نیک کردرو جدید شروع می شود سلول های بنیادی درمان به درمان ریه های خود می گوید: همسر آماندا Kloots

چارلز Trepany ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 11:37 PM EDT Jun 5, 2020پس از چند شکست در نیک کردرو سلامت این

توسط NEWSAMINS در 17 خرداد 1399

پس از چند شکست در نیک کردرو سلامت این بازیگر همسر آماندا Kloots است های توسعه های جدید در بهبود خود را.

Kloots گفت: 41 سال برادوی ستاره دچار جدید عفونت ریه در هفته گذشته یکی در یک سری از سلامت موانع از او پذیرفته شد به لس آنجلس سرو-بیمارستان سینا در اواخر ماه مارس برای آنچه که در ابتدا تصور می شود ذات الریه. اولیه coronavirus آزمون آمد تا منفی اما پس از آن تست مثبت بود برای COVID-19. او پس از آزمایش منفی برای ویروس.

بیش از چند هفته کردرو مواجه شده است و چندین عوارض جدی در حالی که دوره نقاهت بعد از ویروس از جمله قطع پا و درج یک ضربان ساز موقت.

Kloots, یک, افراد مشهور, تناسب اندام, مربی, به او در زمان Instagram داستان روز جمعه به رله که کردرو دستخوش سلول های بنیادی درمان با هدف درمان ریه های خود.

"ما شروع کرده اند سلول های بنیادی برای درمان نیک و فقط به پایان رسید," او گفت:. "ما تصمیم گرفتیم در این چند روز پیش و بیمارستان آن را کردم برم."

او افزود که این درمان می تواند "واقعا بزرگ" برای کردرو حتی اگر "وجود دارد مطلقا هیچ تضمین می کند."

"من فقط به این امید که با آن می توانید به او کمک کند. حتی اگر این کمک می کند تا یک درصد درست است ؟ حتی اگر آن را فقط پل ما را به سطح بعدی در شفا برای او. من فوق العاده هیجان زده در مورد آن," او گفت:. "و من نمی توانم صبر کنید برای دیدن اگر هر چیزی از آن می آید برای کمک به تعمیر و تقویت نیک ریه و او هیچ بهتر است. بنابراین انگشتان عبور."

آماندا Kloots است نگه داشتن ایمان پس از گفت 'بار' که نیک کردرو 'برنده' تی آن را'

Kloots نگه داشته است او بیش از 300,000 Instagram followers به خوبی مطلع در کردرو ها بالا و پایین به عنوان او همچنان به دنبال مثبت و به اشتراک گذاری شوهرش موسیقی با نوزاد خود را الویس که اولین تولد بعد از چهارشنبه.

"به من گفته شده است یک زن و شوهر بار که او آن را ندارد. به من گفته شده است برای خداحافظی. به من گفته شده است آن را یک معجزه" Kloots نوشت: در یک Instagram پست چهارشنبه. "من ایمان داشته باشد. ایمان است که کوچک است به عنوان یک دانه خردل اما این است که همه چیز شما نیاز دارید گاهی اوقات. او هنوز هم در اینجا و با وجود شانس می شود کمی بهتر در هر روز است."

نیک کردرو همسر آماندا Kloots هنوز "دعا برای یک معجزه' بازیابی می دهد به روز رسانی

کمک: هانا Yasharoff, Cydney هندرسونtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن