NHL پیش نویس طرح باید به چه فصل خواهد شد

من هیچ اعتراض به NHL در مرحله پیش نویس در پایان ماه ژوئن و صدا که شما فقط شنیده است Gary Bettman و لایحه دالی

توسط NEWSAMINS در 15 اردیبهشت 1399

من هیچ اعتراض به NHL در مرحله پیش نویس در پایان ماه ژوئن و صدا که شما فقط شنیده است Gary Bettman و لایحه دالی بازدم آه امداد. چرا که به طور جدی در طول سال چند بار Sixth Avenue عمل بدون حمایت من?

خوب همیشه اما این نقطه نیست.

استدلال برای عادی ماموریت یک احمق است در این زمان. آن روزها برای آینده قابل پیش بینی از بین رفته اند. اندازه گیری های ما خواهد شد در چگونه ما مسئولانه انطباق با این بیماری همه گیر است که ما متزلزل اکوسیستم به هسته.

من مسخره در کسانی که مارس تحت پرچم "آنها تنها انجام آن را برای پول" در تلاش برای اهریمن جلوه دادن NHL, MLB, NBA و NFL برای تلاش به عقب بر گردیم بر روی یخ زمینه و دادگاه در این تابستان.

هر کسب و کار در این کشور در تلاش است به منظور توسعه یک امن (من صمیمانه امیدواریم که) برنامه ریزی برای بازگشایی به خاطر پول. چرا به دیگری ؟ مشاغل در معرض خطر در ورزش حرفه ای صنعت فقط به عنوان آنها در خطر در سراسر این قاره است. صدها اگر نه هزاران نفر از جمله جانبی عملیات. برای یک بار در زندگی من صرف به عنوان یک رابرت اف کندی دموکرات انجام آن را برای پول به نظر می رسد مانند یک کاملا منطقی موضع. سلب به عنوان طولانی به عنوان آن را بی خطر است به طور ضمنی.

بنابراین ما به این پیش نویس که کمیسر بدیهی است که می خواهد به نگه داشتن در ماه آینده و حتی در حالی که 2019-20 فصل استوار در حالت تعلیق. شورای حکام در حال برگزاری یک جلسه مجازی در روز دوشنبه به بررسی موضوع است. اگر ما آموخته اند که هر چیزی را از سال 2003 در آن است که آنچه Bettman می خواهد او می شود.

وجود پیچیدگی های متصل به برگزاری پیش نویس بعدی, ماه ترین درگیری که نگرانی مشروط معاملات است که باید دوباره. که در حال رفتن به یک ظرف غذا. وجود دارد هیچ راه عادلانه برای رسیدگی به هر معامله. وجود دارد هیچ راه عادلانه برای طراحی قرعه کشی و منظور از انتخاب. البته در واقع وجود دارد هیچ راه عادلانه به ساختار ادامه 2019-20.

شما می دانید چه ، نمایشگاه چپ انبار زمانی که این بیماری همه گیر رسیده سواحل ما.

مشکل من این است که در طراحی این پیش نویس بدون در همان زمان اتخاذ یک ساختار برای ادامه بازی. تمام 31 تیم بازی خود را 82-بازی برنامه ؟ است لیگ رفتن به نگه دارید حداقل به طور منظم فصل مسابقات قبل از رفتن به یک گسترش مسابقات 24 تیم?

تلویزیون محلی پول کنار گذاشته و این یک نگرانی قابل توجهی خواهد شد لیگ در نهایت تصمیم می گیرید آن را حماقت به تیم بدون بینانه شانس در ساخت برگشتی reconvene تحت این شرایطی نامشخص و به جای رفتن به طور مستقیم به مسابقات ؟

ساختار پیش نویس باید به ساختار لیگ تصویب برای ادامه فصل است. و راه, این یک اسم بی مسمی است. هر چه اتفاق می افتد, آن را نمی خواهد نشان دهنده ادامه از آنچه نقل از اکتبر تا مارس 11. شما نمی توانید رها کردن چیزی است که تا چهار ماه و انتخاب کنید تا جایی که شما سمت چپ خاموش.

لیگ باید تشخیص دهد که در حال توسعه آن برنامه ریزی برای تابستان هاکی. به نظر من که بهترین طرح است که شامل انرژی و به عنوان بسیاری از بازارها به عنوان امکان پذیر است. اگر ایده این است برای جبران درآمد تا آنجا که ممکن است آن را نیز باید به تولید علاقه زیادی به عنوان امکان پذیر است. که بعد از همه این است که پیدایش پشت برگزاری این پیش نویس در ماه ژوئن.

لطفا اگر چه اجازه را نمی توان کور پیش نویس NFL تاثیر بر مشاهده و بر این باورند که آن را حمل به NHL پیش نویس که کشیده مخاطبان به طور متوسط از 8.4 میلیون دلار برای این رویداد سه روزه. برای قرار دادن همه چیز در چشم انداز سال گذشته هفت بازی جام استنلی نهایی بین بلوز و برونز به طور متوسط 5.33 میلیون بیننده. 2020 Super Bowl بین ستاد و Niners کشیده بیش از 100 میلیون نفر است.

این اتفاق یک بار در تاریخ جهانی پیش نویس که قهرمان جام استنلی نیز تا به حال برای اولین بار-به طور کلی انتخاب و بود که در سال 1975 هنگامی که دو بار titlist آگهی به دست آورد انتخاب کنید از کلاه در ازای بیل کلمنت دان مکلین و 18-به طور کلی انتخاب و جای تعجب نیست که واشنگتن GM اسپرم اشمیت نمی توان آن را در نیمه راه از طریق زیر فصل است. فیلادلفیا استفاده می شود را انتخاب کنید را انتخاب کنید Mel Bridgman. لیگ نمی سقوط. (و آگهی هرگز موفق به کسب جام پس). اگر آن اتفاق می افتد دوباره آن باشد.

ساختار پیش نویس باید به ساختار تابستان هاکی و توسعه در کنسرت. اگر لیگ در حال رفتن به رفتن به یک 24-تیم حذفی پس از آن دیگر هفت تیم باید وارد شود در یک قرعه کشی انجام شده تحت مشابه مقررات به سال گذشته است. وجود دارد بدون هیچ دلیل منطقی به طور اجتنابناپذیری شیب قرعه کشی در حمایت از دیترویت و اتاوا.

بنابراین در اینجا چیزی است که من می گویم به هیئت مدیره: رفتن به جلو با یک ماه ژوئن پیش نویس اما آیا اتخاذ یک برنامه برای آن تا زمانی که آن می تواند مربوط به طرح خود را برای تابستان هاکی. NHL باید یکی را بدون دیگری.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de