‘هیچ توجیهی برای قبول یک 2nd پرداخت برش’: اتباع واشنگتن’ حداکثر Scherzer صحبت می کند در برابر MLB پیشنهاد

اتباع واشنگتن پارچ حداکثر Scherzer که در میان هشت بازیکن در لیگ اصلی بیس بال بازیکنان ارتباط اجرایی فرعی با انتشار بیانیه ای در توییتر در شب چهارشنبه خواستار لیگ پیشنهاد برای بیشتر حقوق و دستمزد کاهش غیر استارتر.

“پس از بحث در مورد آخرین تحولات با بقیه بازیکنان وجود دارد بدون نیاز به تعامل با MLB در هر بیشتر جبران کاهش” Scherzer توییتی. “ما قبلا مذاکره قطع پرداخت در این نسخه از سرشکن حقوق و هیچ توجیهی برای قبول یک 2nd قطع پرداخت بر اساس اطلاعات فعلی اتحادیه دریافت کرده است.”

“من خوشحالم که بازیکنان دیگر ابراز دیدگاه همان” او گفت:, و اضافه کرد که او معتقد است: “MLB اقتصادی استراتژی را به طور کامل تغییر دهید اگر تمام اسناد و مدارک شد و تبدیل به اطلاعات عمومی است.”

در روز سه شنبه, MLB پیشنهاد یک مقیاس کشویی غرامت به بازیکنان. این طرح سه نفر با آگاهی از این پیشنهاد گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی’ باب Nightengale پیشنهاد برای پرداخت بازیکنان سرشکن درصد از حقوق خود را با بازیکنان که بیشترین مصرف بزرگترین کاهش حقوق و دستمزد. MLBPA به نام لیگ های اقتصادی پیشنهاد “بسیار ناامید کننده است.”

Scherzer است که در میان چند بازیکن به وزن در عموم در MLB پیشنهاد برای شروع با تاخیر 2020 فصل در میان coronavirus بیماری همه گیر. Milwaukee Brewers پارچ برت اندرسون و متس نیویورک پارچ مارکوس بود همچنین با انتقاد پیشنهاد در رسانه های اجتماعی شنبه.

بازیکنان مورد توافق در ماه مارس 26 پرداخت می شود در یک سرشکن اساس اما صاحبان به دنبال یک معامله جدید با درآمد انتظار می رود به سقوط به طور قابل توجهی کوتاه به عنوان یک نتیجه از 82-بازی های نجومی و postseason به احتمال زیاد به بازی بدون طرفداران در می ایستد. بازیکنان را پرداخت کاهش بیش از 50 درصد و شاید به اندازه 75% برای بازی را بالا پرداخت می شود بازیکنان.

کمک: باب Nightengale همراه را فشار دهید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de