هیچ دانش آموزان است. هیچ فارغ التحصیلی. 'Total devastation' در شهرها در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

Zoe نیکلسون و اد Semmler ایالات متحده آمریکا امروز شبکهمنتشر شده 2:51 AM EDT مارس 16 سال 2020زمانی که دانشجویا

توسط NEWSAMINS در 27 اردیبهشت 1399

زمانی که دانشجویان دانشگاه کلمسون به نوبه خود 21, آنها جشن ببر در شهر میخانه با خرید یکی از شهر نوار را یاد "من قانونی!" تی شرت.

در سقوط بازی روز فوتبال طرفداران و فارغ التحصیلان بسته در اطراف میزهای بیلیارد و بر روی پاسیو در فضای باز ترک یک خط از مردم از درب. و در فقط در مورد هر روز به طور منظم یک ببر نارنجی barstool جایی که آنها هر زمان که آنها می آیند برای آبجو و نوار مواد غذایی است.

اما برای دو ماه ببر شهر میخانه نشستم خالی — پس از اینکه مستمر عملیات پس از سال 1977 تا کارولینای جنوبی, فرماندار تگزاس هنری مک مستر اجرایی جهت بسته اتاق ناهار خوری در مارس 13 در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

نوار بازگشایی آن پاسیو در فضای باز برای مشتریان پس از فرماندار کاسته محدودیت در مارس 4. آن اجازه داده شد به بازگشایی برای داخل سالن ناهار خوری در مارس 11, اما تنها می تواند در 50 درصد ظرفیت با توجه به مک مستر اضطراری سفارش.

"این یک بد شانسی واقعی, اما شما می دانید آن را برای خوب بیشتر چون من می توانم به شما بگویم در حال حاضر ... اجتماعی فاصله در یک بار غیر ممکن است" part-owner کامرون Farish گفت: او در یکی از این نارنجی barstools اسلحه عبور و شانه های قوز.

این یک داستان مشابه در سراسر Clemson, کارولینای جنوبی و در کالج شهرهای سراسر کشور که در آن مقاله نشانه های ضبط شده به نوار درب خرده فروشی ویندوز و رستوران ورودی اعلام آنها تا اطلاع ثانوی بسته.

به عنوان متحده اقدام به بازگشایی کسب و کار و راه اندازی مجدد اقتصاد بازرگانان در شهرها هستند و در حال حاضر تنها وارد سنتی خود را آهسته دوره حتی به عنوان آنها نگاه به آینده به سقوط هوا ابری با عدم قطعیت است. با عدم قطعیت در اطراف کالج " برنامه ای برای بازگشایی کارشناسان هشدار می دهند که ممکن است به صورت یک رکود طولانی مدت است که می تواند به معنای "مجموع ویرانی."

را به دانش آموزان نشان می دهد تا برای کالج در پاییز ؟ کالج ارائه یک اشاره. آن را زیبا.

قبل از تعطیلی هیچ کس نمی تواند تصور کند که برای Clemson 50 ساله در منطقه مرکز شهر. تیم فوتبال اجرا از قهرمانی رقیب و 30 درصد افزایش در ثبت نام از سال 2010 رو به افزایش در خیابان دانشگاه بعد از سال 2008 رکود اقتصادی و ساخت و ساز جاده که دلسرد ترافیک از طریق این منطقه است.

در حال حاضر باز پارکینگ و فضاهای خالی پیاده رو را آن همه بیش از حد آسان برای صاحبان کسب و کار مانند Farish به تصور شهرهای خود را در غیاب و یا حداقل بخشی از یکی از دانشگاه های که نیروی حیاتی از اقتصاد محلی.

"اگر وجود نداشت یک دانشگاه کلمسون ... این خواهد بود یک گاو در مزرعه," Farish گفت: تکان دادن به دیوار پوشش داده شده در آبجو و فوتبال پوستر در نوار خود را. "منظورم این است که هیچ چیز در اینجا تا زمانی که دانشگاه اینجا بود."

کالج شهرهای جدید 'شرکت شهر'

بیش از 50 سال گذشته دانشگاه های آمریکا را تبدیل به اقتصادی کوچک گفت: Alan Mallach یک عضو ارشد در مرکز جامعه پیشرفت که مطالعات برنامه ریزی شهری و رشد.

آن را بیش از پنج دهه است که دانشگاه ها واقعا شروع به رشد سوخت عمده بودجه های تحقیقاتی و برنامه های تحصیلات تکمیلی گفت. "اما برای مدت زمان طولانی این نوع آرام نیست مهم اقتصادی عامل است."

به عنوان دانشگاه رشد شهرها به طور فزاینده ای متکی به آنها برای اشتغال و کسب و کار. New Haven, کانکتیکات, برای مثال, یک شهرک صنعتی در دهه 1950 از یک دانشگاه در وسط آن است. امروز دانشگاه ییل اولیه کارفرما و اقتصادی راننده در نیو هاون پس از تولید و صنعت همه از بین رفته.

کالج, شهرهای Mallach گفت: "فوق العاده وابسته به سلامت از دانشگاه به عنوان یک ژنراتور از این شهر سلامت اقتصادی."

شهرهای با سطح بالا چهار سال دانشگاه دیدن اضافی $265,000 از یک سال و اقتصادی افزایش برای هر دانش آموز ثبت نام در مدرسه با توجه به یک مطالعه 2015 از موسسه بروکینگز. نتیجه پر رونق است اما کسب و کار غنی از اقتصاد محلی بسیار تحصیل کرده و ثروتمند مردم است. در Clemson برای مثال قیمت خانه به طور متوسط در حدود $100,000 بیش از اطراف شهرستان.

"کالج شهرهای جای تعجب نیست که همیشه ایستادگی کردن به عنوان این نوع از مکان های که انجام می دهند به مراتب بهتر از شما انتظار می رود که این امن کارفرما وجود دارد گفت:" جنیفر Mapes یک محقق در دانشگاه ایالتی کنت که مطالعات اقتصادی تاثیر آموزش عالی بر اقتصاد محلی است.

در مکان هایی مانند South Bend, ایندیانا, نزدیکی نوتردام دانشگاه کمک می کند تا به طور غیر مستقیم در استخدام 7,700 مردم در صنعت مهمان نوازی. هتل ها و هزاران اجاره کوتاه مدت مانند Airbnbs فقط یک قسمت از $2.65 میلیارد دلار سالانه اقتصادی در منطقه گره خورده است به نوتردام.

بهار مراسم فارغ التحصیلی در نوتردام به تنهایی ارائه سالانه 17 میلیون دلار افزایش برای اقتصاد محلی.

"این ما شلوغ آخر هفته از ماه" گفت: Kurt Janowsky صاحب نابارا مهمان نوازی ، "شروع یک روز پر زرق و برق. ما را رستوران و تهیه غذا فوق العاده شلوغ و بنابراین از دست دادن آن را مانند یک بدن به South Bend."

یک ضربه به دانش آموزان بیش از حد: Coronavirus ما به سرقت برده 2020 فارغ التحصیلی از دانشگاه. ما خود ما ساخته شده.

اما که افسار موفقیت در رونق بار می تواند به معنای افسار شکست زمانی که بار به نوبه خود بد است.

پس از نوتردام را شروع است که برگزار می شود عملا Janowsky تخمین زده است که او در حال حاضر از دست رفته حدود 3.5 میلیون دلار درآمد در چهار رستوران و کیترینگ عملیات به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

حتی به عنوان دانشگاه های سراسر کشور در مبارزه با این معضل چگونه برای بازگشایی کلاس های درس آنها به صورت عمیق نگرانی از چشم انداز از ثبت نام کاهش می یابد. در بالا از آن بودجه دولت در حال تیره و تار وادار برخی از مدارس به نگاه به furloughs و یا اخراج را متوقف اقتصادی خونریزی ساخته شده توسط ویروس.

در دانشگاه ویسکانسین بیشتر از آن 3,500 کارکنان خواهد بود furloughed شش تا هشت روز بیش از پنج ماه است. دانشگاه تنسی پرداخت 15 میلیون دلار در بازپرداخت به دانش آموزان است. دانشگاه کلمسون گفت: آن هیئت امنا آن را از دست بدهد تا به 100 میلیون دلار در صورت برگزاری کلاس های آنلاین در پاییز.

دانش آموزان خسته از کلاس های آنلاین: اما کالج ها نمی توانم بگویم که آیا آنها باز در پاییز سال 2020

به عنوان ضرر و زیان کوه و ثبت نام پیش بینی باقی می ماند نامشخص Mapes گفت: تاثیر دراز مدت در دانشگاه ها می تواند تغییر پارچه آموزش عالی و جوامع آنها در هستند.

"میخوای دیدن این کاهش در ثبت نام که همه در انتظار است" کنت دولت محقق اضافه شده است. "همچنین شما می توانید پتانسیل کاهش کارکنان و اعضای هیات علمی کاهش است که در حال رفتن به را کاهش دهد افرادی که در زندگی محلی است."

Mapes تشبیه کالج شهرهای " وابستگی خود به دانشگاه به زنگ کمربند شهرستانها که یک بار با تکیه بر تولید کنندگان خودرو. "اگر جنرال موتورز کارخانه استخدام هزاران نفر از مردم و سپس آن را خاموش که آن را برای آن شهر. که مجموع ویرانی."

Furloughs, اخراج

عمومی چهار سال دانشگاه — در حال حاضر نیروبخش برای کاهش ثبت نام بیش از ده سال آینده با توجه به کاهش کالج سن جمعیت تبدیل شده اند به طور فزاینده ای متکی به خارج از کشور و دانشجویان بین المللی را برای کاهش حمایت دولت Mallach گفت.

"این واقعا بزرگ مدل کسب و کار برای شروع با" Mallach اضافه شده است. "در حال حاضر بدیهی است که در حالی که دانشگاه بسته است و این یک فاجعه برای storekeepers."

هیئت رجنت در دانشگاه گرجستان تایید جارو furloughs که برش عالی-پرداخت حقوق کارمندان 10 درصد و کل بودجه حدود 14 درصد با توجه به آتن آنلاین. صدها نفر از استادان و محققان و کارکنان اداری را کمتر پرداخت در جیب خود را کاهش توانایی خود را به صرف در مغازه های محلی و رستوران ها.

و حتی اگر دانشگاه ها می توانند رزومه کاری در کلاس های حضوری در پاییز Mallach گفت: انتظارات که اقتصاد محلی خواهد بود زمزمه دوباره در ماه ژانویه هستند "عمیقا غیر واقعی" به خصوص در شهرها.

"(Recovery) خواهد بود به طور بالقوه حتی کندتر از در دیگر بخش های دولت یا کشور است که بیشتر متنوع اقتصاد" Mallach گفت.

لغو اردوهای تابستانی graduations و جهت گیری به معنی Clemson صاحبان کسب و کار باید به "آج آب تا ماه اوت" در حالی که در نزدیکی شهر گرینویل می توانید به بالا و در حال اجرا در چند هفته گفت: Jason بیتی که صاحب یک فروشگاه فریم در کلمسون.

در ضمن این شهر از Clemson پیش بینی 75% کاهش در درآمد هتل در ماه آینده در مقایسه با ماه ژوئن گذشته به معنی یک ضربه به درآمد مالیاتی در نظر گرفته شده برای این شهرستان در پارک ها و تفریح و سرگرمی برنامه های اتاق بازرگانی محلی و مقامات اشاره کرد.

به دنبال و حتی دورتر جلوتر Mallach گفت: تمام ناشناختهها در مورد ویروس و چگونه آن را تحت تاثیر قرار, ثبت نام در دانشگاه دو و میدانی و اشتغال می تواند به معنای سال قبل از کسب و کار می شود به قبل از ویروس سطوح.

"اگر ما در آن پایین جاده در سه سال با بسیاری از بزرگ 'ifs,' همه چیز می تواند اساسا به چیزی بسیار شبیه عادی," او گفت:. "این می تواند بسیار خشن دو سه سال است."

اما Farish که متعلق به اداره ببر شهر میخانه در Clemson از اواخر '90s گفت: مرکز شهر آب و هوا خواهد این طوفان مانند آن است که دیگران قبل از آن است.

"من به یاد داشته باشید بد بار با Clemson ورزشی که در آن ما بود انجام نمی دهد که" او گفت:. "و تکیه سال طول رکود اقتصادی و ... پس از آن این اتفاق می افتد.

"اما ما می آیند از آن است."

کمک: آتن آنلاین خبرنگار لی شیرر

دنبال زو Nicolson در توییتر: @zoenicholson_tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن