NHL موافق در 24 تیم حذفی برای coronavirus بازگشت مسائل باقی می ماند

تصویب یک قالب برای NHL فکر بازگشت به یخ در این تابستان شده است باید نسبتا آسان و حداقل از لیگ و nhl on nbc مشکلات.

آن آسان نبود اما از آن انجام شده است.

مشکل تر و پیچیده مسائل دراز پیش رو وجود دارد و ممکن است در جزئیات هنوز به چکش را مانند bracketing در مقابل reseeding اما بازیکنان انجمن هیئت اجرایی متشکل از 31 بازیکن تیم تکرار آیا اجازه این اتحادیه برای حرکت به جلو و مذاکره مسائل برجسته با درک که لیگ خواهد بازگشایی با گسترش مسابقات 24 تیم اگر طرفین قادر به از میان برداشتن موانع عظیم به مرحله یک تابستان باز گشت پس از مارس 12 مکث به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

آن باقی مانده است دیده شود که آیا برجسته مسائل مربوط به بهداشت و ایمنی پروتکل; شبه قرنطینه شاید تا 10 هفته در یک مرکز شهر و جدایی از خانواده; قواعد تعامل در یخ و ملاحظات مالی از جمله بازیکنان سپردن تعهدات خواهد بود به عنوان دشوار است برای حرکت به عنوان این یکی که ثابت دشوار است. و این به نظر می رسد بیشتر مربوط به مسائل.

“هیئت اجرایی لیگ ملی هاکی بازیکنان’ Association (nhl on nbc) مجاز است مذاکرات بیشتر با NHL در 24 تیم بازگشت به بازی با فرمت تعیین برنده 2020 جام استنلی” خواندن یک بیانیه صادر شده توسط این اتحادیه در شب جمعه. “چند جزئیات باقی مانده برای مذاکره و توافق در قالب هنوز هم موضوع را به طرفین رسیدن به توافق در همه مسائل مربوط به از سرگیری بازی است.”

NHL
اردن Eberle نمره هدف در برابر رنجرز.Paul J. Bereswill

این nhl on nbc برگزار شد: کنفرانس پنج شنبه شب ها پیش از رای گیری برای قبول یا رد NHL پیشنهاد بازگشت-به-بازی بازی های قالب شامل مسابقات 24 تیم در آن باشگاه با چهار پرونده در هر کنفرانس را دریافت byes به دور اول در حالی که تیم های کشت و پنجم طریق 12th, خواهد, ملاقات در یک ویدئو از پنج بازی در سری است. این تیم با NHL هفت بدترین سوابق نمی خواهد reconvene.

پست شده است گفت: احزاب متعددی آشنا با تماس که قابل توجه جناح از بازیکنان بر این باورند که فرمت نمی کند به اندازه کافی پاداش باشگاه برای موفقیت خود را قبل از NHL فصل قرار گرفت قابل تامل است. این بازیکنان یا پروکسی — صحبت قطعه خود را.

پنگوئن مثلا در مقام سوم در مترو بخش سه امتیاز این آگهی و چهار امتیاز پشت پایتخت سه با 13 بازی باقی مانده است. پیتسبورگ شد شش امتیاز و روشن از یک نقطه حذفی. تبدیل شده است که همه اما بی ربط. تحت این فرمت پنگوئن را بازی بهترین پنج برابر Canadiens, 12th در شرق و 23 به طور کلی برای حق برای پیشبرد به دور اول. به حبس شد 10 امتیاز از یک حذفی اسکله زمانی که فصل متوقف شد و در یک بازی-بازی نقطه ضعف است.

هنوز حرکت تصویب اکثریت.

تحت این سناریو 11-بذر رنجرز را ملاقات ششم-بذر Carolina در حالی که هفتم-بذر نشینان می 10th-کشت فلوریدا در بازی در دور.

هیچ جدول زمانی متصل به یک فکر 2019-20 راه اندازی مجدد هر چند اجماع است که اردوگاه های آموزشی به احتمال زیاد نمی خواهد باز تا اواخر ماه ژوئن یا اوایل جولای است.

در علاوه بر این به مسائل برجسته است که باید میانجیگری بین لیگ و اتحادیه اروپا وجود دارد, مهاجرت, ویزا مسائل و محدودیت های مسافرتی است که باید حل و فصل توسط سازمان های دولتی قبل از NHL می توانید طرح بازگشت آن به یخ.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>