NFL از دست رفته نقص آشکار در شکست پاس دخالت حکومت

به عنوان زیگموند فروید گفت: "ترک مادر من از این!" آه مادر! آن را بسیار مخدوش. چگونه NFL آن را به فروش حتی یک ب

توسط NEWSAMINS در 9 خرداد 1399

به عنوان زیگموند فروید گفت: "ترک مادر من از این!"

آه مادر! آن را بسیار مخدوش. چگونه NFL آن را به فروش حتی یک بلیط — قبل از "فوری" پخش قوانین ؟

Troy وینسنت NFL معاونت فوتبال عملیات و سابق NFL cornerback — از تمام موقعیت ها — این هفته بستری NBC چه عملی فوتبال ناظران می دانستم که قبل از شروع فصل گذشته: NFL جدید, دو-راه عبور دخالت پخش حکومت خواهد بود یک بازی در حال تغییر بازی-توقف فاجعه است.

وینسنت سرزنش قانون در حال حاضر حذف شده و در صورت عدم وجود "علت سعی و کوشش" — به عبارت دیگر یک ماده از رفع سریع افکار واهی و پوچ.

اما این قانون هیچ ربطی به علت سعی و کوشش و همه چیز را با فقدان حس مشترک در قالب پیش بینی نوع NFL شده است انتقادی از روی راجر Goodell را تماشا کنید.

که در آن قبلی پخش قوانین در نظر گرفته شده برای اصلاح بد calls — حتی اگر این بازی بودند امتیوی برای اعمال ناخواسته ميکروسکوپی در فرم دوم نظرات/حدس — پاس دخالت حکومت در واقع ایجاد بد تماس از تماس ندارد.

شما ممکن است به یاد بیاورید در ماه دسامبر زمانی که جت ضرب و شتم دلفین 22-21 لطف مسخره پخش-غرفه عبور دخالت تماس در برابر میامی بر اساس هیچ شواهد روشنی. جت پرتاب ناقص پاس در یک سوم-و-17 بودند به جای استعداد 33-حیاط به دست آوردن از جایی که آنها لگد برنده میدان هدف با 3 ثانیه به سمت چپ.

این یک لیگ-مبدع بی عدالتی است. و اگر نه اعمال شده توسط NFL پخش مقامات و سپس آن را به توان با استفاده از مربیان به عنوان چیزی برای از دست دادن تیری در تاریکی است که گاهی اوقات بازدید یک هدف و آگهی تلویزیون صدای به مشورت بی ربط آمار به این نتیجه که آیا مربیان به "خوب" در پخش چالش است.

اما NFL اجازه داده است خود را غوطه ور می شود — غرق — در چنین مزخرف. چگونه می تواند در لیگ نمی دیده اند که چگونه این crapshoot قانون خواهد بود misapplied?

البته سال گذشته تصویب تداخل پخش حکومت مقدمه ای بود عظیم زانو حرکت تند و سریع واکنش غیر-تماس در سال 2018 قوچ-Saints NFC قهرمانی. اما NFL شد تا مشتاق به "رفع" است که آن را نادیده گرفته و این واقعیت که چنین فاسد, غیر-تماس بود تا نادر را به عنوان به ایستادگی کردن به عنوان برجسته است.

بنابراین در سال گذشته بیشتر کاملا ناخواسته میکروسکوپی یخ-قاب "ما خواهید بود پس از این" شواهد — حدس — اضافه شد به بازی های مطرح به عنوان یک تونیک درمانی. هیچ کس در داخل می تواند این آینده ؟ بعضی از بازی ها شامل 80 می گذرد!

به ادعا می کند که NFL باعث می شود آن را به عنوان آن می رود که دیگر که طرفداران دیدن با وضوح بیشتری نسبت به NFL.

مصاحبه رادیویی آغاز شده است در علامت

جذاب چت, این گذشته شنبه در ESPN Radio-NY. آنیتا علامت' مهمان بود امی داش وکیل و ورزش حقوقی تحلیلگر برای چندین شبکه های تلویزیونی.

داش انجام داده بود او تحقیقی مشق شب بود و مشتاق برای به اشتراک گذاشتن. علائم اجازه او مقدار زیادی از اتاق.

داش گفت: شواهدی وجود دارد که چندین دلفین ها ممکن است درگیر شده اند که در دو روز دیوانه-سهام غیر قانونی بازی با ورق است که منجر به اتهام سرقت مسلحانه از $73,000 نقدی و ساعت توسط غول cornerback DeAndre بیکر و Seahawks cornerback Quinton دانبار. داش صحبت در مورد جزئیات عمومی و دشمنی بین بازیکنان هر دو وکلا.

داش همچنین اشاره کرد که سابق غول گیرنده کودی Latimer در حال حاضر با واشنگتن دستگیر شد برای تخلیه یک تفنگ و "تهدید به شلیک هر کس در اتاق" در یک ساختمان آپارتمان در کلرادو.

جامد مسائل است. و سپس آن را ناگهانی pandering U-نوبه خود.

هر دو داش و علائم پیشنهاد بازیکنان اتهام رفتار می تواند حداقل در بخشی مقصر در "خستگی" ایجاد شده توسط coronavirus هر چند که به نظر نمی رسد به عنوان اگر هر یک از چهار NFL بازیکنان رزرو تفنگ اتهامات شنبه قبل از شده بود خود quarantining.

علائم آن را در زمان یک گام بیشتر زمانی که او گفت: از بازیکنان "آنها باید بازگشت به کار" را به عنوان اگر آنها باید دو گزینه: بازی فوتبال و یا ارتکاب جنایات. "اما خود افتخار وجود دارد که ویروس رفتن در اطراف و من خسته شده بود!"


دیو اسمیت یک استیلرز گیرنده در سال 1971 درگذشت این هفته در 73. او ممکن است آموخته اند مهم تلویزیونی در سراسر کشور درس در ورزش — تا به حال کسی را به زحمت پرداخت مفید و ماندگار توجه شود.

در آن Nov. 15 استیلرز بازی می کردند این ستاد در ABC "دوشنبه شب فوتبال" MNF دوم فصل. Smith, گیر افتاد, عبور از Terry Bradshaw و خاموش بود به تنهایی به منطقه پایان.

در زمانی که او به 5 اسمیت مطرح توپ خود را بر سر در خود جشن. توپ رو از دست خود و سقوط از منطقه پایان برای touchback, K. C. توپ. پیتسبورگ از دست داده 38-16.

از آن پس صدها نفر از بازی ها در تمام سطوح از دست رفته اند و یا تغییر توسط showboats. برخی از آنها recidivist showboats. مراقبت از آنها هیچ چیزی در مورد خطر و یا تمسخر به عنوان طولانی به عنوان آنها فکر می کنم آنها ایستادگی بالاتر از هم تیمی های خود را و تحت تاثیر قرار دادن ESPN برداشت از برجسته.

برخی با شتاب خود را crotches برخی از mime urinations یا defecations برخی فقط آنجا ایستاده نما تبدیل دو برابر و سه برابر به مجرد دیگران به دنبال نزدیکترین تلویزیون دوربین به تاکید خود را بزرگ خود-به عنوان بازی همچنان ادامه دارد.

این کمیسیون از MLB NFL و در واقع تشویق بی شرم از رفتار بازیکنان است. راب مانفرد فکر می کند آشکار خود محبت را جذب کودکان و نوجوانان به بازی بیس بال.

به هر حال یکی دیگر از دوشنبه شب تعداد در سال 2008 دیدم عقاب گیرنده DeSean Jackson تلنگر توپ پشت سر او فقط قبل از اینکه او گل اول خود را NFL زمین ثبت شده به عنوان یک اشتباه. آیا آن را درمان ؟ شانس چربی.

که درس اسمیت ممکن است ام القا هرگز گرفت. نمی تواند فکر می کنم از یک دلیل خوب چرا آن را نمی, اما آن را نداشت و آن نیست.

بیشتر تهدیدات سه گانه

ایمیل از کسانی که ویروس تحت بازداشت خانگی همچنان به پشته در مورد تماشای بازی بیس بال از مدتها پیش و نه این که از مدتها پیش همه با یک حس شادی از چه بیس بال استفاده می شود به این دلیل که از آن بازی بود.

از جفری Beyer:

"تماشای 1978 همه ستاره بازی در FS1. سه گانه برای میله کارو متلاشیکننده آن را از جعبه برجسته کردن بازی — نمایشگاه بازی! شما می توانید تصور کنید؟"

کارو تا به حال 10 به طور منظم فصل سه که در سال 16 سال قبل. از سال 2012 کانو رابینسون تا به حال شش سه برابر. سوپراستار برایس هارپر بود نه سه برابر خود rookie فصل شد و سپس یک من-خیلی-باحال-به-اجرای ورق-وانمود کن. او تا به حال دو سه فصل گذشته.


هر چند ادی Sutton معروف کالج بسکتبال مربی او هرگز مربی در اطراف در اینجا اما در اوکلاهما امور خارجه کنتاکی, Creighton و آرکانزاس است. تنها پس از مرگ او هفته گذشته (تایید شده توسط ESPN) آیا مایک Francesa نشان می دهد که او اغلب "مواجه می شوند" ساتون و تحسین او.

بنابراین جای ساتون در لیست نوابغ Francesa ادعا می کند که شناخته شده, شروع با روز آنها درگذشت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de