NFL offseason, حوادث, نمی توانم پنهان شوم coronavirus سوال

همه ما نگه داشتن انگشتان ما عبور برای هر نوع از ورزش حرفه ای نجومی, اما به خصوص برای یک فصل NFL.

انتشار NFL برنامه پنج شنبه شب به ما اجازه می دهد برای بستن چشم ما و تصور کنید که امکانات که در پایان مقابل این طیف از قرنطینه و اجتماعی فاصله و مجازی امریکا را فرا گرفته در جهنم زندگی.

اگر وجود خواهد داشت برخی از نوع از فصل احتمال آن است که برگزار خواهد شد در خالی و یا در نزدیکی-خالی استادیوم و به عنوان وهم آور که ممکن است ما خوش آمدید NFL با آغوش باز و نگه دارید و آن را برای زمانی که COVID-19 خواهد آن را اجازه می دهد.

سوال: آیا COVID-19 می رسد ؟

وجود خواهد داشت یک NFL season?
همه از ما — راجر Goodell را NFL فوتبال و امریکا — به سادگی امیدوار در برابر امید ؟

هیچ کس البته می داند. نه راجر Goodell نه Dr. Anthony Fauci, هیچ کس.

امیدوار در برابر امید در غیاب یک واکسن است که تنها امید ما می تواند احتمالا در حال حاضر.

NFL شده است شخم تمام سرعت پیش رو مثل جیم براون: آن را نگه داشته و شروع حقوقی دستکاری بخشی از رایگان آژانس در مارس 16 — چهار روز پس از NBA لغو بازی پس از رودی Gobert جاز آزمایش مثبت برای coronavirus NCAA لغو مارس جنون و MLB لغو بهار آموزش به تعویق افتاد و شروع فصل به طور منظم حداقل دو هفته.

و حتی به عنوان رایگان-آژانس دیوانگی آغاز شد, به عنوان ما شروع به عبارت “صاف منحنی” با چکش به سر ما به عنوان نیازمند برای فن شروع به منفجر NFL شد و مجبور به لغو آن پر اب و تاب لاس وگاس پیش نویس برنامه.

NFL قاطعانه بود — حتی در مواجهه با برخی از مقاومت در درون صفوف خود را که نوری نیست راست — پیش نویس برگزار خواهد شد و اگر آن را تاریخی مجازی پیش نویس NFL آن ثابت می شود یک واحه در بیابان ما از ناامیدی از Goodell اعلام میدارد از زیرزمین خود را Bronxville, n. y., صفحه اصلی, به جو نقب زدن به ابی قاضی جو قاضی سگ شکاری طلایی و نایک لایحه Belichick را آلاسکا کله کای.

و در حال حاضر کامل 16-برنامه بازی آزادی که هیچ چیز تضمین در مورد 16-برنامه بازی.

آن است که کسب و کار عملی تمرین با شروع فصل NFL هنوز چهار ماه دور با توجه به تمایل به نگه داشتن حامیان مالی درگیر و با بینندگان تا 5 درصد در 2019, شبکه های تلویزیونی در حال حاضر پرداخت حدود $1 میلیارد دلار در سال به دام بیش از خود را به نگه داشتن تغذیه غاز می گذارد که تخم مرغ طلایی.

هر ورزش حرفه ای لیگ باید همچنان به مقابله با طبیعی جدید به آن امیدوار به باز کردن و یا بازگشایی و نقشه از طرح های احتمالی برای بدترین سناریو مورد.

آن را احساس می کند اجتناب ناپذیر است که لاستیک دیدار خواهد کرد, جاده ها برای NFL ،

خطر موج دوم COVID-19 شستن بیش از ما در این سقوط هر دو جدی و ترسناک.

فصل NFL برنامه ریزی شده است برای شروع سپتامبر. 10.

Roger Goodell
راجر GoodellAP

مرد چقدر ما ارزو به تماشای تام بردی پرتاب به غارت Gronkowski در Buccaneers یکنواخت در برابر Drew Brees در سپتامبر. 13 در نیو اورلئان ؟ فک انداختن نمایشهایش از پاتریک Mahomes و Lamar جکسون ؟ Belichick مربیگری بدون بردی?

“برنامه این است که برای حرکت رو به جلو به صورت عادی به بازی یک فصل کامل کامل برنامه تا زمانی که جامعه پزشکی به ما می گوید در غیر این صورت” NFL VP فوتبال عملیات Troy وینسنت گفت NFL Network.

Odell بکهام جونیور در مقابل دیو Gettleman و غول? Viva Las Vegas برای جان weather underground به اظهارات ؟ فیلیپ رودخانه ها به عنوان یک کلت? توا Tagovailoa در میامی? نقب زدن در سینسیناتی? بزرگ بن Roethlisberger در استیلرز’ زین?

اما ما نیز باید از خود بپرسیم:

چگونه بسیاری از بازی ها را باید لغو شود ؟

چگونه بسیاری از بازی ها خواهد بود و بازی کرد ؟

چه اتفاقی می افتد اگر و زمانی که یک بازیکن یا مربی با این ویروس آلوده?

هیچ اجتماعی فاصله در huddles درست است ؟

ما می تواند مطمئن باشد که این آزمایش به عنوان سخت به عنوان آن خواهد بود که ادم?

بنابراین بسیاری از سوالات و هیچ پاسخ قطعی.

بنابراین بسیاری از نیاز های خود را در فوتبال حل کنند. بسیاری از طلب NFL بازی به شرط. بسیاری می خواهم به پوشیدن خود بردی کشباف و Mahomes کشباف و تجمع پشت تیم خود را.

NFL نگه می دارد در حال حرکت زنجیر نگه می دارد و رانندگی در این زمینه است.

اما آن را نیاز به یک تگرگ مری به ما بدهد NFL که ما آمده اند به دانستن و آن را دوست دارم ؟

ما حتی سوپر باول LV? با یا بدون طرفداران ؟

ما زنده نگه داشتن امید. اما ما نیز باید تشخیص دهند که حتی توانا NFL تا مصونیت از COVID-19.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>