NFL بازیکن می تواند از دست دادن پرداخت اگر 'معرض خطر' فعالیت های منجر به کروناویروس

بازیکنان NFL خطر نمی پرداخت این فصل اگر آنها یافت می شود به قرارداد COVID-19 پس از قرار دادن خود را در خطر غیر

توسط NEWSAMINS در 6 مرداد 1399

بازیکنان NFL خطر نمی پرداخت این فصل اگر آنها یافت می شود به قرارداد COVID-19 پس از قرار دادن خود را در خطر غیر ضروری.

با توجه به یادداشت های به دست آمده توسط ESPN تیم "می تواند چالش تعیین به عنوان یک فوتبال آسیب مرتبط با" اگر بازیکنان را در "معرض خطر" گردش. این یادداشت این است که هنوز نهایی نشده اما نشان می دهد بازیکنان باید برای نگه داشتن خود را مسئول آنچه انجام می دهند به دور از تسهیلات این فصل است.

از جمله مکان هایی است که می تواند آنها را دچار مشکل اگر وجود دارد بیش از 15 نفر در حضور, در این یادداشت, در حال داخل کاباره ها, میله داخل سالن (به غیر از را انتخاب کنید تا مواد غذایی) داخل خانه احزاب داخل سالن کنسرت/سرگرمی حوادث و یا نرم افزار, رویدادهای ورزشی, دیگر از بازی های NFL. داخلی خدمات مذهبی در سالن که بیش از 25 درصد کامل نیز در نظر گرفته در معرض خطر.

این پروتکل آمده است که به اردوگاه های آموزشی در شروع این هفته در سراسر لیگ NFL در تلاش برای اجرای یک فصل به طور منظم در میان یک بیماری همه گیر.

در حال حاضر و پس از آن باز آخر هفته از بازی MLB با چالش رو به رو با چند بازیکن در تیم های پیمانکاری ویروس در حالی که در NBA تا به حال موارد از بازیکنان نیاز به قرنطینه پس از شکستن حباب خود را — که آیا آن را با عبور از یک خط به دریافت و تحویل به عنوان Richaun هلمز بود و یا حضور در یک کلوپ شبانه ظاهرا برای مرغ بال لو ویلیامز را در حالی که در یک معاف نبود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب