بدنام داوری فرشته هرناندز در بیشتر مشکل با MLB

فرشته هرناندز ممکن است ساخته شده یکی دیگر از بد تماس بگیرید. جانباز داوری — برچسب "به عنوان بد به عنوان وجود د

توسط NEWSAMINS در 20 خرداد 1399

فرشته هرناندز ممکن است ساخته شده یکی دیگر از بد تماس بگیرید.

جانباز داوری — برچسب "به عنوان بد به عنوان وجود دارد" توسط پدرو مارتینز پس از یک فاجعه 2018 Yankees-Red Sox بازی حذفی — گفته eavesdropped در یک MLB تحقیقی تماس در ماه ژوئیه گذشته که متمرکز در 14 دقیقه تاخیر در طول یک بازی بین Red Sox و اشعه با توجه به سردرگمی بیش از قوانین لیگ با توجه به MLB براده در یک طرح دعوی در دادگاه مربوط هرناندز.

جو تره و سپس بازی را رئیس بیس بال افسر ادعا هرناندز — سرپرست خدمه رئیس برای بازی — و نه قطع کردن تلفن در هنگام مصاحبه به پایان رسید و ادامه داد: گوش دادن به این سوال از داوری اد Hickox. یک ماه بعد MLB مصاحبه هرناندز دوباره به بحث در مورد اتهام استراق سمع. پس از حوادث توره اعلام کرد هرناندز می توان از این موقعیت اقدام خدمه ارشد.

"همانطور که می دانید اعضای کمیساریای اتاق مصاحبه شما و سپس اد Hickox در back-to-back مکالمات تلفنی در مورد جولای 24 حادثه" توره نوشت: به هرناندز با نامه کپی در MLB را براده. "این شد به صورت هدفمند برنامه ریزی شده به عنوان جداگانه مکالمات هر دو برای اطمینان از محرمانه بودن و برای جلوگیری از بدسم از خاطرات. در پایان مصاحبه خود را ناشناخته به هر کس دیگری در شما باقی مانده در خط طول Hickox مصاحبه.

"شما اذعان کرد که شما آگاه بودند قبل از تماس های که آنها در نظر گرفته شده به طور جداگانه و نه اختلاف است که شما باقی مانده در خط. در عوض شما ارائه شده تعدادی از بهانه ای برای چرا شما باقی مانده در خط. شما ادعا نمی دانم که آیا شما قرار است برای ماندن در خط و که به شما می خواستم در دسترس خواهد بود اگر هر چیزی بیشتر بود پرسید: شما ... شما ادعا توجیهی برای ماندن در خط (به آدرس هر گونه سوال بیشتر) گونه های ساده لوحی در نور خود ادعا می کنند که شما فقط شنیده بخشهایی از Hickox تماس بگیرید و این واقعیت است که شما سکوت حتی زمانی که شما شنیده اظهارات Hickox که شما بعد ادعا می شود نادرست است. به سادگی پیدا کنیم و خود را اظهار توجیه باقی مانده در خط به محتمل داخلی ناسازگار استوار بر حقایق است که نادرست هستند و معتبر نیست. به عنوان یک نتیجه, ما به این نتیجه رسیده اند که شما باقی مانده در خط در تلاش برای عمدا و فریب آمیزی استراق سمع در یک مکالمه محرمانه به منظور شنیدن آنچه Hickox می گویند در مورد جولای 24 حادثه است. این یک جرم فاحش."

Angel Hernandez
فرشته هرناندزAP

Hernandez, 58, دارای سابقه acrimony با توره و MLB.

در سال 2017 کوبا متولد داوری شکایت کرد MLB این ادعا که او را ترویج و یا با توجه به یک سری جهانی انتساب به دلیل تبعیض نژادی. هرناندز همچنین ادعا می کند که سابق Yankees مدیر برگزار کرده است انتقام گیری علیه داوری به دلیل یک تماس که رفت و در برابر توره تیم در سال 2001.

هرناندز وکیل کوین مورفی گفته ورزشی خود مشتری هم هیچ مشکلی ادعا MLB بدخشان است قصاص برای هرناندز طرح دعوی در دادگاه.

"وجود دارد یک ضرب المثل قدیمی در میان وکلا اگر شما چیزی برای گفتن در مورد شما و مشتریان شما حمله قربانی" مورفی گفت. "فرشته هرناندز نمی استراق سمع او دعوت شد تا بر روی آن تماس بگیرید ... و MLB فرشته گفت او تصمیم درست."

MLB ذکر شده چند تن دیگر گناهان مرتکب شده هرناندز از جمله درخواست پارچ هومر بیلی برای 11 امضا توپ بیسبال پس از یک هیچ-hitter وظیفه داشتن سه نادرست خواستار لغو توسط پخش در چهار نوبت از بازی 3 از سال 2018 دستگاه های کمک شنیداری بین یانکی ها و Red Sox و با عصبانیت پرتاب خود هدست در طول بازی های مختلف که یک تماس لغو شد با پخش.

"تهدید به تمامیت بازی تحمل نخواهد شد" توره نوشت: در مورد بیلی حادثه است.

هرناندز بود که دستور به بازگشت توپ شد و با ضربه نامشخص خوب است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن