نظر: موشک می تواند NBA نهایی disruptor در مسیر به عنوان

علامت مدینه ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 1:46 AM EDT Aug 3, 2020دریاچه BUENA VISTA, Fla. – جایی راکت مدی

توسط NEWSAMINS در 13 مرداد 1399

دریاچه BUENA VISTA, Fla. – جایی راکت مدیر کل Daryl Morey و تجزیه و تحلیل کارکنان باید محاسبه جدید فرمول ریاضی.

آن را نشان نمی دهد یک تغییر در هویت. معادله ممکن است فقط تایید هویت در زمینه های مختلف. برای یک تیم است که یک جبهه اتاق و کارکنان مربیگری است که ارزش بالا در 3 نقطه تیراندازی و کوچک-توپ ترکیب اولیه این موشک قطعا آگاه است که مهارت می تواند بهره برداری از مخالفان در NBA playoffs. حتی بیشتر از آن از آنجا که برخی از تیم ها ممکن است کار با صدمات مطبوع و شیمی ناشی از NBA متوقف شود.

"اما این تنها برنامه ما" موشک مربی Mike D'Antoni گفت. "ما به چوب با آن. این چیزی است که ما انجام می دهیم. اما ما قصد داریم به نگه داشتن آن را انجام می دهند. ما احساس خوب با جایی که الان هستیم."

راکت باید احساس خوب با جایی که آنها هستند.

آنها به پایان رسید با یک 120-116 برنده شدن بیش از Milwaukee Bucks در روز یکشنبه در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی پس از بسته شدن از نهایی سه دقیقه با یک 16-4 اجرا شود. راکت (42-24) نیز تنها دو روز برداشته شده از ضرب و شتم دالاس ماوریکس در وقت اضافه پس از غلبه بر هفت نقطه کسری با 45 ثانیه به سمت چپ در سه ماهه چهارم. پس از هوستون را برگشتی و خانه-دادگاه مزیت است تقریبا غیر موجود در NBA دیزنی پردیس, این برنده ميانگين کمی از یک خط پایین چشم انداز. این یعنی همه چیز, هر چند در مورد وضعیت موشک' هویت. با خود خارج تیراندازی و کوچک-توپ ترکیب اولیه این موشک در ابتدا برای تبدیل شدن به نهایی disruptor مسیر به امکان قهرمانی NBA.

"ادبانه ما یکی از بهترین تیم های خارج وجود دارد" موشک گارد جیمز هاردن گفت. "دفاعی اگر ما درگیر است که من فکر می کنم ما شده اند برای چهار چهارم و در وقت اضافه, آن را به سختی برای تیم به ضرب و شتم ما است."

دفاع از شانزه: لوری باعث می شود رپتورز تهدید به بازگشت به فینال

هیچ مشکل: Embiid درصدد مبادله گرم با هم تیمی Sixers

مطمئنا دیگران (54-13) تا به حال یک زمان سخت به ضرب و شتم راکت (42-24) تا حدودی به دلیل غیبت برای Eric Bledsoe و پت Connaughton. هوستون هنوز هم سزاوار اعتباری ،

دیگران رو به جلو Giannis Antetokounmpo تحت سلطه با 36 امتیاز در 14-از-25 تیر اندازی اما سخت و Danuel خانه مجبور دو گردش او در فینال دو دقیقه. حتی اگر دیگران تحت سلطه توهین آمیز شیشه ای (17-6) به دلیل Antetokounmpo و بروک لوپز, موشک هنوز هم محدود آنها دفاعی با اجبار 22 گردش.

"این قلب و خواهد شد. همه می گوید ما در حال کوچکتر. آنها یک زن و شوهر توهین آمیز پرتاب ریباند ما فقط به خاطر اینکه آنها 7 پاورقی و چه چیزی نیست. اما ما فقط باید به مبارزه ادامه" سخت گفت. "هنگامی که ما دریافت کنید که توپ های ما هستید. پس از آن طول می کشد تا خوب روح مبارزه خوب و مطمئن شوید دفاعی ما در حال برقراری ارتباط و بودن در مواضع ما."

در انتهای دیگر هوستون رفت و تنها 21-از-61 از 3 نقطه محدوده. راکت نه اخم. آنها موشک با میل و رغبت بسته NBA رکورد برای اکثر 3-نقطه تلاش در یک بازی به دلیل آنها می دانستند ریاضی در نهایت پیروز در برابر یک دلار تیم ساخته شده است که کمتر تلاش از محیط (9-از-35) و باقی مانده قصد بسته بندی رنگ. با وجود ساخت تنها دو نفر از اول 11 تلاش های هوستون به جلو P. J. تاکر یک گوشه 3-اشاره گر به کاهش دلار' منجر به 112-109 با 2:32 چپ. آغاز شده است که راکت' 16-4 اجرا به بازی.

"ما چیزی است که به نگه داشتن بازی و نگه داشتن ایمان," D'Antoni گفت. "این چیزی است که ما انجام می دهیم. اگر شما از دست دادن شما از دست دادن. اما ما در حال رفتن به بازی راه ما می دانیم که چگونه به بازی. امیدوارم این آثار است. ما باید برخی از بچه ها که دوست دارم انجام آنچه که ما انجام دهد."

که تضمین نمی کند که فرمول ریاضی را کار می کنند.

لس آنجلس لیکرز, L. A. Clippers, دلار و تورنتو رپتورز را عمق بیشتر از یک تیم هوستون که اقبال بیشتر تکیه بر سخت و راسل وستبروک. خود را کوچک و توپ وارد زمین ممکن است از گاز در اجرا یک سری حذفی. اما آنچه در هوستون ممکن است فاقد استعداد و اندازه آنها را با داشتن حق پرسنل به حداکثر رساندن D'Antoni را جرم و Morey را دید. آنها مقدار زیادی از بورس است که می تواند 3 را از جمله سخت, تاکر, Covington, Austin, رودخانه ها, بن McLemore و جف سبز. راکت اضافه خواهد شد و حتی بیشتر 3-نقطه تیراندازی هنگامی که اریک گوردون است که انتظار می رود به بازگشت به پلی آف پس از مجروح شدن دست چپ مچ پا.

آنچه واقعا ترسناک ؟ راکت ممکن است به اوج خود رسید و در عین حال.

سخت به نظر می رسد در اوج مطبوع پس از اقامت منظم با تمرینات و رژیم غذایی در طول وقفه. وستبروک نشان داده که هیچ عوارض بیماری با از دست رفته آغاز از سر اردوگاه آموزشی چرا که او آزمایش مثبت برای COVID-19. در حالی که سخت تقویت هوستون با خود عمدی سرعت و خارج تیراندازی وستبروک کمک می کند تا موشک با سرعت بیشتر درایوهای به سبد خرید و kickouts به بورس است. که توضیح می دهد که چرا این یکی از سخت ترین, لذت بخش فصل پس از درگیری های دو سال گذشته با کریس پل.

موشک' 3-نقطه تیراندازی و کوچک-توپ تطبیق پذیری نیز می تواند ثابت کند کشنده در برابر تیم های دیگر در تلاش برای حرکت فیزیکی و روانی موانع از طریق بقیه NBA دوباره فصل برای دو ماه آینده.

"ما خودمان را" سخت گفت. "این بدیهی است که شما باید به دفاع rebounding و انتقال دفاع. هجومی ما می توانید نمره در هر کسی. هنگامی که ما پیدا کردن که هویت آن خواهید بود ترسناک برای ما است."

بنابراین در حالی که بقیه تیم NBA ممکن است به نظر می رسد غیر قابل پیش بینی راکت نیست. آنها می دانند که نقاط قوت خود را و آن را سوار دانستن شانس ممکن است بازی را به نفع خود.

"ما یک تیم است که آماده است برای مقابله با برگشتی" D'Antoni گفت. "بدیهی است که طولانی است. اما آن را به برخی از بزرگ بسکتبال است."

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز NBA نویسنده علامت مدینه در Twitter, Facebook و Instagram.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن