NHL عبور اولین coronavirus آزمون اما در حال حاضر می آید بخشی از سخت

جام استنلی مسابقات ارائه خواهد شد جیب عادی در این زمان منحصر به فرد. که خواهد شد بیشتر خوش آمدید. حقیقت گفته ش

توسط NEWSAMINS در 5 مرداد 1399

جام استنلی مسابقات ارائه خواهد شد جیب عادی در این زمان منحصر به فرد. که خواهد شد بیشتر خوش آمدید. حقیقت گفته شود, داشتن فرصت برای رفتن به تمرین یخ بازی کردن و تماشای رنجرز از طریق اواسط تابستان دریل در, در بیشتر قسمت ها, اواسط, تابستان, سرعت, نمایندگی خوش آمدید به نوبه خود از حالت عادی.

و در حال حاضر این بازی آغاز خواهد شد در تورنتو ادمونتون به عنوان NHL وارد آن دو حباب هاب و زندگی تحت مستند تا 10 هفته برای تیم های که ظهور به عنوان فینالیست جام. ما نمودار پیروزی و شکست اهداف و موجب صرفه جویی در, xGF, Corsi و تمام لوازم جانبی.

اما به لیگ وارد آن پیله دوقلو بهداشت و ایمنی اهمیت است. دو هفته از NHL فاز 3 اردوگاه آموزشی رفت و پس از آن است که تقریبا معجزه آسا. اگر شما نگاه در هاکی هاکی به تنهایی شما می شود, ایالات متحده است پایدار مواج همه گیر است که هیچ پایانی در چشم.

که یک اعتباری به رهبری NHL و nhl on nbc که کار متد برای ماه با همکاری کارشناسان بیماری های عفونی و مقامات بهداشتی در سراسر ایالات متحده و کانادا به توسعه پروتکل های ایمنی. که یک اعتبار به پزشکی مربیان و تجهیزات و افراد و تیم پزشکان که اجرا این حکم. و این هم یک اعتبار به ورزشکاران که باید رعایت شده در دستورالعمل و باید دوباره از خود وقفه با بهترین نیات.

به علاوه کسی که می خواهد به مرد (یا در میان این گروه از بچه ها) که خیلی بی دقتی و یا آنقدر خودخواه است که او را در معرض خطر تضعیف کل سرمایه گذاری برای چند لحظه از بیهودگی و یا دنیوی? گمنامی نمی خواهد وجود داشته باشد که فرضی فردی مهم نیست که چقدر PA ممکن است بخواهید برای محافظت از هویت خود را.

Ah. خطر است. دوباره این همه رفته تا به خوبی در میدان در سراسر این قاره هفته گذشته از آن آسان است برای فراموش کرد که بازیکنان کارکنان NHL مقامات و کارکنان ورود به مهر و موم شده محیط زیست هستند و در واقع گرفتن خطر بودن وجود دارد.

بله قرار گرفتن در معرض به شهروندان خواهد بود محدود و نادر است, و بله, تست خواهد شد و همه جا, اما هیچ تضمینی وجود ندارد که NHL قادر خواهد بود به جلو و این. گزارش دنیوی — انتخاب شماره 1 goaltender که خط بالا ممکن است داغترین که سال اول بازیکنان ممکن است بیشترین تاثیر را ، — ما حاکی از آن است که یک محیط امن باید برای اعطا گرفته شود.

آن است که احتمالا نزدیک به حقیقت است که آن را تا حدودی از یک معجزه اگر NHL می توانید بکشید کردن یک سرمایه گذاری عظیم و این قدر. اگر قهرمان جام استنلی است تاج در اواخر سپتامبر یا اوایل اکتبر آن را نشان دهنده بزرگترین موفقیت در تاریخ لیگ. در آن صورت ما نشان می دهد که حتی مقوا cutouts در غرفه خواهد بود نقل مکان کرد به اندازه کافی به گری Bettman تشویق ایستاده زمانی که او ارائه جام به هنریک Lundqvist.

(فقط می خواستم مطمئن شوید که شما هنوز هم با من است.)

وجود دارد قطعا به پرسش های ما باید از خود بپرسیم در مورد اولویت های یک جامعه و فرهنگ است که در آن هزاران نفر از آزمون هر روز انجام خواهد شد و تبدیل به اطراف ظرف 24 ساعت برای نرم افزار $پورت$ لیگ$ در حالی که بسیاری از ما باقی می ماند گروگان به هرج و مرج اعلام شده توسط دولت فدرال است هاکی مسئولیت برای آن پاسخ دهد.

هیچ کس نمی داند دقیقا همان چیزی است که انتظار می رود, اما من انتظار هاکی به شدت رقابتی از سمت راست دروازه. 1972 نشست سری در میان کانادا و اتحاد جماهیر شوروی سابق آغاز شد و در سپتامبر. 2. 1996 جام جهانی هاکی به پایان رسید و با بازی 3 نهایی در سپتامبر. 14. وجود دارد مقدار زیادی از با کیفیت بالا و تابستان هاکی است که در خدمت به عنوان شواهدی از چه انگیزه بازیکنان می توانید انجام دهید حتی اگر ابتدا با یک ایستاده شروع می شود.

این لیگ در حال رفتن به تلاش برای خیاط rinks با هر تیم منحصر به فرد زادگاه عطر و طعم در تورنتو ادمونتون. آیا "Potvin بمکد" پس از سوت که آتش چهار دهه-پیر شعار خواهد بود بخشی از این بسته برای بازی 3 رنجرز در مقابل آب نبات نی ها این است که هنوز ناشناخته است. وجود دارد که کلمه دوباره.

آن است که همه از ما جلوتر. آن است که همه پیش از NHL. ما یک عمر صرف آشنایی خود با دفاعی منطقه منطقه بی طرف و توهین آمیز در منطقه و در مورد آبی و خطوط شطرنجی. در حال حاضر بحث ما در مورد حباب منطقه. در حال حاضر ما بحث در مورد خطوط است که نمی توان از آن عبور کرد در تلاش برای نگه داشتن ویروس و دور از میدان یخ بازی.

هدف این است که به تاج قهرمان جام استنلی. اما هدف مهم برای همه به امن باقی می ماند. اجازه دهید وجود دارد مراقب باشید.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب