نظر: فیلیس جورج بود پیشگامی زنان در رسانه های ورزشی, یک هدیه و مدل نقش ما فراموش نخواهد شد

کریستین Brennan ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 6:00 PM EDT مارس 17 سال 2020آن مه سال 1994 و گوینده ورزشی L

توسط NEWSAMINS در 29 اردیبهشت 1399

آن مه سال 1994 و گوینده ورزشی Lesley Visser مشغول به کار بود او اولین Kentucky Derby برای ABC ورزشی. به عنوان او انجام مصاحبه همراه میلیونرهای ردیف قبل از مسابقه Visser ضربه به فیلیس جورج سابق از دست آمریکا و بانوی اول سابق کنتاکی و sportscasting پیشگام که به عنوان Visser گفت: "به عنوان محبوب به عنوان دربی خود را."

جورج در زمان یک نگاه Visser و او را شگفت زده کرد با یک پیشنهاد.

"عسل که کلاه است و نه فقط تا شبکه با کیفیت. چرا شما نمی به من؟"

Visser پوشیده بود "یک قابلیت جمع شدن راحت بژ فدورا چیز" او گفت:. "آنچه که من می دانم؟"

ناگهان او یک کلاه های مختلف. "فیلیس اصرار داشت بنابراین من گفت:" خوب لطف و ما روشن است و من در زمان این صورتی زیبا و کلاه سفید که تا به حال به ارزش حداقل 500 دلار بیشتر از من بود."

در میان بزرگترین: این همه وقت بزرگترین صداها از رادیو و تلویزیون به عنوان NFL

'قانون کلاس در هر راه': واکنش جهان به فیلیس جورج مرگ

Visser گفت: این داستان در روز یکشنبه بعد از ما متوجه شدیم که فیلیس جورج مرده بود در سال 70 بعد از یک مبارزه طولانی با یک اختلال خونی نادر. فیلیس هموار راه را برای Lesley و من و هزاران نفر از زنان مانند ما برای ورود به رسانه های ورزشی. در طول سال ها او مهربان و بخشنده مدل نقش. زمانی که او با ارسال یک ایمیل گفت: او دوست داشت یک ستون و یا یک تلویزیون ظاهر آن را به یک هدیه ارزشمند – عنوان شد که کلاه دربی در سال 1994.

"فکر می کنم در مورد آنچه فیلیس آیا برای من که در روز" گفت: Visser در حال حاضر یک سالن از شهرت پخش. "آن را به او نشان داد خواهری. آن نشان داد که چگونه او ریشه برای شما. او در مورد مراقبت از شما. اگر او فکر یک قطعه کوچک از توصیه شما را به برخی از اعتماد به نفس او می خواست به آن لحظه و ارائه به شما کمک کند. به همین دلیل بسیاری از مردم احساس کردند به او نزدیک است. او را درمان نمی کنند و خودش را مانند یک هنرمند مشهور. این که چگونه سخاوتمندانه او بود. آن را مانند آنچه مال من است مال شما."

در اواسط دهه 1970 در حال رشد به عنوان یک طرفدار ورزش یک ورزشکار و یک غنچه های ورزشی, روزنامه نگار, من می دانستم که هرگز زنان می تواند نوشتن در مورد ما محبوب ترین ورزش, فوتبال, بیس بال, بازی بسکتبال. من تو را دیدم هیچ اشاره از این در بخش های ورزشی در شهر من از تولیدو اوهایو و یا در دیترویت و شیکاگو مقالات ما اغلب به عنوان خوانده شده.

وارد فیلیس جورج. هر یکشنبه وجود او یکی از مشخصات بالا ستاره در CBS "NFL امروز" ملت برتر قبل از بازی فوتبال نشان می دهد. این یک هیبت الهام بخش نقش یک زن و آن را به من نشان داد که واقعا وجود دارد ممکن است یک جایی در رسانه های ورزشی ،

جالب اینجاست که من هرگز ملاقات فیلیس در فرد اگر چه ما در صحبت با تلفن چند بار و رد و بدل ایمیل عمدتا پس از من تا به حال شده است در هوا با دخترش پاملا براون در سی ان ان.

آن را در طول یک مکالمه تلفنی در سال 2010 حدود یک امکان جدید و ورزش زنان بحث نشان می دهد که فیلیس ذکر است که دختر او زندگی می کردند در واشنگتن به عنوان من کار می کرد و در هوا با محلی وابسته به ABC WJLA. وقتی پاملا نقل مکان کرد و به سی ان ان و من وجود دارد صحبت کردن در مورد ورزش ما اغلب ضربه به در اتاق گریم یا در تنظیم و ما همیشه مورد بحث ما موضوع مورد علاقه: او فوق العاده است.

"او یک پیشگامی" پاملا به من گفت که روز شنبه در یک مصاحبه تلفنی با برادرش لینکلن. "او را شکست سقف شیشه ای و هنگامی که او برای اولین بار شروع به او کردم خیلی پست نفرت چرا که مردم عصبانی بودند که او یک زن در میدان جنگ. اما او استقامت از طریق آن, و او به من بگویید که هنگامی که او را متوقف خواندن ایمیل نفرت و تنها خواندن نامه های خوب را به او آنقدر اعتماد به نفس, بنابراین من استفاده می شود که قطعه ای از مشاوره در خود من حرفه ای است."

پاملا در حال حاضر سی ان ان ارشد کاخ سفید خبرنگار و لینکلن یک تکنولوژی کارآفرین هر دو خندید مورد چگونگی واکنش مردم زمانی که آنها متوجه شدم که مادر خود بود.

"من هرگز فراموش نکنید که در (شمال) Carolina جایی که من به مدرسه رفت" پاملا گفت: "و من مادر به نوار با من و همه دوستان من' پدران بودند و آوردن او عکس. آنها فقط نمی تواند بر این باورند که فیلیس جورج وجود دارد."

"وجود دارد از جمله احترام به او" لینکلن گفت. "مردان واقعا مورد احترام او و زنان بودند مرعوب او."

Visser شد پوشش New England Patriots برای بوستون گلوب در سال 1976 زمانی که او برای اولین بار ملاقات جورج در Foxborough.

"او نمی توانست گرمتر آبپاش جذابیت خود را در اطراف برای همه از مربیان به بازیکنان به توپ پسران به رسانه ها. او درمان من مثل یک خواهر. او oozed دوستی است. او هرگز شما فکر می کنم او فیلیس جورج و من نه. من فقط مشاهده کردم و فکر کردم جای تعجب نیست که همه از امریکا است که در عشق با او."

برای Visser, برای من, برای بسیاری از زنان زیر در جورج قدم به قدم آن را ما در اولین آخر هفته بدون ورزش, اما از آن است که ما بدون چنین یک نماد مهم.

گفت: Visser: "برای زنان در این کسب و کار ما از دست یک غول مهربان."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب