تصاویر نهایی از میشیگان فوتبال 2019 خواهد بود وحشتناک.

عکس از JK Dobbins زیپ از طریق سوراخ هایی که او به ثمر رساند و چهار touchdowns به رهبری ایالت اوهایو به 29 نقطه برنده شدن بیش از Wolverines. تصاویر جری Jeudy باخت میشیگان ثانویه در آلاباما 35-16 پیروزی در مرکبات کاسه. عکس از Buckeyes cornerback جف Okudah قفل کردن نیکو کالینز و جزر و مد ایمنی خاویر مککیننی اخراج شیا پاترسون.

قالبگیری آنها را یادآور چقدر میشیگان است که در پشت, دانشکده فوتبال, بهترین برنامه های. اما اگر کسانی که عکسهای هرگز وجود داشته است چرا که این ستاره در طرف مقابل بودند هرگز وجود دارد ؟

این یک فانتزی. و در عین حال اگر مدل جیم Harbaugh مشخص شده در نامه این هفته منتشر شد و در محل آن می توانست واقعیت است.

در این یادداشت ما پیشنهاد اصلاحات فراگیر به بازی که به بازیکنان یک فرصت برای ورود به پیش نویس NFL در هر نقطه در کالج خود مشاغل و اجازه می دهد آنها را به بازگشت به مدرسه, اگر آنها را برداشت.

به عنوان او توضیح استدلال خود را میشیگان مربی ارائه شده خود را به عنوان یک do-gooder حمایت از طرف ورزشکار برای یک سیستم است که اجازه می دهد تا برای آزادی و خود مختاری. حمایت خود را از یک بار انتقال حکومت است که نمونه دیگری از آن است.

اما به نظر می رسید به زاویه دیگری به پیش نویس پیشنهادی — که کمتر نوع دوستانه. آن می رود به لاتین سوال: Cui بنو? که می ایستد به دست آوردن?

Michigan football, البته.

پس از بازگشت به آن آربور خود را به رهبری alma mater فوتبال برنامه ما به ارمغان آورده است نیاز به ثبات با پیروزی 72 درصد از بازی های خود را, اما او نیز موفق به شکستن سقف شیشه ای است که جدا ورزشی ردیف بالا از هر کس دیگری. Wolverines هنوز برای پیشبرد به فوتبال کالج حذفی هستند 2-11 برابر بالا-10 تیم و از دست داده اند و هر بار که بازی کردم ایالتی اوهایو در طول تصدی خود.

2019 Buckeyes, باید توجه داشت, ویژه, 13 بازیکن بودند که پس از پنج ستاره استخدام; زرشکی جزر و مد تا به حال 11. این نخبگان و استعدادهای که در بالا هر دو برنامه بالا میشیگان که تا به حال تنها چهار بازیکن طبقه بندی شده است که در ردیف بالا از چشم انداز.

ورزش تحویل: دریافت آخرین اخبار ورزشی فرستاده حق به صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا.

آنها همچنین بچه ها که می خواهم یک شات به نرم افزار در مرحله قبل در کالج خود مشاغل و دنبال NFL رویاها به عنوان رشته و یا حتی دانشجویان سال اول. پس 2013, 29 Buckeyes وارد پیش نویس قبل از خسته کننده کالج خود را واجد شرایط بودن به عنوان بهترین بهترین ها از سراسر کشور می آیند به کلمبوس با انتظار از سه سال و سودآور payday در جوانب مثبت.

اگر ما طرح برقرار شده است که پیشرفت سریع است که می تواند اثر باقی مانده از کاهش ذخایر بازیکنان نخبه که بهترین تیم — Ohio State کلمسون, LSU, آلاباما و اوکلاهما — ایجاد کرده است. این یک راه برای حتی زمین بازی برای تبدیل سیستم از طریق یک کالج فوتبال نسخه gerrymandering طراحی شده است برای تغییر شکل فهرست اسامی به جای مناطق. این یک حرکت استراتژیک مستقیم از راهکار هوشمندانه دولتمردان به دنبال ایجاد یک مزیت و یا در این مثال کاهش یک.

در حالی که ما این توصیه را به همه بازیکنان انعطاف پذیری بیشتر به نرم افزار همچنین می تواند اثرات مخربی بر تیم های با استعداد ترین — درست مثل یک-و-انجام مدل که اسپرز سالانه گردش مالی در میان کالج بسکتبال bluebloods.

ما تلاش کرده است این gambit قبل از.

سال گذشته او داوطلب, یک پیشنهاد برای گسترش یافته 11-تیم حذفی به عنوان بخشی از یک ESPN بررسی. در ابتدا یک مدافع برای 16 تیم حذفی ما را تنظیم طرح نامیده می شود برای حذف کنفرانس قهرمانی بازی ها که به نظر می رسید و نه مناسب است زیرا میشیگان هرگز رسیده ایندیاناپولیس در نه سال از ده عنوان بازی.

این امر همچنین به Wolverines آسان تر مسیر نسبت به گنجاندن در یک حذفی که تنها ویژه دو ده تیم در آن شش سال وجود: ایالتی اوهایو و میشیگان.

هدف از این طرح حذفی هم راستا با ظریف هدف مندرج در نامه اخیر: برای ایجاد تعادل رقابتی و به میشیگان یک شانس برای برنده شدن دوباره.

به عنوان او خود را وارد فصل ششم با Wolverines ما نشان داده است که در فوتبال کالج را پارادایم فعلی او تنها می تواند میشیگان است. در مدل های مختلف او ممکن است ایستاده شانس بیشتری برای پیروز شدن ایالتی اوهایو و آلاباما در تلاش خود را برای بازگشت به Wolverines به شکوه و عظمت. بازسازی سیستم می تواند مسیر است که اجازه می دهد تا ما به بیرون آمدن در بالا.

Cui بنو?

او می کند.

تماس با راینر سابین در rsabin@freepress.com. او را دنبال کنید در توییتر @RainerSabin.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net