Oklahoma State مایک Gundy وعده تغییر پس از OAN پیراهن جنجال

اکلاهما, شهرستان Oklahoma State در حال اجرا پشت Chuba هوبارد و مربی مایک Gundy نظر می رسد که اتو کردن تفاوت های خود را در حال حاضر.

هوبارد پیشنهاد دوشنبه او ممکن است تحریم این برنامه پس از Gundy عکس پوشیدن یک تی شرت ترویج یک امریکا اخبار شبکه یک راست کانال خبری است که ستایش شده است توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

Gundy دیده می شود در یک عکس در توییتر پوشیدن پیراهن با حروف OAN. در یک صدای جیر جیر پاسخ به عکس هوبارد می گوید: “من نه برای این است. این است که به طور کامل نسبت به همه چیز که در جامعه و این غیر قابل قبول است. من نمی خواهد انجام هر کاری با Oklahoma State تا همه چیز تغییر کند.”

Gundy نظرات رهبری مدرسه جمهور و مدیر ورزشی به صدور بیانیه نگرانی و پشتیبانی.

هوبارد که سیاه شده است و بیشتر فعال در رسانه های اجتماعی پس از جورج فلوید, گزارشی مرد پس از فوت سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس فشرده زانو خود را در برابر فلوید گردن برای چند دقیقه. هوبارد شده است حمایت از تظاهرات که فوران در سراسر جهان فلوید پس از مرگ است.

Gundy و هوبارد بعد از آن به نظر می رسد با هم در یک فیلم کوتاه در توییتر. Gundy گفت: “در دیداری با این تیم و ایجاد تنظیمات.

“در نور از امروز, صدای جیر جیر, با تی شرت پوشیده بود آشنا شدم و با برخی از بازیکنان و متوجه شدم این یک موضوع بسیار حساس با آنچه که در جامعه امروز است,” او گفت:. “بنابراین ما تا به حال یک جلسه بزرگ و (من) آگاه ساخته شده از برخی از چیزهایی که برخی از بازیکنان مانند است که می تواند به سازمان ما و فرهنگ ما و حتی بهتر از آن است که در اینجا در ایالتی اوکلاهما. من به دنبال به جلو به ساخت برخی از تغییرات و آن را در بالا شروع می شود با من و ما روزهای خوب در پیش است.”

هوبارد عذرخواهی کرد برای استفاده از رسانه های اجتماعی به هوا نگرانی خود را به جای رفتن به طور مستقیم به Gundy.

“من شروع کردن اول گفت من رفتم در مورد آن راه اشتباه با به Tweeting” هوبارد گفت. “من نه کسی که به صدای جیر جیر چیزی را تغییر دهید. من باید رفت و به او به عنوان یک مرد. من بیشتر در مورد عمل است. به طوری که بد بود از طرف من. اما از هم اکنون ما در حال رفتن به تمرکز بیشتر در آوردن تغییر و این مهم ترین چیز است.”

هوبارد جیر نشان داد برخی از مسائل که حباب در زیر سطح. چندین فعلی و سابق ایالتی اوکلاهما ورزشکاران او را پشتیبانی می کند. زمان linebacker آمین Ogbongbemiga اعلام کرد: “موضع من با او!” سابق و کابوی ها در حال اجرا بازگشت عدالت هیل در حال حاضر با بالتیمور ریونز در توئیتر خود نوشت: “OSU دو و میدانی و دانشگاه نیاز به تغییر عمده. 100 ٪ پشتیبانی brotha.”
هوبارد نظرات ارسال امواج تمام راه را به بالا از دانشگاه.

“من می شنوم و احترام به نگرانی های ابراز شده توسط سیاه و سفید ما دانشجو-ورزشکاران” Oklahoma State جمهور سوختگی Hargis در بیانیه ای گفت. “این یک زمان برای وحدت هدف برای مقابله با نابرابری نژادی و بی عدالتی است. ما نمی خواهد تحمل حساس رفتار با هر کسی در Oklahoma State.”

این بحث نیز توجه Oklahoma State مدیر ورزشی مایک دارنده.

“این بعد از ظهر شده است بسیار نگران کننده” دارنده در بیانیه ای گفت. “توییت از فعلی و سابق بازیکنان از نگرانی.”

یک OAN, مفسر لیز ویلر به تازگی توصیف Black Lives Matter جنبش به عنوان یک “کمدی” صحبت می کند که برای “سرکوب” و “انتقام است.”

Gundy صحبت در مورد علاقه خود را برای OAN در طی یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران در مارس که عمدتا متمرکز بر بیماری همه گیر کوروناویروس.

“من کوه در می رم از طریق ایستگاه” او گفت:. “من در بر داشت یک — من حتی نمی دانم اگر کسی در این مورد می داند. آن را به نام OAN. آن را به نام یکی از امریکا ، و پس از آن طراوت بود. آنها فقط گزارش اخبار. هیچ تفسیر وجود ندارد نظرات خود را در مورد این. هیچ سمت چپ وجود دارد ، آنها فقط گزارش اخبار است.”

ستایش خود را برای OAN و پس از چند دقیقه و توضیح داد که چگونه او احساس “رسانه” شده بود بیش از حد منفی در پوشش خود را از آنچه او به نام “چینی virus.” او عذرخواهی کرد و چند روز بعد.

“من آگاه شده است که از نظر من کنفرانس مطبوعاتی را به جرم برخی از” Gundy در بیانیه ای گفت. “هرگز من قصد توهین به کسی و عذرخواهی می کنم. اولین اولویت من است و همیشه خواهد بود که دانشجویان ورزشکار و انجام آنچه که بهترین است برای برنامه و دانشگاه.”

در همان مصاحبه Gundy گفت: او طرفدار سریع بازگشایی مدرسه, امکانات, اما, Oklahoma State مخالفت با جدول زمانی خود را. این مدرسه به تازگی بازگشایی امکانات آن تنها به چند بازیکن تست مثبت برای coronavirus. Ogbongbemiga گفت در توییتر که او آزمایش مثبت پس از او با حضور در یک اعتراض در تولسا.

Gundy خطاب فلوید مرگ و پس از آن نا آرامی های مدنی در بیانیه ای در توییتر: “من خدا را شکر در یک محیط با Oklahoma State football و کابوی ما فرهنگ که در آن به یکدیگر احترام بگذارند. 200 نفر در خانواده ما درک و قدردانی از تنوع و دلسوزی برای یکدیگر است. من امیدوارم که ما به جای خشم با احترام و همه گرد هم می آیند.”

هوبارد شد پیش نویس NFL-واجد شرایط اما او تصمیم به بازگشت به مدرسه. او یک تیم آمریکایی و AP بزرگ 12 بازیکن تهاجمی از سال فصل گذشته به پایان رسید و هشتم در Heisman جایزه رای گیری. او 2,094 فتح کرد گرفته شد عجله متری دوم-بهترین تک فصل و در مجموع در مدرسه تاریخ انتهایی تنها بری سندرز’ 1988 Heisman جایزه برنده شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de