نظر: همه چیز نگاه تلخ اما وجود خواهد داشت یک فصل لیگ بیس بال

باب Nightengale ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 4:06 PM EDT Jun 16, 2020لیگ اصلی بیس بال کمیسر راب مانفرد م

توسط NEWSAMINS در 28 خرداد 1399

لیگ اصلی بیس بال کمیسر راب مانفرد ممکن است بخواهید به آن می گویند اما من خواهد شد.

وجود خواهد داشت یک فصل بیس بال. من آن را تضمین کند.

لیگ بیس بال بازیکنان ارتباط گفت: شنبه شب که در آن است انجام مذاکره با شرکت قدرتمند خودداری کنند: "به ما بگویید که در آن و زمانی که."

مانفرد roared برگشت در روز پنج شنبه در یک کنفرانس تلفنی با صاحبان تیم و صادر تهدید محجبه سوی اتحادیه اروپا گفت: مگر اینکه شما دوباره به چانه زنی در جدول دارد و می خواهد فصل است.

هیچ فصل هیچ تضمینی وجود ندارد از حداقل $1.2 میلیارد دلار در حقوق. شما نمی نیاز به یک حساب توییتر می دانم و اتحادیه بازیکنان خشمگین هستند مانفرد. شما نیازی به روشن کردن تلویزیون و یا رادیو را به می دانم که صاحبان خشم اروپا ،

طرفداران برای اولین بار در این کار جنگ تا حد زیادی در نظر گرفتن بازیکنان در این یکی. در این لحظه بازیکنان گفت: آنها آماده برای بازی هستند و فقط در حال انتظار برای آنها بلیط هواپیما طرفداران تکرار خودداری کنند.

در کلمات مانفرد "این فقط یک فاجعه برای ما بازی کاملا بدون هیچ تردیدی در مورد آن. این نباید اتفاق می افتد و این مهم است که ما پیدا کردن یک راه برای به دست آوردن آن گذشته و بازی برگشت در زمین به نفع طرفداران ما."

هنگامی که? می MLB صاحبان بود شرمنده به یک فصل ؟

مانفرد: MLB کمیسر 'اعتماد به نفس' وجود خواهد داشت 2020 فصل

هنگامی که شما باید 42 میلیون آمریکایی از کار بیش از 100,000 مرده از COVID-19 و یک ملت گریه برای تغییر اجتماعی به پایان سیستمیک نژادپرستی طرفداران بیس بال نمی تواند مراقبت کمتر در مورد pro rata پرداخت تلویزیون ملی قرارداد و یا از دست دادن بلیط درآمد.

آنها فقط می خواهند بازی خود را به عقب.

"صاحبان 100% متعهد به گرفتن بیس بال عقب در این زمینه" مانفرد می گوید.

کلارک می گوید: "بازیکنان می خواهم به بازی."

MLB معاون کمیسر دن Halem و منجر وکیل اتحادیه بروس مایر هیچ چاره ای در این هفته اما به آهن از ایمنی و سلامت پروتکل های ساخت مطمئن شوید که آنها نمی تلف دو ماه از مذاکره بیش از حقوق برای هیچ چیز. سپس مشغول به nitty ریگ دار از یک فصل که چگونه بسیاری از به طور منظم فصل بازی برگزار خواهد شد تحت چه شرایط و چه گسترش postseason خواهد شد.

بازیکنان نمی خواهم یک فصل الاجرا توسط مانفرد هر یک بیش از صاحبان. آنها نمی خواهند به خروشد با خشم هر زمان آنها گام بر روی زمینه نگاه به صاحب جعبه و یا تبدیل به مانفرد هر زمان آنها مصاحبه شده است.

آن زمان برای همه به بازی خوب و مذاکره حل و فصل یکی که نه طرف را پیدا خواهد کرد به خصوص رضایت بخش اما دانستن است که عواقب ناشی از ورزش در حال تعطیل بیش از اقتصاد می تواند ویرانگر باشد.

این شرم آور آن را به این سطح از بی اعتمادی و خصومت. وقتی بیس بال تعطیل در ماه مارس به دلیل همه گیر دو طرف به سرعت به یک توافق قبل از شروع برنامه ریزی شده از این فصل است.

آنها در ابتدا امیدوار بودند آنها می تواند بازگشت آوریل 10, حتی با طرفداران اما صاحبان معتقد بودند در تمام طول که اگر طرفداران نبودند مجاز به ballparks بازیکنان را به مذاکره پرداخت برش از خود سرشکن حقوق. آن را سمت راست وجود دارد در سیاه و سفید. این بازیکنان بودند که تضمین یک سال کامل زمان سرویس گفت: آنها هرگز متوجه آنها ممکن است مجبور به قطع پرداخت باور رفتن آنها پرداخت می شود بسته به تعداد بازی های آنها می تواند بازی کند.

بازیکنان هرگز budged خود را از موضع اصلی. صاحبان در اصل مایل درآمد-های قبل از حرکت به 70% کاهش پرداخت و باریک آن را به 30% نقل مکان کرد بیش از حد به آرامی.

آن را در حال حاضر روشن بازیکن را نمی خواهد یک پنی کمتر از خود سرشکن پرداخت و ظاهرا صاحبان آماده به قبول آن قضاوت از مانفرد نظرات در ای اس پی را نشان می دهد (سه شنبه) کمیسیون از شش ورزشی.

"من امیدوارم که یک بار ما رو به زمینه های مشترک بر اساس این ایده که ما می رویم به پرداخت بازیکنان کامل سرشکن حقوق و دستمزد" مانفرد گفت: "که ما را به برخی از همکاری در شرایط اقدام تحت این توافق است که ما در مذاکره با MLBPA در 26 مارس است."

بنابراین وجود شما آن را دارند -- این بازیکنان را دریافت کامل خود را سرشکن حقوق. سوال این است که چگونه بسیاری از بازی ها خواهد شد و بازیکنان قبول می کنید ؟

مانفرد می تواند تحمیل کوتاه نجومی در حدود 50 بازی اما او خطر شکایت از بازیکنان اتحادیه به دنبال صدها میلیون نفر. اتحادیه آخرین پیشنهاد 89-بازی فصل در حالی که صاحبان به دنبال 72-بازی فصل را با 70% سرشکن پرداخت.

بازیکنان می خواهم به بازی به طور منظم فصل بازی در اواسط ماه اکتبر با یک سری جهانی در ماه نوامبر. به یاد داشته باشید بیشتر بازی های آنها بازی بیشتر به آنها پرداخت می شود. بله بازیکن را به پرداخت صورتحساب هم.

صاحبان می خواهید در این فصل به طور منظم به پایان سپتامبر. 27 با جهان سری پیچیده توسط هالووین. آنها از ترس موج دوم COVID-19 می تواند قبل از موعد مقرر پایان فصل و که شبکه نمی خواهید هر بخشی از postseason بیس بال در ماه نوامبر.

و oh yeah, اگر postseason است از بین برود وجود دارد می رود حداقل 900 میلیون دلار در تلویزیون ملی پول است.

راه حل ساده در این مقطع است که برای یک 65-70 بازی فصل. بازیکنان خود را کامل سرشکن حقوق و دستمزد. صاحبان اضافی دور پلی آف که به معنی تلویزیون بیشتر پول است. و دو طرف می توانید تعیین کنید چه مقدار از حذفی پول می تواند به بازیکنان با توجه به وجود نمی توان یک حذفی, استخر, بدون طرفداران در می ایستد.

راه مذاکرات ایفا کرده و در شده است "فاجعه" در کلمات مانفرد. هیچ یک از معده به تماشای این مبارزه دیگر هیچ.

بازیکنان نمی خواهید به اذیت و صاحبان خسته از بدنام شدن اما به سادگی وجود دارد هیچ چاره ای اما برای یک فصل لیگ بیس بال. مانفرد کار ممکن است برای صاحبان اما میراث او به بازیکنان است.

صاحبان نفرت گرفتن ضربه مالی این فصل اما آنها قطعا می تواند زنده ماندن از ضرر و زیان است. بازیکنان می دانند که آنها نیاز به ایستادن ایالات ویژه با توافق دسته جمعی انقضای Dec. 1, 2021. حرفه خود هستند و کسانی که پرداخت خانه دور می رویم.

وجود خواهد داشت یک فصل است. آن شروع خواهد شد در روزهای 20 تا 27 ژوئیه ماندگار حداقل 65 بازی با مسخره postseason است که به هر کس یک شات برای یک سری جهانی عنوان در یک فصل خواهد شد که برای همیشه به یاد COVID-19 گم می شود.

من آن را تضمین کند.

دنبال Nightengale در توییتر: @Bnightengaletinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن