طناب دار در یافت بابا والاس غرفه یک سوء تفاهم بزرگ: FBI

طناب دار موجود در گاراژ غرفه اختصاص داده شده به راننده نسکار بابا والاس روز یکشنبه در آلاباما Superspeedway تا به حال شده است وجود دارد از اکتبر 2019 معنی این مدار فقط تمام وقت, سیاه, راننده بود که قربانی یک جنایت نفرت FBI به این نتیجه رسیدند سه شنبه.

“اگر چه طناب دار است که در حال حاضر شناخته شده در گاراژ شماره 4 در سال 2019 هیچ کس نمی تواند شناخته شده آقای والاس می توان به گاراژ شماره 4 در هفته گذشته” اف بی آی در بیانیه ای گفت.

اف بی آی گفت: آن را نمی خواهد به دنبال اتهامات فدرال پس از جسم تلقی می شود درب گاراژ طناب از مد افتاده مانند یک طناب. این احتمال وجود دارد استفاده می شود برای حفظ طناب به یک پست یا قطب. طناب دار دیده می شود به عنوان نمادی از نفرت و یک مرجع تاریخی lynchings آفریقایی-آمریکایی است.

هنگامی که طناب دار داشت آن بود که تصور می شود یک جنایت نفرت و عمل تهدید در برابر 26 ساله والاس که دو هفته پیش به اتهام برای نسکار به ممنوعیت مؤتلفه پرچم در تمام حوادث و خواص آن.

این مسابقه در آلاباما Superspeedway به تعویق افتاد یکشنبه و ده ها تن از رانندگان تحت فشار قرار دادند والاس خودرو به جلو در این زمینه قبل از مسابقه صورت گرفت دوشنبه در یک عمل کردند.

“من با افتخار ایستاده که من در هستم. … این ورزش در حال تغییر است” والاس گفت: پس از آن. “معامله ای است که اتفاق افتاده است [شنبه] من می خواستم برای نشان دادن هر کس در آن شما در حال رفتن به دور لبخند من.”

نسکار در بیانیه ای گفت: “ما درک FBI سریع تحقیق کامل و خدا را شکر که به یاد داشت که عمدی نژادپرستانه علیه بابا. ما ثابت قدم باقی می ماند در تعهد ما به ارائه یک استقبال و فراگیر محیط زیست برای همه کسانی که عشق مسابقه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de