نروژی کروز خط می شود بسته نجات یک روز پس از این هشدار از مالی عذاب

مسافران نگران آینده نروژی کروز خط – و خود را بازپرداخت و یا کروز اعتبار – می توانید آه امداد.

یک روز پس از کشتی کروز اپراتور هشدار داد بحران نقدی که تهدید آینده خود را در آن شرکت داد و گفت: در این صف $2.2 میلیارد دلار منابع مالی جدید است که جزر و مد آن را از طریق این صنعت گسترده shutdown است که ویرانگر کسب و کار.

نروژی کروز خط دارایی گفت: با آخرین تزریق آن را به 3.5 میلیارد دلار رسیده و در آماده است. آن را در بیانیه ای گفت که آن را “به طور قابل توجهی تقویت مالی شرکت موقعیت” حتی اگر خاموش شد به کشیدن شاید تا زمانی که یک سال کامل. به عنوان یک نتیجه از آن هشدار در یک شرکت تشکیل پرونده روز شنبه که آن را نمی ممکن است قادر به ماندن در کسب و کار در حال حاضر است.

“هنگامی که معاملات در حال تکمیل نقدینگی کاهش مدیریت نگرانی در مورد توانایی این شرکت همچنان به عنوان یک نگرانی برای 12 ماه آینده,” نروژ در بیانیه ای گفت:.

در حالی که عمده ایالات متحده بر اساس شرکت های هواپیمایی قادر به دریافت کمک مالی تحت فدرال بسته محرک بزرگترین کروز اپراتورها بسته شدند چرا که آنها در حال ثبت شده در کشورهای خارجی-حتی اگر مانند نروژی آنها دفاتر کسب و کار در میامی. مجبور است که یک تقلا به خط تا سرمایه گذاری به شناور باقی می ماند.

بیشتر: کارناوال برای از سرگیری برخی از کشتی در ماه اوت است. خواهد شد و مسافران کروز در میان coronavirus ابهامات است ؟

در حال حاضر با پول نقد به اندازه کافی به گذشته و به سال آینده, اوراق بهادار, شرکت Wedbush گفت نروژی قرار گرفته است به صورت طولانی از خاموش شدن ناگهانی.

آن را “به نظر می رسد برای قرار دادن این شرکت در صدا و موقعیت تحت اکثریت قابل قبول حالات هیچ feat کوچک با توجه به فضایی که آنها نیاز به اجرا از طریق در ماه های اخیر به اطمینان این شرکت بقا” آن گفت: در یک گزارش.

بیشتر: خطوط کروز آهسته به موضوع بازپرداخت: Coronavirus ‘کوتوله هر گونه اختلال در ما تجربه کرده ام’

گمانه زنی ها نبوده است در خاموش شدن پایدار یک سال کامل. ماه گذشته مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از تحمیل 100 روز بدون بادبان پس از سفارش یک دسته از کشتی ها گزارش شیوع کروناویروس در میان مسافران و خدمه با برخی از مخازن در حال تبدیل شده به دور از بنادر در کشورهای مختلف.

هفته گذشته ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان کمیته حمل و نقل و زیرساخت اعلام کرد که در حال بررسی کارناوال Corp. بیش از دست زدن به آن از شیوع بیماری در شاهزاده Cruises, Holland America Line و کاستاریکا, کشتی, کشتی. آن است که این شرکت تا ماه مه 15 به نوبه خود بیش از اسناد داخلی مربوط به شیوع بیماری.

کارناوال می آید زیر آتش: کنگره اعلام کرد کاوشگر به COVID-19 شیوع

بیشتر: تمیز کردن یک شناور ظرف پتری: چگونه است که یک کشتی کروز مقادیر پس از شیوع کروناویروس?

کارناوال کروز خط گفت: این امر رزومه محدود برنامه با هشت کشتی از آمریکا شروع Aug. 1. آنها را شامل گشت از گالوستون تگزاس و از میامی و بندر کاناورال در فلوریدا.

نروژی کروز خط Holdings عمل 28 کشتی. در علاوه بر این به گل سرسبد نروژی کروز خط با نام تجاری آن نیز به اجرا در اقیانوسیه گشت و Regent Seven Seas Cruises.

کمک: دیوید الیور ایالات متحده آمریکا امروز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>