NFL کمیسر راجر Goodell در پاسخ به بازیکنان درخواست برای لیگ پشتیبانی در مبارزه علیه نژادپرستی

یک روز پس از اینکه گروهی از بازیکنان با انتشار ویدیویی و به چالش NFL خود را برای پیوستن به مبارزه علیه نژاد پرستی و ظلم و ستم سیستماتیک کمیسر راجر Goodell پاسخ با تصویری از خود و گفت که او می خواهد به انجام بخشی خود را.

Goodell بیانیه کامل:

“از آن شده است یک زمان دشوار برای کشور ما به ویژه در افراد سیاه و سفید در کشور ما است. اول تسلیت به خانواده جورج فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery و تمام خانواده هایی که تحمل خشونت پلیس. ما لیگ ملی فوتبال محکوم کردن نژادپرستی و سیستماتیک سرکوب مردم سیاه و سفید. ما در لیگ ملی فوتبال اعتراف ما در اشتباه بودند برای گوش دادن به بازیکنان NFL زودتر و تشویق همه به صحبت کردن و اعتراض مسالمت آمیز. ما در لیگ ملی فوتبال بر این باورند سیاه زندگی مهم است.

“من شخصا اعتراض با شما و می خواهید به بخشی از این تغییر بسیار مورد نیاز در این کشور است.

“بدون سیاه, بازیکنان, وجود خواهد داشت هیچ لیگ ملی فوتبال. و تظاهرات در سراسر کشور حاکی از قرن سکوت, نابرابری و ظلم و ستم از بازیکنان و مربیان و طرفداران و کارکنان. ما در حال گوش دادن. من گوش دادن و من خواهد بود رسیدن به بازیکنانی که مطرح کرده اند صدای خود و دیگران در مورد چگونه ما می تواند به بهبود و رفتن به جلو برای بهتر و بیشتر در ایالات NFL خانواده است.”

این لیگ در حال حاضر به طور فعال به حمایت از کار بازیکنان ائتلاف و پس از سال 2017 صاحبان کمک کرده حدود 44 میلیون به بیش از 500 عدالت اجتماعی طرح که تمرکز بر آموزش و پرورش, جامعه-پلیس روابط عدالت کیفری و اصلاحات. اما آن را برای تلفن های موبایل به عنوان اگر بازیکنان می توانند انتظار برای دریافت اضافی پشتوانه رفتن به جلو.

آن جالب خواهد بود برای دیدن آنچه که اگر هر نوع تظاهرات مسالمت آمیز بازیکنان مرحله یک بار در این فصل آغاز می شود و چگونه لیگ پاسخ می دهد. چهار سال پیش زمانی که آن سان فرانسیسکو 49ers کارفرمایی khezri شروع به زانو در طول سرود ملی در اعتراض به نژادپرستی و بی عدالتی های اجتماعی او و هم سن و سالان خود جلب نقد قوی و Kaepernick موضع اساسا به دست آورده او را تبعید از لیگ زیر offseason.

این pregame تظاهرات بازگشت به ویژه این هفته است. New Orleans Saints کارفرمایی Drew Brees مجموعه ای خاموش طوفان روز چهارشنبه هنگامی که او را محکوم کرد تظاهرات که در طول سرود ملی زیرا او معتقد است که آنها در حال بی احترامی به پرچم و کشور است. هم تیمی ها و مخالفان علنا انتقاد Brees برای تحریف پیام این تظاهرات که در مرکز و نه در وطن پرستی اما نژادپرستی و خشونت پلیس و نظام ظلم و ستم.

بعد Brees صادر شده هر دو نوشته شده و تصویری عذر خواهی. بعد از ظهر جمعه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک حریف سرسخت تظاهرات در طول سال 2016 فصل توییتی حمایت خود را از Brees. رئیس جمهور تصریح کرد: او میلی برای تظاهرات.

فقط چند ساعت بعد Goodell و لیگ منتشر و تصویری بیانیه اگر چه یک فرد آشنا با این طرح گفت: برای حمایت از بازیکنان نبود در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن.

دنبال مایک جونز در توییتر @ByMikeJones.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de