اوهایو سخنران سرپرست خانوار تحت تعقیب فدرال در مورد رشوه خواری; عنوان محروم در 90-0 رای

آنا Staver و جسی Balmert ایالات متحده آمریکا امروز شبکهمنتشر شده 11:06 AM EDT Jul 30, 2020کلمبوس, اوهایو – این

توسط NEWSAMINS در 9 مرداد 1399

کلمبوس, اوهایو – این دیگر "بلندگو" لری سرپرست خانوار.

در دو حزبی 90-0 رای اوهایو خانه عضو حذف شده به تازگی تحت تعقیب جمهوری خواه از پست خود از دولت و مجلس. اتاق پس از آن احتیاج به جمهوری خواهان سعی کنید به کشف کردن یک جانشین.

نه اعضای رای ندادند از جمله سرپرست خانوار بود که در حال حاضر نیست. او دستگیر شد هفته گذشته در racketeering اتهامات همراه با چهار همکاران.

یک هیئت منصفه فدرال تحت تعقیب Housholder و چهار نفر دیگر روز شنبه در آنچه محققان می گویند یک $61 میلیون رشوه طرح.

دولت سابق مجلس و چهار نفر دیگر چهره racketeering اتهام را به اتهام توطئه که قریب پول از کسب و کار مانند FirstEnergy از طریق تاریک پول و گروه های PACs. هدف: انتخاب سرپرست خانوار به عنوان سخنران تصویب 1.3 میلیارد دلار کمک مالی برای دو نیروگاه در شمال اوهایو و دفاع از یارانه ها برابر یک همه پرسی برای جلوگیری از آنها را.

دیگران تحت تعقیب عبارتند از:

  • متی Borges سابق حزب جمهوری خواه اوهایو صندلی و مشاور;
  • نیل کلارک بنیانگذار اعطای خیابان مشاوران;
  • ژوئن Cespedes, co-founder از Oxley در کلمبوس;
  • جفری Longstreth مشاور سرپرست خانوار.
  • نسل در حال حاضر 501(c)(4) غیر انتفاعی مربوط به سرپرست خانوار و Longstreth.

همه بی گناه هستند که خلافش ثابت است. هر چهره تا 20 سال در زندان اگر محکوم کرد.

"تاریک پول یک زمین پرورش برای فساد. این تحقیقات همچنان ادامه دارد" گفت: Dave DeVillers ایالات متحده وکیل برای منطقه جنوبی در بیانیه ای.

اعلام شد کمتر از یک دقیقه قبل سرپرست خانوار برداشته شد از سمت خود به عنوان رئیس اوهایو در مجلس نمایندگان.

هرمان قابیل: سابق جمهوری خواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری می میرد و پس از نبرد با COVID-19

جستجو برای یک جایگزین

دو حزب جمهوری خواه مردان در حال رقابت برای صندلی در افتا اما هنوز معلوم نیست که آیا هر کدام از آنها دارای 50 رای مورد نیاز برای برنده شدن در آن است.

دولت Rep. باب Cupp R-Lima, به نظر می رسد به جلو دونده پس از سه نفر از رقبای خود کاهش یافته است و انداخت حمایت خود را پشت سابق ایالت اوهایو دادگاه عالی عدالت.

"من سپاسگزار برای حمایت از همکاران محترم امروز" Cupp در بیانیه ای گفت. "این ضروری است که ما شروع به بازسازی اعتماد عمومی در اتاق و خدمت به مردم اوهایو با یکپارچگی آنها سزاوار است."

چند قانونگذاران گفت: Columbus Dispatch از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه آن را هنوز هم ممکن است آنها را ترک خواهد کرد کلمبوس در روز پنج شنبه بدون انتخاب یک رهبر جدید است. سرپرست خانوار دوم در دستور بلندگو Pro Tempore جیم ساقی از Oakwood, اوهایو است که هنوز هم در حال اجرا برای موقعیت.

"من فکر می کنم این نمونه جمهوریخواهان حماقت جایی که آنها هستند قادر به رسیدن یک توافق و سپس به خانه می ایستد در سردرگمی و مردم اوهایو در سمت چپ در برزخ" نوشته. اریکا کراولی D-Columbus گفت.

خانه رفت و مدت شش هفته بدون سخنران در بهار سال 2018 پس از آن سخنران صخره Rosenberger استعفا داد چرا که خود تحقیقات فدرال ممکن است برای اخاذی رشوه خواری و سفر در عمل نقض شده است.

به طور سنتی حزب اکثریت میدارد سخنران مهم نیست که چه مدت آن طول می کشد. رئیس سابق Ryan Smith انتخاب شد در 11 رای گیری پس از Rosenberger خروج. اما سرپرست خانوار را شکست قالب در ژانویه 2019 زمانی که او 26 دموکرات قرار داده و او را بیش از بالا.

دموکرات ها بعید است که به انجام است که دوباره این زمان در اطراف.

"من فکر نمی کنم وجود دارد تمایل به رای دادن برای یک جمهوری خواه" Rep. جف Crossman D-پارما گفت. "این چپ یک طعم و مزه بد در دهان افراد چه اتفاقی افتاده است."

او همچنین می گوید جمهوری خواهان نیاز به تماس با دیگر رای به اخراج سرپرست خانوار از اتاق به عنوان به خوبی به عنوان او را حذف به عنوان سخنران.

"چرا ما آتش بلندگو؟" Crossman پرسید. "من فکر می کنم آن است که ناعادلانه به نگه داشتن کارکنان ما پاسخگو به خانه منشور اخلاقی اما ما نیست مقامات منتخب."

آمریکا به نظر می رسد تمایلی به قدم که در بخشی به دلیل سرپرست خانوار در حال اجرا است unopposed در سال 2020 انتخابات و به سادگی می تواند به بازگشت به اتاق در ژانویه. و البته از نظر حقوقی او باقی مانده است تا گناه و اثبات جرم.

"بزرگترین چیزی که در اطراف است که به علت فرآیند" Rep. پل Zeltwanger R-میسون گفت. "من می خواهم برای به حداقل دیدن یک روز در دادگاه برای پاسخ."

Zeltwanger مخالف حزب خود تصمیم به حذف سرپرست خانوار به عنوان سخنران.

اما اگر او را به انتخاب یک رهبر جدید او را پشت سر ساقی. محافظه کار جمهوری خواه مانند Rep. Nino حیاتی نیز حمایت ساقی که باید ترک مجلسی پس از این سال با توجه به محدودیت مدت.

"وجود دارد نه بسیاری از شرافت و نجابت در کلمبوس و یا در هر نقطه در سیاست اما جیم ساقی است که در واقع یکی از چند" ویتال نوشت: در Facebook پست چهارشنبه.

حیاتی اظهار تاسف این واقعیت است که اکثر Ohioans نمی خواهد می دانم که چگونه جمهوری خواهان انتخاب سخنران بعدی دلیل آن می تواند انجام شود با استفاده از راز برگه های رای در یک جلسه خصوصی.

"حزب خواهد شد و سپس می گویند مهم نیست که چه کسی برنده ما باید برای همه" گرد هم می آیند و عمل می کنند مانند همه ما به حمایت از کسی که برنده اکثریت آرا در طبقه" ویتال نوشت. "من در آن گروه فکر می کنم ذهنیت است. به اعتقاد من در مجموع شفافیت است."

کمک: جسی Balmert Cincinnati Enquirer

پیگیری خبرنگار آنا Staver در توییتر: @annastavertinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن