی برداشته شده از روده بزرگ خود را در مارس 12. مانچینی انتظار ندارد به بازی در این سال اگر بیس بال است که در همه.

به دلیل محدودیت در جای خود قرار داده چرا که از coronavirus مانچینی مجبور شده است به انجام شیمی درمانی خود در بیمارستان در بالتیمور اما گفت که نگه داشتن در تماس با هم تیمی های خود را از طریق فرایند ساخته شده است که یک تفاوت بزرگ.

“واقعا حمایت کردم از هر کس تنها شده باور نکردنی” مانچینی نوشت: در بازیکنان تریبون. “آن را به من داده قدردانی برای بسیاری از چیزهایی که من همیشه به حال, اما گرفتن بودند نادیده گرفته شده به عنوان من در مورد من روز به روز زندگی. رفتن را از طریق چیزی شبیه به این بود واقعا من درک همه نعمت.

“مانند متن های زنجیره ای که من با هم تیمی های من. در واقع ما یک تیم بزرگ چت گروهی. آن را همیشه در جریان بوده است اما به این معنی حتی بیشتر به من در حال حاضر. من شده است با نگه داشتن در تماس با آنها و به روز رسانی آنها با همه چیز در رفتن. کسانی که مبادلات معنای زیادی برای من در حال حاضر. من عاشق آن بچه ها.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de