نظر: COVID-19 truthers در ورزشی مانند مایکل پورتر جونیور تضعیف لیگ' راه اندازی مجدد موفقیت

دن Wolken ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 2:03 PM EDT Jul 29, 2020مایکل پورتر جونیور حادثه ناگوار در Snapch

توسط NEWSAMINS در 9 مرداد 1399

مایکل پورتر جونیور حادثه ناگوار در Snapchat شنبه که در آن دنور ناگتس رو به جلو از خود نشان می دهد به هر دو ضد vaxxer و قابل ملاحظه ای نادان توطئه نظریه پرداز است هیچ خنده ماده.

در رد یک بیماری همه گیر است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 150 ، 000 آمریکایی ها به عنوان "پر از شکوفه" و "استفاده می شود برای کنترل جمعیت" که 22 سال اعلام شده نه تنها خیره کننده عدم نگرانی در مورد یک بحران بهداشتی است که لمس هر کس در برخی از راه, اما همچنین اطلاعات و سواد رسانه ای مشکل است که واقعا صدمه دیده این کشور توانایی برای حل این مشکل است.

آن را نیز باید یک هشدار برای قهرمانی در لیگ تلاش برای بازگشت تحت این شرایط دشوار وجود دارد: COVID-19 truthers در میان شما و تردید خود را در مورد جدی بودن این ویروس ممکن است مطرح بزرگترین خطر از همه به موفقیت خود را.

بررسی: MLB تعیین اینکه آیا Marlins پرداخت خواهد شد برای به تعویق افتاد, بازی

'حقیقت این است که وجود دارد هیچ جایی مانند خانه': بی خانمان Blue Jays تنظیم به زندگی در جاده ها

با خیال راحت پناه میبرند در NBA حباب آن را کمتر احتمال دارد که پورتر توطئه مزخرف می توانید هر گونه آسیب واقعی به غیر از به تصویر لیگ. اما اگر ورزش در حال بازتابی از جامعه آن را مجازی تضمین می کنند که شما به عنوان برون یابی از طریق غیر حباب مانند لیگ MLB, NFL و کالج فوتبال وجود دارد احتمالا حداقل یک یا دو نفر در هر اتاق قفل که نمی خواهید مطابق با ماسک-پوشیدن یا اجتماعی فاصله زمانی که آنها در ساعت هستید چرا که آنها به سادگی باور نمی کنم این یک معامله بزرگ است.

در اوایل روز سه شنبه در واقع آریزونا دیلی استار گزارش داد که offensive lineman ادگار Burrola به حالت تعلیق در آمد از دانشگاه آریزونا تیم فوتبال و بورس تحصیلی کاهش می یابد چرا که او در برابر پروتکل های ایمنی.

"اگر شما نمی خوای توجه به پروتکل پوشیدن ماسک تمام چیزهای که ما فقط می توانید نیست که شما در اطراف" مربی کوین Sumlin گفت.

به دنبال از طریق Burrola خوراک توییتر آن را هیچ جای تعجب است که آریزونا پروتکل های ایمنی ناشی از اصطکاک است. هر چند ممکن است 30 جیر که گفت: "COVID-19 جعلی است" ظاهرا حذف شده از حساب خود را با توجه به Daily Star حساب خود فونت های جناح راست الگوهای رفتاری نادرست و افشا و خنثی تئوری توطئه موضوعات اعم از بیل گیتس برای والت دیزنی به Pizzagate به جفری اپستاین. در واقع در جولای 21, Burrola در توئیتر خود نوشت: "من هنوز هم باور نمی اپستاین مرده است. El Chapo موفق به فرار از زندان در کشور خود شما فکر می کنم اپستاین نمی توانید؟"

اشاره این مسائل نیست در نظر گرفته شده به شرم یک مرد جوان که مانند میلیون ها نفر از دیگران کشیده شده به تب باتلاق دروغ که در حال تبلیغ در اینترنت است. اما خیلی از این تمایل به خرید به راحتی disprovable توطئه متصل است به این واقعیت است که یک راه بیش از حد-بخش بزرگ از جامعه فقط نمی COVID-19 جدی و در حال کمک به گسترش ویروس.

و آنها بیش از همه ،

که به ارمغان می آورد به ذهن ما نمی شنید بسیار به تازگی از نواک جوکوویچ شماره 1 تنیس در جهان است. اما قبل از اینکه او بیمار خود را با COVID-19 او مکرر حضور در Instagram زنده و صحبت چند بار با Chervin Jafarieh خود توصیف "سلامتی گورو" که قادر به استفاده از یک 17-زمان گرند اسلم قهرمان برای ترویج محصولات از وب سایت خود را و فشار مسخره شبه علم مانند ساختار مولکولی آب در حال تغییر تفکر مثبت است.

جوکوویچ که همچنین نشان داد او مخالف اجباری COVID-19 واکسیناسیون به منظور قادر به سفر در تنیس تور به وضوح نمی کنند این ویروس به طور جدی. او آدریا تور سری از نمایشگاه مسابقات شبیه آنها برگزار می شد در قبل از coronavirus جهان قابل مشاهده و اقدامات احتیاطی می ایستد و پر از طرفداران. در شب, بازیکنان, نوشته شده در عکس ها و ویدیو کلیپ ها را در رسانه های اجتماعی از خود مهمانی و بغل کردن و بازی بسکتبال بازی ها.

سه بازیکن دیگر برخی از کارکنان و جوکوویچ را Jelena همه از این رویداد تست مثبت و یکی از آنها گریگور دیمیترو نشان داد که به تازگی ویروس ساخته شده او بسیار بیمار بود و او هنوز هم در مبارزه با برخی از خستگی.

متاسفانه لیست COVID-19 truthers در ورزش است دیگر. Detroit Lions دفاعی مقابله با دا'Shawn دست مشترک یک ویدیو در Instagram با 300,000 نمایش که ادعا تعداد مرگ و میر واقعی نیست و ادعا می کند که coronavirus است که به سادگی یک نیرنگ برای سرپوش اقتصادی جهان سقوط. لیکرز مرکز دوایت هاوارد گفت: به تازگی در Instagram زندگی می کنند که او را مخالف واکسیناسیون. جک Del Rio, دفاعی هماهنگ کننده واشنگتن تیم فوتبال تایید شده یک ویدیو را پس از آن گرفته شده را توسط توییتر به دلیل گمراه کننده COVID-19 ادعاهای ساخته شده توسط هوستون دکتر استلا امانوئل که هم مقصر شرایط خاص پزشکی در رویای داشتن رابطه جنسی با شیاطین.

روشن است که اطلاعات غلط است رفتن به ادامه به یک چالش عمده برای ورزش است.

زمانی که کالج, بازیکنان فوتبال برگشتم به دانشگاه در ماه ژوئن یکی از دلایل شما را دیدم برخی از شیوع بیماری در مکان هایی مانند ایالت کانزاس و LSU است چرا که بازیکنان نمی, آن را به طور جدی به اندازه کافی و رفت و به احزاب و یا میله که در آن مریض شدم و سپس گسترش آن به هم تیمی. کسانی که تجربه ترس بسیاری از مردم راست با توجه به عواقب ناشی از بودن جدا شده به مدت دو هفته و حتی با یک مورد خفیف.

اگر و هنگامی که یک واکسن برای COVID-19 توزیع شده است وجود دارد در حال رفتن به یک مشروع گفتگو به حال در مورد اینکه آیا باید آن را اجباری برای بازی های ورزشی و یا سفر در سراسر مرزها به خصوص با توجه به رکورد سرعت در آن جهان امیدوار است به منظور توسعه این واکسن.

اما در حال حاضر ضد vaxxers یک مسئله ثانویه به که چگونه بسیاری از بازیکنان صرف زمان در یک بازی بیس بال باشگاه وانجمن یا یک NFL اتاق قفل و یا یک کالج, خوابگاه,,,, فکر می کنم در همان راه به عنوان پورتر که این کاملا پر از شکوفه (نیست) و این که ماسک-پوشیدن است برای کنترل جمعیت به جای حفاظت (واقعا). و چگونه از یک خطر مطرح می کند که در یک محیط که در آن بازیکنان اساسا رفتن به رایگان به عنوان آنها لطفا زمانی که آنها به خانه ؟

با COVID-19 آنقدر شایع در امریکا, هیچ چیز وجود دارد که به طور کامل عاری از خطر. مردم ممکن است همه چیز را راست و هنوز هم قرارداد virus سهوا و گسترش آن را در یک اتاق قفل است.

اما ورزشکاران که بی پروا رفتار انگیزه این ایده این است که همه یک فریب دادن خودشان هم تیمی های خود را و بقیه از ما در خطر است. و هنگامی که آنها با استفاده از پلت فرم خود را و بد نامی برای ترویج آن خطرناک نظرات در رسانه های اجتماعی آنها نیاز به برای نام آن و یا دیگری ما امید کمی برای رسیدن به طرف دیگر از این بیماری همه گیر در هر زمان به زودی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب